Evlat sahibi olmak isteyenler için 4444 Salavatı Tefriciye duasını okuyalım.

canim ben gordum konunu ve geldim hemen birbirimiz icin okuyabiliriz Allah tan umit kesilmez her duanin bir donusu vardir mutlaka
Kesinlikle hoşgeldin canım. Arkadaşla ikiye böldük ve başladık okumaya. Dilersen sende niyetini soyle ve başla okumaya. Senin içinde yarısını ben okuyabilirim. :-)

Kesinlikle hoşgeldin canım. Arkadaşla ikiye böldük ve başladık okumaya. Dilersen sende niyetini soyle ve başla okumaya. Senin içinde yarısını ben okuyabilirim. :-)
canim benimde bebek icin niyetim Allah im biran once hepimize versin insaallah bende okuyabilirim senin icjn ama aksama baslarim anca

canim benimde bebek icin niyetim Allah im biran once hepimize versin insaallah bende okuyabilirim senin icjn ama aksama baslarim anca
Olur farketmez canım dilersen o zaman başla 2222 tane okuduktan sonra haber ver. Ben senin sende benim için okursun devamını. İnşallah ya Rabbim hepimize hayırlısıyla Salih evlatlar nasip etsin inşallah.

Olur farketmez canım dilersen o zaman başla 2222 tane okuduktan sonra haber ver. Ben senin sende benim için okursun devamını. İnşallah ya Rabbim hepimize hayırlısıyla Salih evlatlar nasip etsin inşallah.
amin canim insaallah tamam haber veririm ben sana :)

Kızlar merhaba. Ben bu duayı bana yardım edenlerle okuduktan sonra hamile kaldım. transfer öncesi başladım transfer den sonra yaklaşık 1 hafta sonra bitirebildim. daha önce üniversite sınavım için okumuştum. Hayarımda iki defa okudum . İki dileğimde oldu. Babeğim 1 yaşında Allah'ıma şükür. Lütfen bana yardım edin. Sizden isteğim şu. Bu duayı bebek çok isteyen ve ne yazık ki erken menepozla karşı karşıya kalan gencecik bir hanım için istiyorum. bir arkadaşım için istiyorum. ben 444+700 tane okudum. Geriye kaldı 3300 tane ve ne yazık ki adet oldum ve tamamlayamıyorum. Pazartesi kan tahlili yaptıracak. Lütfen bana yardım edin. Söz verdim ama adeti unuttum.

X