Evlat sahibi olmak isteyenler için 4444 Salavatı Tefriciye duasını okuyalım.

Mucizemsn

Hedef 55 😌
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2016
2.466
8.729
32
Merhaba arkadaşlar. Salavatı Tefriciye yi hepiniz biliyorsunuzdur. Çok istediğimiz birşey için okuduğumuzda hayırlısıyla isteğimiz gerçekleşir. Ben sınavlara hazırlarken veya hayatımla ilgili kararlar verirken hep hayırlısı diyerek okudum. Dilerseniz liste yapıp dağıtarak kısa bir sürede isteyen herkes için bu duayı adedince okuyalım. Ve rabbimizden hakkımızda hayırlısıyla Salih evlatlar dileyelim.

Yok mu kimse :-S Ben başladım kendim okumaya ama birbirimiz için okursak daha faydalı olur diye düşündüm bu nedenle konu açtım. Umarım benim gibi düşünen birileri olur da listemizi oluşturup başlarız.

olur ypabiliriz tmm ama sey ben yarin tr ye ucucam yurtdisinda yasiyorum da Resmi nikah icin gitcem tr ye nasip olursa 10 güne bitiremezsem .... nolcak nasil yapcaz sadece okicaz mi kac kere okicaz söylersen hepsini yaaprim yani aksam yatmadan önce sorun degil.

olur ypabiliriz tmm ama sey ben yarin tr ye ucucam yurtdisinda yasiyorum da Resmi nikah icin gitcem tr ye nasip olursa 10 güne bitiremezsem .... nolcak nasil yapcaz sadece okicaz mi kac kere okicaz söylersen hepsini yaaprim yani aksam yatmadan önce sorun degil.
Yok illa zamanında bitirmek şart değil. Bebek isteği Sonuçta zamanı olmaz. 4444 tane okuyorsun. Ama okumaya başlamadan once.
Salatı Tefriciyye Türkçe okunuşu: Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve hüsnül-havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma'lûmin lek." Anlamı: Allahım! Bizi Peygamberimiz (sav) kusursuz bir salât ve rahmet, mükemmel bir selâm ve selâmet vermeni diliyoruz. O Peygamber ki, onun hürmetine düğümler çözülür, sıkıntılar ve belalar onun hürmetine açılıp dağılır, hacet ve ihtiyaçlar onun hürmetine yerine getirilir. Maksatlara O'nun hürmetine ulaşılır, güzel sonuçlar O'nun hürmetine elde edilir. O'nun şerefli yüzü hürmetine bulutlardaki yağmur istenilir, Allah'ım, onun ehl-i beytine, ashabına da her göz kırpacak kadar zamanda (her an, saniye) her nefes alacak zamanda sana malum olan varlıklar sayısınca salât et." Bu salavatı okumadan önce 21 kere "Estağfirullahel aziyme ve etübileyh" diyerek günahların affı istenir. Hangi dilek için okunuyorsa niyet edilir. Euzu besmele çekildikten sonra salavat okumaya başlanır. Bir kişi çok önemli bir dileğinin gerçekleşmesini istiyorsa bu salavatı 4444 kere okumalıdır. Hergün 41 kere okuyanın rızkı açılır,bağlı işleri düzelir. Hergün 21 kere okuyanın bol rızka sahip olur. Her namazdan sonra 11 kere okuyanın rızkı artar. Hergün 100 kere okuyan dileğine kavuşur.

tmm InsAllah hmm sen cocuk icin istyiosun dimi? yani okicaksin? bedne insAllah evlenirsem hemen ocuk istiyorum sorun su yumurtaliklarimda kist var ve tüplerim kapaliymis :KK43: insAllah tüp bebeklede olsa cocugum olur simdiden bunun icin dua etsem olur mu ki? yada ben en iyisi mutlu bir aile icin okuyayyim??? ne diyosun sence?

tmm InsAllah hmm sen cocuk icin istyiosun dimi? yani okicaksin? bedne insAllah evlenirsem hemen ocuk istiyorum sorun su yumurtaliklarimda kist var ve tüplerim kapaliymis :KK43: insAllah tüp bebeklede olsa cocugum olur simdiden bunun icin dua etsem olur mu ki? yada ben en iyisi mutlu bir aile icin okuyayyim??? ne diyosun sence?
Olur canım niyet ederken mutlu huzurlu sağlıklı ve hayırlı evlatlarla dolu bir yuvam olmasını niyet ediyorum diyebilirsin mesela. Bende hayırlısıyla Salih bir evlat sahibi olmak için niyet edecem. :-)

Bu arada geçmiş olsun. Tüpler açılmazmiymis. Ben tüplere baktirmadim. Yumurtaliklarim ve hormonlarim normal çıktı. Doktorlar 1 yıl bekleyin olmazsa bakalım dediler. Smdi de çaresizce bekliyorum. Nasıl öğrendin sen tüplerin kapalı olduğunu ?

tamam insAllah ikimizinde bir hayirli evlati olur.. tmm paylasalim okuyalim
İnşallah. O zaman senin duanın 2222 tanesini ben okuyayım benimkini de sen olur mu ? Ben ruya1989 nicelik arkadaşımızın dileğinin kabul olması diyerek başlarım. Sende Fulyaa21 nickli arkadaşımızın dileği kabul olsun diye. Ama başlangıcı kendimiz yapalım. Kendimiz için de yarısını okuyalım. Önce kendin için başla 2222 olunca bırak benim için oku bende öyle yapcam. :-)

hmm ben bagirsaklarimdan ameliyat olmak zorunda kaldim malesef bikac kez iste ameliyat esnasinda doktor görmüs dediki kadin dokotruna gitsin iltipah olmus diye.. gercekten kapalimi bilmiyorum film filan cektiremiyorum cünkü henüz bakireyim artik dügünden sonra bakcam insallah kapali degildir ya allahim yardim etsin hergün aklimda okadar cok isterdim ki tüplerim acik olsun evlenelim dogal yollardan bi cocuk sahibi olalim hayirlsiiyla tabiki.. simdilik caresizce bekliyorum. ultrasonla kiste bakiyolar karnin üstünden ama filmi alttan cektikleri icin iste biliyon bakireyim olmuy onun icin.. :KK43:

hmm ben bagirsaklarimdan ameliyat olmak zorunda kaldim malesef bikac kez iste ameliyat esnasinda doktor görmüs dediki kadin dokotruna gitsin iltipah olmus diye.. gercekten kapalimi bilmiyorum film filan cektiremiyorum cünkü henüz bakireyim artik dügünden sonra bakcam insallah kapali degildir ya allahim yardim etsin hergün aklimda okadar cok isterdim ki tüplerim acik olsun evlenelim dogal yollardan bi cocuk sahibi olalim hayirlsiiyla tabiki.. simdilik caresizce bekliyorum. ultrasonla kiste bakiyolar karnin üstünden ama filmi alttan cektikleri icin iste biliyon bakireyim olmuy onun icin.. :KK43:
Anladim canım o zaman içini ferah tut sen. Kesin birşey yokmuş hem baksana. Hiç bunları kafana takma. Aksi halde stres yaparsın streste bayanların en büyük düşmanı bu anlamda. O yüzden kalbini ferah tut dua et bol bol. İnşallah evlendikten sonra da herseyin normal çıkacak ve bebeğin olacak Allahın izniyle.

tamam insAllah öyle yaparim bitince yazarim olur mu sana tekrar rabbim kabul etsin dualarimizi insallah .. peki hic yapmadim ondan soruyom ya :) kusra bakma abdestli mi olalim yoksa normal yatmadan filan otururken isde yolda yani nerde olursa okuyabilir miyiz? namazdan sorna okurum zaten ama hani tirenle gidip geldigim icin ise orda da zamanim olur...

Anladim canım o zaman içini ferah tut sen. Kesin birşey yokmuş hem baksana. Hiç bunları kafana takma. Aksi halde stres yaparsın streste bayanların en büyük düşmanı bu anlamda. O yüzden kalbini ferah tut dua et bol bol. İnşallah evlendikten sonra da herseyin normal çıkacak ve bebeğin olacak Allahın izniyle.

InsAllah benimde seninde insAllah :)

tamam insAllah öyle yaparim bitince yazarim olur mu sana tekrar rabbim kabul etsin dualarimizi insallah .. peki hic yapmadim ondan soruyom ya :) kusra bakma abdestli mi olalim yoksa normal yatmadan filan otururken isde yolda yani nerde olursa okuyabilir miyiz? namazdan sorna okurum zaten ama hani tirenle gidip geldigim icin ise orda da zamanim olur...
Heryerde okuyabilirsin canım. Salavat için abdest şart değil. Ama niyet edeceğinde abdestli olursan daha iyi olur. :-) bende bitirince yazarım

Heryerde okuyabilirsin canım. Salavat için abdest şart değil. Ama niyet edeceğinde abdestli olursan daha iyi olur. :-) bende bitirince yazarım
canim ben gordum konunu ve geldim hemen birbirimiz icin okuyabiliriz Allah tan umit kesilmez her duanin bir donusu vardir mutlaka

X