Evlendiğiniz ay içersinde en çok neyi,kimi özlediniz??

19KasimBhr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2007
574
6
ßen evlendiĞim ilk günü saymıyorum Çünkü ogünü cdler olmasa hiç hatırlamayacağım hep derlerdi de inanmazdım naniknanik ama evlendiğim ay içerisinde baba evime gittiğimde en çok özlediğim ilk akLıma gelen şeyyyy ablamla tv prog kavgalarımız oldu..vay beee

ya sizinkiler?

ben annemin o misler gibi kokusunu özlüyodum hala da özlüyorum.ne zaman ki düğün tarihim yaklaştı annem bana daha mesafeli danramnaya başladı sanki beni alıştırmay çalışıyodu. ama annemin o kokusunu hala çok özlüyorum ben.
nedense aynı sıcaklığı kaynanamda hala bulamadım.

evlendigim ilk 20 gun hic birsey anlamadan gecti,ama bi ay sonra,,,,,,hollandaya geldim,neyimi ozledim herseyi,ulkemin havasini bile ozledim,yani hangi birisini sayayim ki sana,ayrilinca farkina vardim halada cogu seyin ozlemini cekiyorum.cok konustum galiba,a.s.a.s.

ben annemin o misler gibi kokusunu özlüyodum hala da özlüyorum.ne zaman ki düğün tarihim yaklaştı annem bana daha mesafeli danramnaya başladı sanki beni alıştırmay çalışıyodu. ama annemin o kokusunu hala çok özlüyorum ben.
nedense aynı sıcaklığı kaynanamda hala bulamadım.

canim kimse ayni sicakligi kaynanasinda bulamamistir emin ol,ne demisler ana gibi yar bagdat gibi diyar olmaz,:1hug:

Ben hic kimseyi özlemedim.Cünkü zaten ailemden ayriydim.Onlar Türkiye'de yasiyorlar,bende Almanya'daydim.Hatta beni kimse kina gecemde bile aglatamamisti.Bayaa ugrasmislardi ama.

ne zaman içim kan ağlasa, annemin koynuna sokulur huzur bulurdum, iki küçük kız kardeşime sarılır,bir an, onların bile sevgisine muhtaç olduğumu hissederdim. o evden çıktıktan sonra ne anamın verdiği huzuru nede küçücük çocukların bana verdiği sıcaklığı hiçkimsede bulamadım.. ne evlilikte, ne eşimde, nede onun ailesinde..senağlama

ben en cok babamı ozluyorum ama artık gıdınce onuda goremıyorum mezarını zıyaret edebılıyorum sadce kucuk yegenlerım yengelerım abılerm ve annem hepsını cok osluyorum ve cok sevıyorum bırde anacıgımın yemeklerını cok osluyordum allahdan anacıgım sımdı yanıma geldı hergun canım ne cekerse yaptırıyorum ohhh

doğruyu söylemek gerekirse hiç birşeyi özlemedim annemi kaybetmiştim ardındanda babam evlenmiştisenağlama ve ben abimlere yerleşmiştim 2 ay sonrada evlendim.ne kadar abimler üstüme titresede kendimi fazlalık gibi hissediyordum..o yüzden evlenince çok mutlu olmuştum.

Annem ve babam. Onları bir gün bile göremezsem çok üzülüyorum. Evlerimiz çok yakın zaten.
Hiç unutmuyorum düğünden bir ay sonra sormuşlardı nasıl gidiyor diye babamın çorap kokusunu bile özlüyorum demiştim:teselli:senağlama

doğruyu söylemek gerekirse hiç birşeyi özlemedim annemi kaybetmiştim ardındanda babam evlenmiştisenağlama ve ben abimlere yerleşmiştim 2 ay sonrada evlendim.ne kadar abimler üstüme titresede kendimi fazlalık gibi hissediyordum..o yüzden evlenince çok mutlu olmuştum.

cNm zor günLerdir eMinimm anlayamaßiliyorum seni:teselli:
Allah ba$ka acıLar göstermesin canımcım..

Annem ve babam. Onları bir gün bile göremezsem çok üzülüyorum. Evlerimiz çok yakın zaten.
Hiç unutmuyorum düğünden bir ay sonra sormuşlardı nasıl gidiyor diye babamın çorap kokusunu bile özlüyorum demiştim:teselli:senağlama

kız ALLAH iyiliğini vere gülmekten öldümsırnaşık şey.aynen bende babamın çorap kokusunu bile özlüyorum çok güzel anlatmışsın yaaaa a.s.

Evlendiğim Gün Den Itibaren Ilk Bir Ayim çok Zor Geçti.allahtan Eşim çok Iyi O Yüzden Fazla Zorlanmadim.ama En çok Annemi özledim Hala çok özlüyorum Canim Annemi Ve Babami.her Gördüğümde Ağliyorum Annemi Yapayalniz Kaldilar O Yüzden çok üzülüyorum.

ilk evlendiğim zaman hasta olmuştum ve beni nazlayan,kızdığım halde sürekli bana ıhlamur ve nane limon yapan bana sarılıp geçicek kızım diyen anneciğimi çok özledim...insanı kendinden daha çok düşünen bir annesi oluyor bu dünyada eş falan deil

bende evlendıgımde hıc bırsey anlamadım ama sonradan ankaraya gelınce anladım herseyı cok agladım cok uzuldum gurbette zor offf canım aılem sızlerı cok ozledım4 aydır gormuyorum senağlamasenağlama

ilginç ama önce yastığımı özledim....sırnaşık şey
kardeşlerimle tatlı atışmalarımı özledim...

ben annemle uyumayı özledım......:a015::a015::a015:abımle kavgalarımı özledımsenağlamasenağlamasenağlamababamla karsılıklı gecıp muhabbet etmeyı ozledım herkez hayran kalırdı bıze bır babayla kız bu sekılde guzel samımıyet nasıl kurabılıyor dıye....senağlamasenağlamasenağlamaaılemı çok ozledım bazen keske hıç evlenmeseydımde hep aılemle olsaydım dıyorum mutlu olmama ragmen.....evlılıgınde mutsuz olan ınsanlar kım bılır ne kadar hasret kalmıslardır aılelerıne.....senağlama

Bende canım annemi çok özlemiştim ilk bir hafta çok ağladım babam yoktu ben annemle yaşıyordum çok zor oldu hala annem diyorki seni evli olarak görmüyorum bir yere gitmişsin akşam geliceksin diye bekliyorum diyor canım annem seni çok seviyorum:1hug:senağlama

X