Evlat sahibi olmak için Hz.Zekeriyanın Duası

herkese selamlar çk fena hastayım hiç nete flan giremiyorum kızlarr parmağımda fena ağrıyor hergün hastane hastane pansuman çok kötüyüm ama rabbimin izniyle okuyacağım dualarımı bitirdim bugün de dahil nisanbu cnm ben hep yazıyım sen listeye yaz olurmu cnm :)
bahar - flzask
esma - humesa
mirror - aybish
nazlıefe - sebilem
atlanta - tülay
blowhole - kader
nevale - şekercik
sweetee - gunslinger
bangi - başak
pıtırcık - askbebek
2 günde bitirebildim çok şükür hakkınızı helal edin arkadaşlar rabbim dualarımızı kabul etsin inş.

pıtırcık ve aşkbebek'in de dualarını okudum Allah hepimizin dualarını kabul etsin hayırlısıyla hepimiz meleklerimize kavuşalım inşallah

tatlım bende kendime ve pıtırcığa dualarımı okudum rabbim en kısa sürede bebişlerimizi bize hayırla versin
tatlı bebeişlerimize kavuşalım amin amin amin
bütün arkadaşların hepimizin olsun

Arkadaslar duanizi okudum allah kabul etsin en kisa zamanda evlatlariniza kavustursun

Pitircik ve askbebek
Dualarınızı okudum. Allah tez zamanda bebeklerinize kavuştursun

canım ben dualarımı okudum...
rabbim pıtırcığıma ve askbebekime en kısa zamanda sağlıklı sıhatli hayırlı evlatlar nasip eder inş
gönlü güzel can dostlarım benim onlar bu mutluluğu hakediyor
herşey dilekdikleri gibi olur inşşşşşşşş

blowhole25, kader1982, nevalee, şekercik arkadaşlarımıza okudum. Rabb'im kabul etsin; hayırlı, sağlıklı evlatlar versin inşallah. Bu arada nevalee arkadaşımıza 177 tane okumuşum. okumayan bir arkadaş iki eksik okursa iyi olur. selam ve dua ile...

canım duaları okudum.Allah duaları okuyan arkadaşlardan razı olsun.
dualarımız sayesinde hepimiz meleklerimize kavuşalım inş.amin.

canım bu arada ben suzana kadar bütün arkadaşlara okudum.
nete giremeyebilirim. Allah kabul etsin.amin...

Ayse035--------------------175+175------------------>OKUDU
-Kuzey28--------------------175+175------------------>OKUDU
-imleri-----------------------175+175------------------>OKUDU
-nekadarzor----------------- 175+175------------------>OKUDU
-asiselcan-------------------175+175------------------->OKUDU
-alyatalha-------------------175+175------------------->OKUDU
-zerbas ---------------------175+175------------------->OKUDU
-suzan6638------------------175+175------------------->OKUDU

cnm kalan arkadaşlarada okudummmmmmm..
Allah kabul etsin dualarımızı hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallahhhhhhh
Allah razı olsun cnm böyle bi sayfa açtın düzenledin emek verdinnnnnnnnnn...
Hakkını helal et cnmmmmmmmm...
inşallah dularımız kabul olurrrrrrrrrr

hayirli olsun canim tebrik ederim allah gule gule kucagina almayida nasip etsin merak etme birakmaz o seni simdiden aklina onu getirmee

maşallah arkadaşım rabbim sağlıkla hayırla kucağına almayıda nasip etsin inş şimdi kendine çok dikkat et Allaha emanet ol

sagolun kızlar dua edın bana benım duamm sızlerle ınsl szde en kısa zamanda tadarsınız rabbım sabrımınn karsılıgı verdı cokk sukur 4 sendırrr beklıyorduk kımseyı cok bekletmes ınsl..ruya gıbıııı bır haldeyımmm haftaya keseyı gorecegızz dua edındesıkı sıkı tutunsun dbebegımız ınsllll

nısan bu arkadasımm bılgıneee
:mırror ve aybısh-okundu
:nazıefe ve şebilem-okundu
:atlanta ve tulay-okundu
blowhole ve kader-bıtmek uzere ınsl..
nevale ve skercık-okunacak ınslll

cnm hayırlı olsun ben yei gördüm:))rabbim sağlıklı olarak kucağına almayı da nasip etsin inş..bizlere de ((buu ayda umudum yok ama olsunn..

selam kılar nevale ve şekercik için okudum allah kabul etsin

geçmiş sayfalara bakamadım pek giremiyorum bu aralar nete ben şekercik arkadaşımıza kadar olan herkese okudum benimle ilgili okumdı olan yer varsa okudu yazarsanız sevinirim

Canım ben 1400 tane daha okudum yani 4 kişilik bi baksana sendeki listelere daha eksiğim kaldımı ben karıştırdım artık naptığımı bi sen baksana

PITIRCIK__ ASKBEBEK
BEN___MRVB
MÜGE______ARUNA
DUALARIMI OKUDUM
rabbim hepimize sağlıklı ve hyırlı evlatlar nasip etsin
yuvamız şenlensin inşşşşşşşşşşşş[/b]

Son düzenleme:
cnm hayırlı olsun ben yei gördüm:))rabbim sağlıklı olarak kucağına almayı da nasip etsin inş..bizlere de ((buu ayda umudum yok ama olsunn..
sagol canım tabkı de rabbım bu duyguyu herkeze tattırsınınsl dıe dua edıyorumm canıı gonuldenn bol sabır dıleyınn tevekkul edınn her zaman ınsl...

cnm ben cemrem29 ve mrvb arkadlarımın duasını okudum. rabbım ev kısa zamanda hayırlı ve saglıklı evlatlar nasıp etsın inş..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…