Evlat sahibi olmak için Hz.Zekeriyanın Duası

imleri ve nekadarzor arkadşlarımızın dualarını okudum canım eklersin listeye

-nevalee-----------------
-sekercik-----------------
-sweetee----------------
-gunslinger--------------
-bangi-------------------
-başak2569--------------
-Pıtırcık_43---------------
-askbebek---------------
-cemrem29----------------
-mrvb--------------------
-alya-taha----------------
-aruna--------------------

canım ben bu arkadaşların duasını okudum Allah kabul etsin.

Koca bi NEGATİF canımm

Canım üzülme demekki bu ay olması senin için hayırlı değilmiş o tarafından bak,en uygun vakti saati Rabbim bilir,böyle düşündükçe kafaya taktıkça olmuyo galiba,böyle düşünerek beynimizi endeksliyoruz,o psikolojiyi bilirim insan büyük hayal kırıklığı yaşıo ve bir dahaki ay uğraşmıcam diyorsun gücüm kalmadı artık diyosun burdan bir kaç arkadaş bir dahaki ay yine deneyeceksin aynı umutlarla demişti gerçekten öyle oluyormuş sende o güzel canını hiç sıkma biz ne kadar dövünsekte Rabbim ol diyince olur..

Çok haklısın canım hakımızda hayırlısı buymuş diyorum ama sadece dilimle kalbime onaylatamıyorum bu durumu bi türlü..

Rabbim ol deyince olur evet elhamdülillah inanncım tam ama İnşaAllah aratmadan tez zamanda hepimize nasip eder. Bi de sonucu almaya gittim aslında çok kötü değildimde yan tarafta aşı odası var orda bebkleri falan görünce birden çok kötü oldum aslında çok uzun ssediyo olmayacakmış gibi hiçsürede geçmedi daha 4 aydır deniyoruz ama 1 ay bile çok uzun geliyo sanki hissediyo insan bi çevreden canımı sıkanlar oldu bayramda ondanda bu kadar moralim bozuldu.. ama napalım bu ayda nasip değilmiş işte...

Canım benimde aynı şekilde 4 ay oldu haziranda bıraktık korunmayı,dokorada gittim muayne oldum herşey normal dedi,ama hala yok bu ay ovilosyon testlerinden aldım 2. gün ikinci çizgiyi gördüm sadece o akşamı boş geçirmedim bir dahada bıraktım çünkü eşim doktora gidicek 3 gün ilişki olmaması gerekiyormuş ya,anlıyacağın bu aydan pek umudum yok,o çevreden söylenenler insanın canını sıkıyo zaten yok mu yok mu eee yok işte bağırıveresim geliyo birazda bizler sabırsısız galiba hemen oluversin istiyoruz,o kadar da kolay değilmiş aslında filmlerdeki gibi hamile kalmak

aynen millet patır patır hamile kalıyo doğuruyo ama kolay değilmiş hakikaten

ayy delirtiyolar ya bide çocuk olmuyo muamelesi yapıyolar sadece sorarak kalsalar, bayramda eşimin teyzesine gittik kayınvalidemlerle orada teyzesi her ay sorduğu gibi sordu yine bende henüz yok hem daha erken hayırlısı olsun falan dedim kayınpderimde üzülmeyin bizimde 4 sene olmadı çocuğumuz diyo adamm ay bi tepem attı anlatamam

Aaa daha neler yaa,sağol baba deseydin bende olsam sinirden ölürdüm herhalde,hiç öyle şey söylenirmi ya,canım sen soranlara da daha düşünmüyoruz de kaç yıllık evlisiniz ?

Aaa daha neler yaa,sağol baba deseydin bende olsam sinirden ölürdüm herhalde,hiç öyle şey söylenirmi ya,canım sen soranlara da daha düşünmüyoruz de kaç yıllık evlisiniz ?

ne yılı canım daha 6 ay oldu evleneli, ama bunlar 7 aylık çıktı, bende ne olmaması baba öyle bi durum yok çok şükür dedim ama tepemi attırdılar yani

imleri ve ne kadar zor arkadaşlara okudum allah kabul etsin amin

ne yılı canım daha 6 ay oldu evleneli, ama bunlar 7 aylık çıktı, bende ne olmaması baba öyle bi durum yok çok şükür dedim ama tepemi attırdılar yani

üzülmeyin kızlar bir zamanı vardır elbet. İnsanları da umursamamaya çalışın. İnsan her şeye alışıyor. Benim çocuk normal yolla olmayacak mesela olursa mucize bebek denir.

Kayınpederin kalkıp öyle birşey diyince zannedersin senelerce evlisin bizim 2 yıl bitti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…