Evlendik ve Bitti....:(

küsmelerin en iyi yanı barışmalardır(sevişmelerdir delikafadulden)

kendimden biliyom :1closedeyes:

bazen sırf o barışmaları o anki sıcakığı hissetmek için küsmek istiyorum kaydirigubbakcemile3

ama belliki eşin tabiri caizsse köpek gibi pişman CADIARZU

eğer bi şans daha iisterse bence eski güzel günlerin aşkınızın hatrına SON Bİ ŞANS ver derim:sm_confused:

tabiki isterse istemezsse keyfi bilir:mymeka:

hakkında hayırlısı neyse o olsun canım inş evliliğiniz için en doğru kararı verirsin :asigim:

kızlar ne yumuşaması ! yasakkelime
adam ben sana ev tutarım yuz ustu bırakmam demiş ayrılmak için herşeyi planlamış ..
pişman olsaydı o anda soylerdi bence ...
adam pişmansa bile , chocolate hemen yumuşamaması lazım o adam bi cezayı haketti
pişmanım demesi kısa sure once ruhunda ve bedeninde yasattıgı acıları unutturamaz bence senağlama
ben olsam hemen affetmezdim
:enbuyukkk: yasakkelime

gelişmelerin olumlu olmasına
canım hatasını anlamasına sevindim
biraz daha burnu sürtülcek eminim sen kararlı yapını korumaya devam et

gelişmelerin olumlu olmasına
canım hatasını anlamasına sevindim
biraz daha burnu sürtülcek eminim sen kararlı yapını korumaya devam et

burnu falan sürtmemiş ,hatasını anlamış da değil anlasa özür dilerdi zaten...dayak attığı için utanmıştır belki de hepsi bu..Allah kurtarsın diyorum sadece..inş.böylesiyle allah karşılaştırmaz..

eşinle oturup boşanma planları yaparken eşin senden bir yumuşama belirtisi bekledi.
o planı sen güzelce devam ettirdin.
eminim ki eşin şu anda kara kara düşünüyor biz ne yapıyoruz diye.
evlilik kolay kurulmuyor.
lütfen eşin şans isterse sende ileride pişman olmamak adına bir şans daha ver.
şiddet uyguladı haklısın seni çok üzdü bundada haklısın ama belki pişman olmuştur.
bir daha hata yapmaz.ilk yıllarda bu kadar şiddetli olmasada oluyor kavgalar.
hakkında hayırlısı olsun

belkı bugun belkı 10 yıl sonra bılemem ama bu adam senın arkandan cok kafasını vuracak taşlara...

ıkınız ıçın de hayırlısını dılerım...

Ancak bence ortada bir şans vermesi gereken çikolata değil, kendi şansını yaratması ve eşine yaşattıklarını unutturması için ağzıyla kuş tutması gereken bir erkek var

katılıyorum ..

bence dava fln acılmayacak barısacaksınız gibi gelıyor

merhaba arkadaslar ...
eve yeni girdim. bu aksam calistim,sahne isleri filan...
cok guzel,ruya gibi 2 dugunde soyledim...gozlerimin onunde 2 cift mutluluk danslari ettiler. ne kadar guzeldi.insallah hep mutlu olurlar...
kendi nikahim geldi gozumun onune... ne kadar da mutluydum,cok degil 8 ay onceydi...tum sevdiklerim benim icin gelmisti,evlenecegim insani merak ederek...
ailem,hatta sulalem o kadar guvenirdi ki bana.. beni cok saglam ve guclu,mantikli bulurlardi. evlenecegim kisiyi de hemen sahiplendiler sevdiler...
simdi gozlerinde kimbilir ne kadar dustum herkesin.
evet evet,onemli degil insanlarin ne dusundugu.benim mutlu olmam onemli tabii once.
ama bunu da dusunmeden edemiyor insan...
bugun oglen ciktim evden,islerim vardi.aksam da sahne iste...gece 1 de geldim eve...
esim evde uyuyor,salondaki koltukta...
aramadi,yine sormadi.nerdesin gelip alayim demedi...eve girdigimde nerden geliyorsun bile demedi,hem zaten uyuyordu.
evet belki bana cok guveniyor,ya annesindedir ya isindedir demistir...ama karisi oldugum insanin bu vurdumduymaz goruntusu canimi cok yakiyor...ve bu evden cikip gidene bosanana kadar da boyle olacak sanirim,yanacak canim...
bugun 15 gunu asti,ayri yatiyoruz..helal be,ne inatmis !
ben zaten artik affetmem..hadi buyuk konusmak olmasin,cok ama cok zor olur bu affetme isi...
yalniz yattigim,korkarak uyudugum geceleri,isittiklerimi,vurdugunda ki aciymi bana hicbir zaman unutturamaz...
kinci degilim,evet gurur seytandandir derler...gurur degil ama benim ki.cok ayak altina aldim gururumu...ama yatagini ayirip gitmis bir adama,gel diyemem artik.
dedim ya,bakmayin oyle davrandigina,ne yapacagi belli olmaz onun demistim.dunku tavri ile bugunkunun alakasi yoktu.
ne aradi ne sordu ne merak etti...sadece kendi hayatini yasiyor...

isleri cok kotuymus,is yerindeki insanlarla arasi bozukmus...herseyi ter gidiyormus...bir suru borcu var...
ona dun gece dedim ki "ne o arabayi ne de evi almani ben istemedim,en azindan zorlamadim seni...sukursuz davranan sendin.ben otobuslerle gitmeye raziydim,aylarca yillarca kirada oturmaya da...sadece huzurumuz olsundu,mutlu olsaydik yeterdi..sukrederek yavas yavas ilerlerdik " dedim...
ama o ne yapti,ne sevgim.ne para hicbirine sukretmedi...hep daha fazlasini istedi hep...
neyim varsa verdim,olmayani da istedi...100 sey yaptim sevgimi gostermek icin, kendi bencilliklerine susamadim diye dunyanin en kotu insani oldum..yetmedi,yetemedim...

Canım benim, senin canını acıtan onun sana vurduğu zaman değildi aslında , asıl acıtan onun hala karısı olmana , aynı evde yaşıyor olmanıza rağmen sen yokmuşsun gibi davranması ,

vurdumduymazlığı ...

ıç acıtan bunlar... Şiddet tabiki can yakar ama bunun kadar olamaz sanırım. O , kafasında bitirmiş galiba , hoş sen de zaten bitirdin de...

Allah hepimize önce merhamet ve vicdan versin. Bu aralar bunu der bunu söyler oldum . O kadar önemli ki bu. Eşinde bunlar olsaydı sana böyle davranamazdı. Sen hassasın, naifsin ,

kırılgansın ,çünkü bayansın... Sana bunca şeyi ,seni ne kadar kıracağını , üzeceğini bile bile yaptı ...Allahım , merhamet , sadece merhamet ver sen taşlaşmış kalplere...

her işi ters gider tabii. sen belki ah etmiyorsun sözlü ya da içinden beddua etmiyorsun ama o sana kötü davranarak kendi kuyusunu kazıyor zaten.
yapılan kötülükler asla cezasız kalmaz. işin kötü tarafı kimse ben bunları yaptım ona şöyle davrandım da benim başıma bunlar geldi diye düşünmez. ders çıkarmaz yaşadıklarından.
bunları düşünebilecek kapasitede olsa zaten böyle davranmaz.
bencilliği gözlerini kör etmiş. eminim şimdi biten evliliğine değil sadece kendisine acıyordur.
onun dünyasında sadece kendisi var çünkü.
diğerleri hayatı ona güzel hale getirebilmek için etrafında dönen figüranlardan ibaret.

eğer pişmanlık belirtileri gösterir denemeye karar verirseniz kesinlikle bir aile terapistine gitmelisiniz.
ama benim hislerim(( bu adamın sana zerre kadar svgisi yok o eve gelişide sadece imzanın verdiği ağırlıktır))

Çok üzülüyorum okudukça ama kendimi okumaktan alıkoyamıyorum..
lütfen kızmayın ama bu şerefsiz ,kıskanması olmayan domuzdan farksız adamdan nefret ediyorum..adi pislik ,onursuz adam...böylelerinden korusun Allahım..

burda bir cok insan birakman konusunda konusuyor... ben evlililgnze bir sans daha vermeniz
gerektigini düsünyorum..
okadar zorluklarla hayallerle kurdgunuz bu yuvayi daha basindayken yikmayin nolur. Bütün arastirmacilar
ilk yili en cok bosanma olaylari oldgunu söyliyor. nedenmi bircok nedeni olabilir borc sorumluluk yeni bir
dunya yeni bir beraber yasama. bunlarin hepsine alismak vakit aliyor..
bence esin suanda zor bir zaman geciriyor. tabi yaptiklarini onaylamiyorum ama eger bu sikintilari
olmasaydi bu sekilde iliskiniz gitmezdi diye düsünyorum. Bence borclu oldugu icin sikintili bir dönem
geciriyor. her an akli onunla mesgul belki seni mutlu etmek icin yaptigi icin seninlede eskisi gibi degil..
canim bence bu kadar cabuk bitirmeyin.. biraz zamana birakin.. biraz zaman gectikten sonra aile psikologunada gidin..biraz daha zamana birakin..

merhaba arkadaşlar...
pazar günü tüm gün evdeydi eşim... kalktım ona kahvaltı hazırladım,ben oturup onunla yemedim ..sonra yedim.
arada konuşuyoruz falan,sanki aynı evi paylaşan 2 arkadaş gibiydik.
akşam 16.00 gibi ailesi aradı,gelmek istediler...ok dedim.
geldiler 1 saat sonra. konuştuğumuzu görünce annesi yan odada barıştınız mı diye sordu.hayır dedim.
neyse çay içtik,aradan bayağı zaman geçti.annesi açtı konuyu.
barışın,geçmişi unutun ... uzatmayın artık diye...konuşmalar hep bunun üzerine...
başlarda ne ben ne o asla adım atmadık.annesi bana,kalk öp barışın dedikçe ben kuduruyorum.ben terketmedim yatağımı,ben hakaret etmedim,ben dayak atmadım.ben gitmem...çok gelmek istiyorsa o gelsin diyorum sürekli...
eşim bir yandan "özür dilenecek bişey yok,konuşmaya da gerek yok" diyip duruyor...
annesi çok ısrar etti,kapıdan çıkarken bizi zorla öpüştürdü...
gittiler...hiç ses yok..
biraz oturduk,baktım konuşmayacak...
ne düşünüyorsun diye sordum..
bir kez daha deneyelim dedi.
karşımda ne özür dileyen ne pişmanlığını hissettiren biri yok ama...
"açıkçası ben o kadar acı çektim ki, şuan boşansam da olur,boşanmasam da modundayım "dedim ona...
ama sonuçta bir çevremiz,ailelerimiz var.
(annemde 3 gündür sebebi belli olmayan çok şiddetli bir ağrı var baldırında,ayağa bile kalkamıyor,film çekildi hiçbirşey çıkmadı...sıkmış bence kendini üzüntüden.hatta şuan annemdeyim.uyuyor)
onlar da üzülecek,senin annen "oğlum boşandı",benim annem"kızım boşandı" diyecekler...
ben duygularımı çok derinlere gömdüm açıkçası,bu evlilik için ben de umutlu değilim ama ben de deneyelim diyorum dedim.
aynı şeyleri yaşamak istemiyorum,en ufak olayda bana aynı şeyleri yaşatma lütfen dedim.
bu yatak ayırmalar,yüzük çıkarmalar... bunları tekrar yaşayacak gücüm yok dedim.
geldi sarıldı,ama ben hiçbir pişmanlık sözü,üzüntü duymadım da görmedim de...
o yüzden mutluluk hissetmiyorum asla... hatta dün daha iyiydim diyebilirim. keşke öyle kalsaydı...
yatağa girdi,malum şeyler yaşandı filan...ben de kendimi deniyorum bu arada,hani belki geçer kırgınlığım diye...yok..olmadı,geçmedi..
belki daha çok yeni,belki de bitti bazı şeyler..
ben de deniyorum,deneyeceğim. sırf ailem için,yeni bir evlilik olduğu için ve ufakda olsa sonra pişman olmamak için(pişman olacağım birşey kalmadı da...)
yani kısaca... BARIŞTIK...buna barışmak denirse...

hayırlısı olsun güzelim...belki bu olay ders olur ikiniz içinde kötü bir anı olarak kalır unutulur gider...belki de keşke o zaman herşey bitmişken yola tek başıma devam etseydim dersin...ama şu varki sanki ikinizde birbiriniz için değilde aileleriniz için barışmışınız.yada boşanmanın ardından gelecekler ikinizide korkutmuş devam etme kararı almışınız.ne diyim yinede hayırlısı tabi.bir yuva kolay kurulmuyor kolayda yıkılmamalı.temeli sağlam değilse bu depremde yıkılmaz belki ama ileride ne olur belli olmaz...inşallah o zaman çok geç olmaz...yinede çocuk için acele etme ok sevgiyle kal...

ortada yaptıklarından pişman olan bi adam yok
bence yeniden denenicek bişeyde yokmuş
ama barışmışsınız
kusura bakmayın ama aynı şeyleri tekrar yaşayacağınız okadar açık ve net gözüküyorki
bundan sonrası için allah yardımcınız olsun........

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…