Evlendik ve Bitti....:(

inş hayırlı olmuşturyerimseniben he bu arada ben burda kavgalar esnasında ayrılma olmucak sadece zamanla düzelir bazı şeyler demiştim bazı hanımlar üstüme gelmişti umarım sonunu okurlarkaydirigubbakcemile

hilalcim herşeyin hayırlısını versin allah, diğer arkadaşların da dediği gibi çok şey bekleme
anneler babalr sayesinde barışılmış bu belli bundan sonra gene aynı noktaya dönülürse, denedik olmadı dersin olur biter.
çok fazla yıpratma bundan sonra kendini, kendine bak, hayatını yaşa, paranı biriktir cebine koy, hemencecik spora başla bence, fıstık gibi hatunsun kendini daha iyi hissetmek için birazcık kilo verebilirsin, her daim kendine bak bakımlı ol, üstüne gitme sevgi bekleme, arkadaş sayını arttır, gez dolaş hayatın tadını çıkar, ama asla bebk olayına girme. çok gençsin, çok gzüel yaşayacağın bir ömür var önünde , kendini mutlu et önce, belli mi olur oda senin mutluluğunun peşine takılır düzelir belki herşey

hakkında en güzelini dilerimmm

bilemiyorum arkadaşlar...
hala kararımı vermedim. ister kızın ister gurursuz diyin ama ne yazık ki ben bu kendinden başka kimseyi düşünmeyen insanı seviyorum... sevmesem,nefretimden emin olsam bir dünya üzerime gelse durduramazdı benii...
sevgime rağmen ayrılabilirim... yapamıyorum,affedemiyorum..evet ailesi zorla barıştırdı yatağa soktu bizi ama ben bu insanla yapamayacağım öyle görünüyor...
tamamen kendi kafasına göre yaşayan,duygularımı hiç önemsemeyen biri... bunlar onun genel karakteristik özellikleri...kimle evli olsa,bir zaman sonra ona da davranışları o şekilde olacaktır...o yüzden aynı şeyleri tekrar yaşayacaksın diyen arkadaşlara bir sözüm yok,çünkü haklılar,yaşama ihtimalim çok yüksek...
mutluluktan ayaklarım havada uçmuyor,aksine çok gerginim.onun bu hiçbişey yapmadım tavırları beni deli ediyor,bir parça pişmanlık belirtisi bile görmüyorum. ve kurdeşen döküyorum.suratım sivilce doldu.abartmıyorum bu sivilceleri daha önce hiç görmedim ..hem de çok fazla...
korkuyorum... evet ne deseniz haklısınız ama..hem gelecek korkutuyor,hem çevre baskısı hem olur da onu özlersem,dayanamaz çok pişman olursam diye korkuyorum...
güçsüzmüşüm ben meğer...

neden güçsüzmüşsün acaba demekten daha iyi değilmi bir dene belki değişir ama onunda tabiki bu vurdumduymaz tavırları hoş değil erkek ya ben haklıyım havaalrında oluyorlar genelde kendini strese sokup hastalanırsın madem zorla aileler için barıştınız birde onalr için deneyin olmazsa zaten daha barışın diycek halleri yokya eğer olmazsa zaten eşin kendini en yakın zamanda gösterir merak etme izle gözlemle gün gün ailenle de paylaş bunları anlat eğer aynı şekilde davranırsa ayrıca heycanlı olmaman gayet doğal kırgınsın bir özür beklemen en doğal hakkın umarım hakkında allah en hayırlısını en güzelini versin canım

asla bebek olayını düşünmüyorum...
devam edip etmeyeceğim de belli değil... kalbimin tamir edilmesi gerek ama karşımda bunu yapacak bir erkek yok...
bilemiyorum...bir süre sessiz kalıp olacakları görmek istiyorum.
bu arada internet üzerinde okey oynuyor ve bir kaç bayanla arkadaşlık kurmuş,sordum.onlar sitenin op larındanmış(yani kurucu gibi) istedikleri masaya koyabiliyorlarmış,o yüzden arkadaşlık kurmuş.istersen aç 24 saat öyle dursun,kendin gör dedi ama .... iyice soğudum... güvenmediğimden değil arkadaşlar.4 arkadaş eklemiş,4 ü de bayan... ve profiline resim de eklemiş beyefendi...uyuz oldum iyice...
ay ağlıyorum yaa... :çok üzgünüm:

inanın mutlu falan değilim,15 gün önceye geri dönmüş durumdayım... beni takmayan kafasına göre davranan bir adam var karşımda. yetmiyormuş gibi,en hassas olduğum konu çıktı bir de karşıma...

bi süreliğine ailenin yanına dönsen nasıl olur
kendine yeni uğraslar bulsan eşinden uzak onu görmeden dursan
ne yapacağına belki daha kolay karar verirsin
çünkü ısrarla o evde durmakta seni kararsızlığa itiyor bence
belki o arada sırada eve uğrayıp salonda yatan kocanda bomboş bi evle karsılasınca
kendini sorgulamaya baslar

neden güçsüzmüşsün acaba demekten daha iyi değilmi bir dene belki değişir ama onunda tabiki bu vurdumduymaz tavırları hoş değil erkek ya ben haklıyım havaalrında oluyorlar genelde kendini strese sokup hastalanırsın madem zorla aileler için barıştınız birde onalr için deneyin olmazsa zaten daha barışın diycek halleri yokya eğer olmazsa zaten eşin kendini en yakın zamanda gösterir merak etme izle gözlemle gün gün ailenle de paylaş bunları anlat eğer aynı şekilde davranırsa ayrıca heycanlı olmaman gayet doğal kırgınsın bir özür beklemen en doğal hakkın umarım hakkında allah en hayırlısını en güzelini versin canım

Canım bana sorarsan psikolojini korumaya bak derim. Yani nasıl mutlu olacaksan öyle yaşa. Çünkü sağlık çok değerli birşey.

Canım yaaa konunu başından beri okuyorum , sonunun böyle olacağını biliyordum aslında çünkü aşık bir çocuk var karşımızda evet evet sen yüreği güzel çocuk daha büyüyeceksin büyürken acıyacaksın umarım en az zararla atlatırsın bu süreci... ama yinede iyi olmuş tekrar denemen başka bişey yapamazdınki kalbin onunla böylesine doluyken farklı davranamazdın ki senin için güzel olan ne varsa diliyorum doğum günün kutlu olsun inşallah yeni yaşın sana bu yaşadıklarını unutturacak güzellikler getirir , hakettiğin mutlulukları yaşamanı dilerim canım.

bu akşam için bi planınız var mı eşin bişey dedi mi
belki bi sürpriz hazırlar sana yemeğe falan çıkarsınız
ortam yumusasın diye bişeyler düşünmüş olabilir mi

sonracımmaaa
neden kendini güçsüz hissediyosun onu bi türlü annaymadımm
boşanmadığın içinmi
sevdiğin halde onu geride bırakmadın içinmi
güçssüzsün
aslında sen çok güçlü bi kadınsın
herşeye rağmen kötü anılarına rağman
onunla beraber aynı yatağa girme cesaretin var onunla yeniden
eskisi gibi olmak için savaşmayı seçtin
sen çok güçlü bi kadınsın
ne istediğini bilen bi insansın
oyüzden kendini suçlamam ve
en kısa zamnada dr a gittt
ve iyileşmeye bak
düşünme eskileri
olacakları düşünme hayatın girdabına bırak kendini
ilk önce korkutur ama sınu bence aydınlık
çünki hernekadar sölemesede inatta etse
içinde mütiş bi sancı var sana yaptıklarından gerçekten utanıyor ve bunu unutmaya çalışıyor sende hatırlama ve hatırlatmaki
en kısa zamanda eski güzel günlerinize geri dönesiniz
inş tez zamanda borçlarınızı da kapatıp
eski huzurunuza geri dönersinizz......:1hug:

a.s.a.s.a.s.a.s.

seviyo napsın yaa ne vazgeçe biliyo ne de onuna yapabiliyoo
valla çok zorr günler geçiriyoor
allah yardımcın oldun

CANIMCIM eşinin yaptığı yanlış bence kesinlikle sana hakveriyorum, ama bişey yapacak olsa zaten çoktan yapardı bence, ve bu kadar da rahat davranmazdı. olsa bişey köşe bucak saklanır öyle yapardı ruhun bile duymazdı. biraz kıskandırmak inde yapmış olabilir, yada çok da önemli olmadığı için onun için olabilir. bence bunuda kafana takıp üzme kendini.

canımcım ahhh bu erkekler içlerinde ne fırtınalar koparda bir gram bile belli etmezler. seni sevmiyor olsa istemiyor olsa kim kimi snein yanında tutabilir söylesene. eşinin dedikleri çok ağır kabul ediyorum kesinlikle çok ağır, yaptıkları herşey, ben bir yerde olayın koptuğuna inanıyorum. çünkü saygı giderek sıfırlanmış aranızda, bana kalsa bir evlilik danışmanına gidin derim. eşin buna adım atarmı bilmiyorum. profesyoneller bu işi bizden dahaiyi biiyor sonuçta

daha öncede dedğim gibi güzel fıstık, bence sen kendine olan güvenini çok kaybetmişsin. hep kendini sorgulamışsın. vermişsin vermişsin. en sonunda tahammülün bitmiş, sinirlerin altüst olmuş. yaşadığın herşeyi dolu dolu yaşamışsın, kızgınlığıda sevgiyide aşkıda.

çok tecrübeli bir evlilik hayatım oplmadı süre olarak bakılırsa ama çok da şey yaşadım. bazen duvarla konuştuğumu düşündüğüm anlarda oldu, evde iki yabancı gibi durduğumuzda. hep hep benim verdiğimi düşündüğüm ama karşılığını almadığımı düşündüğüm zamanlarda maallesef genellme yaparsak kadın yürütüyor evliliği, ha erkeğin yürüttüğü evliliklerde var, evlilikten evliliğe değişiyor kişilerfarklı sonuçta. bu durumda kadın gurursuz mu oluyor güçsüzmü oluyor, kendi başına yetemiyor mu oluyor valla ben çözemedim

öğrendiğim bir şey varsa oda kişi önce kendini sevmeli kendine güvenmeli, karşısındakini deli gibi sevsede öz benliğni kaybetmemeli, kendini ezdirmemeli,ama yerine görede vermeli. ben yapıcı olmassam karşımdaki olmassa ooooo , güç savaşına girilmemeli. bziler kadın olarak onlar ne kadar kendilerini zeki zannetselerde isteyip de almayacağımız hiç bir şey yok inan bana.

sana tavsiyem güzelciğim, kendin için yaşa, sadecekendin için yaşa, eşine ısınman biraz zaman alıcak, o çağlayan gürleyen duygular patdiye gelmez insanın içine. zaman herşeyin ilacı, ayrıca zaman doğru kararlar verebilmek içinde en güzel süreç. baktın yürümüyor daha azla eziyet etmesin kendine.

etmede zaten bundan sonra. o olmadan da vardın sen. o olmadan önceki hilal nerde sor bakalım kendine nereye saklanmış. hangi kilitli sandığın içine sakalmışsın onu. o neşeli kıpır kıpır, eşinin aşık olduğu o hilal nerde, etrafa gülücükler saçan, gözleri ışıl ışıl parlayan hilal nerde. bence önce onu bul. nelerden mutlu olduğunu çıkart bir liste yap eski hilal ne yapardı bi gözden geçir. seni şimdi ne mutlu eder. onalrı bi kafanda planla. sadece mutlu olmaya odakla kendini, bu yaşlar bu heyacanlar bir daha geri gelmeyecek. eşinde isterse bu planların içne dahil olur isterse olmaz, ister surat assın ister gitsin okey oynasın. çok muönemli artık. bu dünyada bir tane daha sendne yok.

he eşinin önüne temcit mi derler o pilavdan önüne koyar gibi yeniden ısıtıp ısıtıp koyma konuları bence. ona eksi bir puan ver her bir davrnışıyla hakediyorsa puanını arttır. nede olsa o bir zamanlar deli gibi sevdiğin adam. her insan zaman zaman hatalar yapar. herkes senin gibi güçlü olmayabilir.

ay amma uzattımmmm sen akıllı fıstık gibi hatunsun. hade bakem kendine gelllll,oh bahar da geldi, kıpır kıpır olma zamanı, eve kendini gömüp kafanda büyütme düşünceleri, kocişlerle ilgili kitaplar var şu danışmanların yazdıkları al aç onları oku, valla iddalı bir kitap var bende alıp okuyacağım bence sende al oku. kocacığım istersen kölem olursun adında.

ammmaaaaaaaaaaaan hayat boşşşşşşşşşşşşşşşşşş

sevgili littlefairy,
uzun yazmış,ellerini yormuşsun.çok teşekkür ederim,gerçekten mesajın beni rahatlattı biraz olsun...
ben okuduğun kitabı çoktan okudum. ama bir faydasını görmedim,gördüğün gibi:)
herşeyin hayırlısı inşallah... dualarınıza ihtiyacım var...

ben bu olayı yaşamış gibiyimm :icecream:

bende eşime bi ara çok uzaklaştım ve sanala daldım tavlada arkadaşlar edindim bi kaçtanesini msne ekledim
buda orta yerinden yarıldı (amacım yarmaktı zatennn:mymeka:)
sonra buda bana inat chat odalarına girdi
kızlarla konuşmaya başladı
tabi bende hiç umursamıyorum öle böle baktı olmayacak vageçtiii:jeyyar:
canım gözlerini sil kendine gel bakemm
sonra eşine hiç bişi olmamış gibi
sanırım evnizde iki bilgisyar var
deki bende oynayayım
uzun zamndır beraber bişii yapmıyoruz dee
bakalım ne olacak
hem ordaki kadınlara göz dağı olur
hemde kocanın kafasına bi çakıl taşı atmış olursunn :mymeka:
hadiiii toparlan artıkkkk
mutlu olmak için bahanelr üretme zamnıııı
onu orta yerinden çatlatmaaa zamnıııı
a.sa.sa.s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…