Evleneceğim ama hemoroidim var diye çok utanıyorum 🤧

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Balayında midem bozuldu ve alttan üstten deli gibi gittim :KK70: Doğum yaptım kabızlıktan öldüm:KK70: yani diyeceğim o ki bundan utanacağın biriyle evlenmeyi yeniden göze geçirmelisin. Çünkü daha kötüleri de olacak.
Balayı sistiti yüzünden antibiyotik kullanmıştım. Maalesef cırcır oldum antibiyotik sağ olsun. Daha 2 haftalık evliydim tuvalette damperli kamyon sesleri çıkarırken. Dırınn dırınn dırınnn pırrtt cırt Allah ne verdiyse:halay:

Son düzenleme:
Balayı sistiti yüzünden antibiyotik kullanmıştım. Maalesef cırcır oldum antibiyotik sağ olsun. Daha 2 haftalık evliydim tuvalette damperli kamyon sesleri çıkarırken. Dırınn dırınn dırınnn pırrtt cırt ve daha bilumum ses:halay:
Bende oldummmm :KK70: zar zor eczane bulup derdimi anlatmıştım :KK70:
Kocammmmm wc gideceğim zaman lobiye kaçıyordu hahahahhahahahaha
ÖLÜMCÜL :KK70:

Bende oldummmm :KK70: zar zor eczane bulup derdimi anlatmıştım :KK70:
Kocammmmm wc gideceğim zaman lobiye kaçıyordu hahahahhahahahaha
ÖLÜMCÜL :KK70:
Çok rezalet günlerdi yaa. Daha yeni evlenmişim. Adam prenses beklerken kamyona dönüştüm. Şimdi olsa salarım gitsin. Tuvalette motosiklet çalışıyor zannetmesin diye totişimi sıka sıka yapıyordum ama yinede duyuyordu tabi😀😀😀😀 az dalga geçmedi benimle o zaman

Ayy ne olacak ki :KK70:
Evliliği beden güzelliğine hapsetmeyin.
kocam iyi ki normal doğum yapmadın bir de basurun olacaktı(başlangıç seviyede şu an) demişti sezaryen doğumdan pişman olmayım diye :KK70:
Zaten görmez ki doğru düzgün orayı

Ay makatına roll on sürülme olayına nasıl sahit oldunuz😂
Uygulama esnasında şahitlik etmedim tabi.
-Canım, dötünün şu kısmına sürmemişsin, atlama bak orası mühim. :KK70:
Yani şöyle bir diyalog tabi ki geçmedi. Ama sanki pembe s.çıyormuşuz gibi göstermek isteyen hemcinslerimiz yok mu? Var. İşte onlardan birinden duydum.

Yakıyor veya yakmıyor. Kadın kılsız, kokusuz olmak adına sıyırıyordu valla Katip. :KK53:
Sevişeceğim diye bu ne eziyettir yani. Onurunla dizi çıkmış pijamanı giy, tv karşısında mandalina ye daha iyi.
Kokusuz nasıl olacak ya. 🤣 Leş gibi de kokmasın ama biraz vücut kokusu iyidir, kokun kimliğindir, o baştan aşağı boca edilmiş parfümlerden daha çok çeker insanı. Bir koku seçersin sana uygun, onu psst psst sıkarsın 3 fırt, baştan aşağı parfüm kokmak çok itici değil mi?

Kokusuz nasıl olacak ya. 🤣 Leş gibi de kokmasın ama biraz vücut kokusu iyidir, kokun kimliğindir, o baştan aşağı boca edilmiş parfümlerden daha çok çeker insanı. Bir koku seçersin sana uygun, onu psst psst sıkarsın 3 fırt, baştan aşağı parfüm kokmak çok itici değil mi?
Duş alıyormuş, ama adamın evine gitmeye koktuğunu düşünüyordu. Ulen yarım saatte bir insanın g.tü nasıl kokabilir? :deli:

Merhaba arkadaşlar. Belki güleceksiniz ama başlıkta da gördüğünüz gibi. Tedavi oldum aslında. AmeliyAt sonrası makat kısmım öyle kaldı. Doktor hepsini alırsak ağrı çekersin demişti. Tekrardan doktora gittim. Onlar da öyle dedi. Ama beni fazlasıyla sıkmaya başladı bu durum. Pazartesi tekrardan doktora gideceğim. Ya yapmazlarsa diye de korkuyorum. Evleneceğim ve gerçekten utanıyorum. Bu durumda olup evlenip sorun yaşamayan var mı? Acaba benden soğur mu diye de korkuyorum 🥲
Bende de kıldönmesi vardı, hastaneye gittiğimde niçin gittin geleyim mi diye soruyordu, yok bacagımda kasılma var, sinir sıkışmış yok böyle oldu falan ne utanmıştım.Evlenince söyledim bi saat güldü heralde :KK70::KK70:

Uygulama esnasında şahitlik etmedim tabi.
-Canım, dötünün şu kısmına sürmemişsin, atlama bak orası mühim. :KK70:
Yani şöyle bir diyalog tabi ki geçmedi. Ama sanki pembe s.çıyormuşuz gibi göstermek isteyen hemcinslerimiz yok mu? Var. İşte onlardan birinden duydum.
"Kokmayayım diye makatına roll-on süreni gördü bu gözler." yazınca birebir karşı karşıya kalınmış bir skandal bekledim 😂

Kız ne var bunda. Sanki evlendiğimiz kişiler dünyanın 8.harikaları mı? 😁 Hiç takma kafana insanız gayet normal. Bu işin hastalığı var, doğumu var ohooo ne hallerde göreceksiniz birbirinizi evlilik bunların çok üzerinde bi şey

Nasil bir goruntu var kafamda canlanmadi tam olarak belki dusundugum gibi degildir bilemedim. 😁 Ama dusundugum gibiyse tam da o esnada basurla göz göze gelmek istenecek bir şey olmayabilir. Bu durumda bakmayiversin ya da isiklari bir tık kısabilirsiniz, belki de hiç rahatsiz olmayacak. 😬
Tedavisi olmadigina emin misiniz?

Nasil bir goruntu var kafamda canlanmadi tam olarak belki dusundugum gibi degildir bilemedim. 😁 Ama dusundugum gibiyse tam da o esnada basurla göz göze gelmek istenecek bir şey olmayabilir. Bu durumda bakmayiversin ya da isiklari bir tık kısabilirsiniz, belki de hiç rahatsiz olmayacak. 😬
Tedavisi olmadigina emin misiniz?
Yani en son doktor onu alırsak ağrın olur demişti. Pazartesi gideceğim. Bakalım ameliyat derse olurum artık.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X