EVLAT SAHİBİ OLMAK İÇİN Hz. ZEKERİYA'nın DUASINI OKUYORUZ

Tmm canim hamile olduğun için ısrar edemeyeceğim
Bende yana helal olsun insallah

Bence artik okumayanlari cikarip yeni liste yapmalisin. Bu sekilde 8lerlenmiyor. 4.kiside olmamiz gerekirken daha 1.kisideyiz. haksiz miyim
Canlarim benim hakta kalmadim sizleri de zorda birakmadim inşallah. Hamilelikte bir yana martin 15 inden beri işlerim cok yoğun ve yetkili amirim,olmadığı icin çok yoğun ve stresliyim isyerinde . Gecen listeye bile son zamanlarda 2 gunde hir anca bildirim yapıyordum. Sonra tum listeyi okudum . Islerim rahatlayna kadr listye ara veriyorum canlar yoksa takip edemem. Zaten katilacagimi yazmmaistim ama sagolun eklemissiniz . Allh razı olsun Allaha emanet olun.

Bence artik okumayanlari cikarip yeni liste yapmalisin. Bu sekilde 8lerlenmiyor. 4.kiside olmamiz gerekirken daha 1.kisideyiz. haksiz miyim

canım sen günlük okumanı yapabilirsin buna bir engel yok sayfayı incelersen bazı arkadaşlar günlük okumalarımı yaptım diyede yazıyor..
listenin çoğunluğu hepsine okudu zaten okumayanları çıkartırsam okuyan arkadaşların hakkına girmiş olmayacakmıyım?

herkes hergün nete giremediği için de ulaşmaya çalışıyorum

bu kadar yoğun listeyle ilk defa ilgileniyorum
haliyle benim de hatalarım eksiklerim olabilir
betül bir süre olmadığı için liste yarıda kalmasın devam etsin diye uğraşıyorum

senin isinde zor balım allah yardımcımız olsun ...

Takip etmek bencede zor Allah yardımcın olsun emek harcıyorsun bizler için

Soylr dusundum zaten okuyacak olsa gelir duaya katılırdi. Gecen haftadan beri söyleniyor.
Yazin evdeydim ben ilgilendim listeyle. Kolay degil .ama boyle olursa daha cok karisacak isler. Biz 2 gun bildirim yapmayanlari listeden cikardik hep betulde oylr yapti karar almistik cunku. Hergun birine okunacak şekilde liste gunluk duzenlenmeli. Ya liste sonuna kadar gelmezse bu liste böyle mi kalacak?

Aylardir ayni kisilerle devam eden bir liste hakkinda konusuyoruz ben en başından herkesten devam ediyorum onayını almadan başlattığım için hata yaptım bunun farkındayım.. ama bir kaç kişi listemiz ne zaman başlayacak diye sorunca da erken başlatmak istedim

Bazen listeyi günlük olarak duzenleyemiyorum çalışan birisiyim bundan hoşnut olunmuyorsa an be an ilgilenecek başka bir arkadas listeyi devam ettirebilir

Hafta sonu herkese okur çıkarım listeden

Ben sana kolaylik olsun diye soylemistim. Sen yanlis anlamissin. Sen bilirsin nasil istersen oyle yap ama boyle gidrrse cok karisacak liste. Gunluk okuyanlar var.
Zaten bnmde son turum. 1 yildan fazladir bu listedeyim. Artik doguma az kaldi.bir dahakine katilamayacagim.

Sen her iki mesajında da memnun olmadığın iki farklı durumdan bahsettin
ben bir üçüncüsünü kaldıramam

bu yüzden hafta sonu okuyorum herkese
listeyi kim isterse yönetebilir..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…