Evlendik ve Bitti....:(

hakkınızda hayırlısı neyse o olsun inşallah bu şansta eşin seni pişman etmez de herşey istediğin gibi olur........

canım senin adına sevinmedim maleseff ya ortada pişman olan adam yok özür bile dileme gereği duymuyor ben bu işten bişey anlamadım ama benim fikrim yanlış yapmışsın ben ailem için bile kesinlikle barışmam tabikide evlilik kolay kurulmuyor adma ayaklarına kapanıp özür dileseydi pişmanım deseydi bekli o zaman bir şansı hakederdi ama bu adam hiç bir şeyi haketmiyor bence tabi yenede hakkında hayırlısı neyse o olsun diyorum umarım bundan sonra her şey istediğin gibi olur

barıştığınıza sevindim ama benim arzu ettiğim gibi bir barışma olmadı.
eşinin özür dilemesini pişmanlıklarını ifade etmesini vb bekliyordum senin adına.hala çok kırgın olduğunu farkına vardım yazdıklarından.
allah hayırlısını versin senin için.
mutlu olursunuz inş.

Bir kez daha denemeye karar vermişsiniz , aslında sevindim... ınat olmuş belli ki , pişmanlığını dile getiremiyor , erkeklerin bazıları hep böyle .. Özür dilemeyi beceremiyor... Aman , boşver canım ...

Şimdi sadece önüne bak. Olanları unutman için zaman lazım. Pat diye kırgınlık geçmiyor ki. Senin bu hislerin ondandır... hele aradan biraz daha zaman geçsin , bu arada o da düzelmiş olursa umarım

sen de biraz daha farklı düşüneceksin. Yaşananlar bir çırpıda iyileşmez , siz de şu an yaralısınız , ıkinizin de zamana ihtiyacı var normal hislere dönmeniz için. Yaşananlar üzücüydü ama ben yine de

bir şans olayına yazınca (kendimden de sevinmeyi beklemediğim halde ) çok sevindim...

Sert konuştum ,onun yaptıklarına kızdım ama barıştık diyince yine de içim kıpır kıpır oldu elimde olmadan...

Her şeye rağmen bir şans daha vermeniz iyi oldu... Denemekten zarar gelmez, biterse de biter zaten... Belki de çok daha güzel olur her şey... dileğim de bu zaten...

canım arkadasım barıstıgınıza cok sevındım ınan cnm aynı seylerı sadece sen yasamadın bende yasadım ama bak 7 yıldır evlıyım bende asla unutamam asla affetmem dedıgım seylerı unuttum affettım canım benım ıslerı bozuk dıyorsun sabret bıraz daha oda zor gunler gecırıyor bellı ınan zamanla unutuluyor hersey

arkadaşlar şuan yarası açık olan birine yorum yaparken kelimelerimizi daha dikkatli şeçmemiz gerktiğine inanıyorum lütfen !!!!!!!!!

canım arkadaşım ben kendi adıma sevindim barıştığınıza ........
eşinin özür dilemesini hiç ama hiç beklemiyodum zaten o kişilikte insanlar özürleriniz bi kelimeyle geçiştirmezler ........
bunu bundan sonraki yaşamına yayarlar
yani ilerde pişmanlık belirtilrini göreceksin uzun vadede
ama bu arada sende yarana merhem sürmeyi unutmamalısın
o günleri unutmak için sadece karşıdan bi çaba bekleme
bunu şuan yapamayabilir maddi sıkıntıları olduğundan
sende o günleri unutmak için çabalamalısınn
düğün sezonu açıldı işine ver kendini unutmak için ne gerekiyosa yapp
ve en önemlisi ne biliyomusun bundan sonrası için
beklentilerini azaltmak
işin sırrı bu
ne kadar az şey beklersen
o kadar mutlu oluyosun
mutlu olmak için çok bahanen oluyo
canını sıkmak içine daha az nedenin
çünki beklentin yok zaten
umarım bundan sonra daha mutlu olursunuz
umarım eşi yaptığı hataların farkındadaır
ve bunları düzeltmek için uzun vadede çaba gösterir
bide bunu sadece aileniz için yaparsanınz sonuncunun aynı olacağına inanıyorum
onları yeniden üzmememk için
sizin için sizi evlenmeye kadr getiren aşkınız için denemelisiniz
bence bunun için şans vermelisiniz

ve en önmeliside çocuk planları bu fikri sakın benimsemeyin sizin için çok erkekn canım
umarım bundan sonra hayatınızda mutluluğun bulunduğu kefe
daha ağır basar
yaptıklarından asla pişman olma
yaşanması gerekiyodu yaşanadııı............................

Hilalcim okudum yeniden denemeye karar vermişsiniz..
İnşallah hayırlı olur..:Saruboceq:
Adamın aklı başına gelir,seni üzmez artık..
Çok seviyorum seni:1hug:

chocolate senin bugün doğum günün sanırım.

doğum günün kutlu olsuna.s.a.s.a.s.

mutluluklar bundan sonra seninle olsuna.s.

hayırlısı olsun canım..

ama bundan sonra kötü bir olay yaşarsan artık senin hatandır..

Allah utandırmasın seni a.s.

hayırlısı olsun canım iyi yapmışsın belki hersey daha güzel olacak üzme kendini fazla hayırlısı oolsun

aynen katılıyorum!

tek kelimeyle hakkınızda hayırlısı olsun hilalcim. bundan başka söyleyecek söz bulamıyorum.

ben demiştım işte bu sonu ....

bılıyordum yanı ..

olan sana oldu sen uzuldun agladın yıprattın adam gezdı tozduu geldı koynunaa

hep butun kadınların sonu bumu acaba ...

hakkında hayırlısı olsun cnmm

umarım bu sefer cok mutlu olursun ..

Yürek kaçar hep kaçar ama duygu yenilir hep adına sevindim ama bi fark olmayışına üzüldüm ya bu adama olan sevgin tamamen bitti sadece annen baban için dewam ettin yada belki bişeler değişir diye hakkıns hayırlısı olsun bebeğimm ............a.s.a.s.a.s.a.s.inşallah bir daha böle tatsız olaylar yaşanmaz............

benim düşüncülerim asla değişmedi son olanları okumuş olmama rağmen..ben bi barışma hissetmedim aranızda..uzun sürmez, yakında tekrar yaptığı iğrençlikleri bize anlatmaya başlarsın..inşallah yanılırım..ilk günden beri takip ediyorum..yazılan hiçbirşeyi atlamadım..her virgülü,noktayı biliyorum..herşeyin hayırlısı olsun güzelim hakkında..öpüyorum canım

canım barışmana çok sevindim tabiki burda hiç kimse ayrılmanızı istemedi senin yazdıkların doğrultuusnda konuştuk ama gerçekten bir şans daha vermeniz çok iyi umarım bu sefer daha güzel olur herşey senin için karşılıklı konuşun sürekli anlaşmak için her konuda çünkü konuşarak hallolur herşey mutluluklar canım güzel gelişmelerini bekliyoruz artık değmesin

Anladigim kadarisiyla bu barisma 3. sahislar icin oldu..
Hakkinizda hayirlisi olsun arkadasim..
Bundan sonra böyle tatsizliklar yasamazsiniz insallah..
Bir cirpida herseyin eskisi gibi olmasini bekleme tabii ki..
Sogukluk hissetmen gayet normal olanlardan sonra...
Diliyle söylemese de umarim esin kalpten de olsa bir pismanlik duyuyor ve gururundan söyleyemiyordur..

Bu barisma olduguna göre bazi seyleri sineye cekip unutmaya,affetmeye göze almissiniz demektir iki tarafli olarak..
Su saatten sonra tek hatan bundan önceki olaylari gündeme getirmek olur..
Bu iliskinizi bir öncekilerden daha da fazla sarsacaktir emin ol..

Dilerim sizin icin hayirli bir baslangic olur arkadasim..

konunu ilk okuduğumda tipik erkek modeliyle karsılaştım
akşam yemeğinden sonra koltukta sızan bilgisayar oyunları oynayan futbol sevdalısı vs.vs.
buda mı dert deyip geçtim gercekten çok özür dilerim
bu sabah sadece senin yazdıklarını okudum ve inan hersey gözümde canlandı
ve dayak yediğini okuyunca gözümden yaslar süzüldü
çok sabırlısın ne diyeceğimi inanki bilemiyorum çok fedakarsın umarım bundan sonrası
gercekten güzel olur en azından bi kez daha dene pek denenecek bi tarafı kalmamış aslında ama
keşke dememek için yinede bi daha dene
canını yanması ne demek çok iyi bilirim senin kadar yasamadım bunları
belki 1/10 i ama şimdi çok iyi olsakta yanlızken aklımda o canımın yandığı kareler canlanıyo
doğum günün kutlu olsun canım

ya yazmayım diyorum ama dayanamıcam
amacım kesinlikle seni provake etmek değil eşin senden soda istemiş ve uyumuş
sende sodasını içsin diye uyandırmak istediğinde bi küfür duymuşsun ya
benim basıma gelse o şise kafasında patlar öyle olmasını öğrendim çünkü
anahtarını unutmuş senden kapıyı açmanı istiyo aramıyo sormuyo eve gelmiyo
bu kadın yanlız ne yapar basına bisey gelir mi diye kocalığını bırak insanlık bile yapmıyo
donuna kadar herseyini sokağa fırlatırdım (büyük konuşmayayımda)
hele dayak hele dayak anında karakolda biter bu iş anında
ve ben davayı o açsın diye
ya sinirim bozuldu birden aklıma evliliğimizin ilk ayında 2.ayında kocamın yaptığı boşanma tehditleri geldi
hemd en dandik seylerden

terbiyesiz ya bide sana kocakarı oldun 2 kat göbeğin oldu falan demiş kim bilir kendi neye benziyo
valla çok güzel kızmışsın baktım fotolarına çok beğendim Allah bahtınıda
yüzün kadar yüreğin kadar güzel etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…