Evlat sahibi olmak için Hz.Zekeriyanın Duası

Bu arada kızlar eksiklerin yerine okuyacağım okuyamıyorum ya onlar okuduysa diye belki haber vermeyi unutmuşlardır ama aklınızda şüphe kalmasın en sonunda eksik kalan hepsini tamamlamaya çalışıcam bu konuda yardımcı olacak arkadaşlarda var zaten okuruz Allah'ın izniyle...

insallah o haberide alirsin bebeyini kucaginada alirsin innnsssaaallllllllaaaahhhhhhhh

iyi akşamlar arkadaşlar topiğinizi çok beğendim beni de dua listenize ekler misiniz?

Bence okunabilir canım canım çünkü adetliyken dua niyetine "fatiha ve ayet-el kürsi" gibi sureler okunuyor manası dua niteliğinde olduğu için bence buda okunur aynı şekilde buda dua çünkü

birde küçük bişey soracağım canım sana benim sıram ne zaman geliyor bat 4 kasım yani pazar günü ondan önce sıra bana gelebilmiş olsa keşke :109::101::101:

arkadaşlar ben kuran kursu hocasıyım sorunuza nacizane fikrimle cevap vermek istiyorum rabbi ile başlayan bütün ayeti kerimeler dua ayetleridir dua ayetleri de adetliyken okunur çünkü dua niyetiyle okuyorsunuz

canım ben başak 2569 ve banginin duasını okudum allah kabul etsin amin

slm kızlar NEVALE,ŞEKERCIK,SWETEE,GUNLSLİNGER,BANGİ,BASAK2569rabbım tez zamanda bebışlerınız olur ınsallah

canım Başak2569 ve Bangi arkadaşlarımız için okudum... Allah kabul etsin inşallah..

canım ben yarın bi eğitim için il dışına çıkıyorum.. Pazartesi gününe kadar..
Orada net imkanım olur mu bilmiyorum..
ben şimdiden sana haber vermek istedim..
Allah'ın izniyle ben her gün sıradaki arkadaşlara göre 350 tane duamı okurum..
her akşam "OKUDU" olarak yazabilirsin.. dönünce görüşmek üzere...

şimdi listeye bakınca farkettim; pazartesi sıra bana geliyo..
kendi günümde görüşmek üzere...

nazlıefe ---------------------ve--------------sibilem----------dualarınızı okudum allah kabul etsin

başak2569 ve bangi arkadaşlarımızın duasını okudum rabbim kabul etsinbende bugün doktordan randevu aldım ayın 19 tedaviye başlıcam rabbim kolaylık versin benim gibilere tez zamanda yavrularımızı bize göndersin

benim eksikler varsa okurum canım. yeterki kaçtane okumam gerektiğini söyle. dediğin gibi fazla okumuş olmamak için okumuyorum bende. senden haber bekliycez canım

nazlıefe, sebilem, atlanta ve tülay_20 için okudum. Rabb'im kabul etsin. Mübarek Cuma gecesi hürmetine sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah...

Canım, ben eksiklerimi tamamlayacağım Allah'ın izni ile. Benimkilerin yerine okumayın olur mu? Selam ve dua ile...

MİRROR,AYBİSH
NAZLIEFE,SEBİLEM
ATLANTA TULAY
BLOWHOLE,KADER

yukarıdaki arkadaşların dualarını okudum. Allah kabul etsin

swetee, gunslinger, basak ve kendim için okudum Allah kabul etsin inşallah. Dua eden tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…