Evlenirken astroloji uyum haritası yorumlatan var mı? Doğru çıkıyor mu?

Arastirabilirsiniz Sizin eğitiminiz varsa bizi aydınlatırsanız sevinirim 😇
aslında 7. evi kesen burçtan ziyade yönetci gezegene bakılır, saturn uranus veya Plüton gibi güçlü gezegenlerden açısı var mı ayrıca bakılır, 7. evde hangi gezegen var buna göre yorum yapılır

mesela benim 7. evim boğa ve ay boğa da yerleşmiş durumda
güvence isterim maddi manevi
ama saturn 180 lik yapıyor ve ilişkilerim hep uzun oldu ama hep sıkıldım ayrıldım... çok fazla kombinasyon var

aslında 7. evi kesen burçtan ziyade yönetci gezegene bakılır, saturn uranus veya Plüton gibi güçlü gezegenlerden açısı var mı ayrıca bakılır, 7. evde hangi gezegen var buna göre yorum yapılır

ama saturn 180 lik yapıyor ve ilişkilerim hep uzun oldu ama hep sıkıldım ayrıldım... çok fazla kombinasyon var
Doğrudur ya o dereceler benim hep kafamı karıştırıyor ogrenilcek çok şey var astrolojide 😇Ben hap bilgi olarak aldiydim astroloji eğitimli arkadaşımdan .Ama derecsleri pek bilmiyorum 😸

Bende yorumlayamiyorum harita bana ben haritaya 🤭

X