Evlenmek için dua okuyup sonucunu alanınız var mı?

rosalinda23

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2015
126
97
38
Doğru yere mi konuyu açtım bilmiyorum.Bir hevesle forumda evlilik düğünle ilgili şeyler okurken bir anda bu konuyu açmak geldi içimden yanlış yere açtıysam özür dilerim.Arkadaşlar yaşım 30a yaklaştı artık evlenmek istiyorum çünkü artık hayatımda bunun eksikliğini o kadar yaşamaya başladımki.Bu ramazan ayı boyunca hep dua ettim.Şirkette çalışırken kendimle başbaşa kaldığımda hep neden benim de bir hayat arkadaşım yok neden ben de anne olamıyorum diye hep düşünüyorum.Belki kader diyiceksiniz ama ben kaderimi dualarla açmak istiyorum.Mademki burda sevgili arkadaşlarım çoğunuz evlilik arefesindesiniz Rabbim mutlu etsin hepinizi.Var mı aranızda ben bu duayı okudum kısa süre sonra eşim olacak kişi karşıma çıktı diyeniniz? Nolur önereceğiniz dualara muhtacım.Allah inancı fazlasıyla olan biriyim.Hep dua okumakla zamanım geçiyo ama ne okuyacağımı artık bilmiyorum nolur hangi dualar kısmet kader açar ?

Bu arada bugün bin geceden daha hayırlı Kadir gecesi. Bol bol dua edin. Samimiyetinizle, gönülden isteyerek Rabbimden hayırlı bir eş, hayırlı bir yuva kurmayı dileyin. Bugün ün merhametini kaçırmayın ve bol bol isteyin.
Kadir geceniz mübarek olsun

Ben bu forumda okumuştum biri Ramazan ayında mübin dualı Yasin okumuş ramazandan sonra eşiyle tanışmış

ben cok dua okudum. en cok calistim ki benim icin arkadaslar okusun. bolluca tefiriciye taha yasin okudum. ya veddud ya latif . bir de adak adadim. gozlemediyim anda duam kabul oldu. siz de dua edin ve inanin. iyi dusunun iyi dusundekce poztiv oldukca her sey oluyor.INSALLAH tezlikle duyunum anne oluyorum yazarsiniz. amin

merhaba. ben de aynı dertten muzdaribim. iş ortamım kadın ağırlıklı. dolayısıyla birisiyle tanışma ihtimalim düşük. utandığım için kimseye "beni birileriyle tanıştırın" da diyemiyorum.. dualar ederek Allah'ın doğru kişiyi artık karşıma çıkarmasını istiyorum.

Ben de hangi duayı yapsam diye düşünüyorum hadi biz bekarlara akıl verin ne olur

Ben de adak adadım bana ettiğin duaları yazar msn inşallah ben de bulurum bir hayırlı hayat eşi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…