Evlat sahibi olmak için Hz.Zekeriyanın Duası

ben nekadarzor kardeşimiizn duasını okudum.Rabbim dualarımızı kabül edip göbüşünü doldurur inşallah.

Bu arada liste bitti.baştan başlıyacakmıyız tekrar.

Amin canim insallah... Bilmiyorum canim sizin isteginize bagli tum grup olarak karariniz neyse bende uyarim ona

basakcim nasilsin nasil gidiyor hayat...tup bebek nemelerin ne zaman tatlim..senin dondurulmusunda varidi galiba deyiilmi hayirlisiyla gelseler artik

basakcim nasilsin nasil gidiyor hayat...tup bebek nemelerin ne zaman tatlim..senin dondurulmusunda varidi galiba deyiilmi hayirlisiyla gelseler artik

iyiim canim saol asil haberler sende durumlar nasil toplama islemi nezaman yumoslar falan ne durumda cok soru sordum galiba evet canim 3 tane bebisim buzluktabende bu ay denemeyi dusunuyorum hayirlisiyla buda olmazsa yazin trde yapcam artik burdaki doktorlara guvenim kalmadi ama insallah rabbim yaniltir benide bu sefer gul kokuluma kavusurum hepimiz ins

Amiiin canim insallah olurlar..sen yurtdisinda kaliyosunda hangi ulkeydi...bende yumoslarimi buyutuyorum igne yapiyorum yine,persembe ilk kontrolum var,nasip olursa subat basinda transferim olur insallah...bunun icin sigarayi bile biraktim cok sukur..burdaki doktorlara benimde guvenim hiic yok Allah yoluna yapiyolar iste...devamli degisik doktorlar geliyor...hayirlisi bakalim vercek Rabbim olduktan sonra

danimarkada kaliyorum canim ayy hadi hayirlisi bitirmissinde subatta bebisine kavusacan hayirlisiyla insallah simsiki tutunur annesinede dahada bekletmez cok sevindm sigarayi birakmana nasil basardinki ben hala tam gaz devam ne yapcaz bilmiyorum... bu sefer allah yuzunu guldurur insallah dualarim seninle canimm

sendemi kullaniyosun..canim benim birak,ben iki kez tup yapildi ilk negatif ikincisi erken dusuk ve sigara dusuk riskini artiriyor diye, dedimki yeteer birakiyimben bunu artik igne vurunmak istemiyorum.psikojim alt ust oldu ama ne yapiyim cook zor helede gurbette kim yok kimse yok.var akrabalarim cook esimin tarafi hele suru halinde...ama iste herkez kendine musluman derlerye oyle iste...

Ben 2.denememde birakmaya calistim yaklasik bi on gun kadar kullanmadim ama yapamadim bu seferde stresle bas edemedim bakalim hayirli azlatmaya calisiyorum hayirlisiyla dedigin laf cok dugru canim bu dunya boyle iste...
herzaman yanimizda olan su 4 duvarimiz iste.:):)

evet Allah yardimcimiz olsun...senin varmi yaninda akraba annen baban felan.yoksa sendemi tr den gelin geldin benimgibi...sigara icinde istemek gerekiyor gercekten sakiz kullandim ben..bide zaten su kullandigim hormon ilaclari beni alt ust ettiya sigaranin steride onunla gidiyor iste...inan oyle halim varki esim konusmaya korkuyor kaprisli biri oldum anliycan

Evet bende gelin geldim canim annem babam yanimda yok ama tek tesellim annemin yarisi ablam yanimda bazen dusunuyorum o olmasaydi ben ne yapardim diye kendimi sansli goruyorum o bakimdan)

ayy ilaclari hic sorma canim o uzun protokolde bende bitane kullaniyordum doktor esime bu ilaclar sinir stres yapar esin ne derse evet de demis oda herseye evet taMam diyordu bu seferde sinirleniyordum bu niye herseye tamam diyor diye olur olmaz herseye bagirasin geliyordur simdi senin bakma boyle benle tatli tatli konustuguna)
Rabbim yardimcimiz olsun bu surec zor bir surec ama meleklerimiz icin herseye razi oluyoruz hayirlisiyla insallah bi bebisler gelsin herseyi unuturuz

mavimenekse

RABBİ HEBLİ MİN LEDÜNKE ZÜRRİYETEN TAYYİBETEN İNNEKE SEMİUDDUA iki günde bir, bir kişiye 1000 tane okuyoruz

1.kuzey28 =okudu
2.mavimenekşe =okudu
3.ecrin23=okudu
4.şimşek675=okudu
5.bebekgelsin =okuyor
6.zeynpe =okudu
7.nurme=okudu

ecrin23 10-11 ocak

بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم

RABBİ HEBLİ MİN LEDÜNKE ZÜRRİYETEN TAYYİBETEN İNNEKE SEMİUDDUA iki günde bir, bir kişiye 1000 tane okuyoruz

1.kuzey28 =okudu
2.mavimenekşe =okudu
3.ecrin23=okudu
4.şimşek675=okudu
5.bebekgelsin =
6.zeynpe =okudu
7.nurme =okudu

şimşek675 12-13 ocak

1.kuzey28 =okudu
2.mavimenekşe =okudu
3.ecrin23=
4.şimşek675=okudu
5.bebekgelsin =
6.zeynpe =okudu
7.nurme=okudu

bebekgelsin 15-16 ocak

1.kuzey28 =
2.mavimenekşe =okudu
3.ecrin23=
4.şimşek675=okudu
5.bebekgelsin =
6.zeynpe =okudu
7.nurme=okudu

zeynpe 17-18 ocak

1.kuzey28 =
2.mavimenekşe =okudu
3.ecrin23=
4.şimşek675=okudu
5.bebekgelsin =
6.zeynpe =okudu
7.nurme=okudu

nurme 19-20 ocak

1.kuzey28 =okudu
2.mavimenekşe =
3.ecrin23=
4.şimşek675=
5.bebekgelsin =
6.zeynpe =
7.nurme-=okudu

zeynpe nin duasını okudum.....Allah kabul etsin canım....

canim iyiki ablan varmis....ne kadar oldu geleli?evet canim cook haklisin...benimki evde olunca git biraz temizlik yapacam diyorum 2 3 saat gelmeyince bu kadarda git demedim diyorum sonra ben ne yapiyorum diyorum...valla yuvarlanip gidiyoruz hayirlisi olsun insallah..katlanicaz bebek icin

Antikdeniz için okudum . Allah kabul etsin. tez zamanda grubumuzda hamile olmayana bebekler nasip etsin. Amin..

canım beni affetseniz. bu seferlik.. sonrakilere katılmaya çalışacağım..

mavimenekse

1.kuzey28 =okudu
2.mavimenekşe =okudu
3.ecrin23=okudu
4.şimşek675=okudu
5.zeynpe =okudu
6.nurme=okudu
7.

ecrin23 10-11 ocak

1.kuzey28 =okudu
2.mavimenekşe =okudu
3.ecrin23=okudu
4.şimşek675=okudu
5.zeynpe =okudu
6.nurme=okudu
7.

şimşek675 12-13 ocak

1.kuzey28 =okudu
2.mavimenekşe =okudu
3.ecrin23=okudu
4.şimşek675=okudu
5.zeynpe =okudu
6.nurme=okudu
7.

zeynpe 17-18 ocak

1.kuzey28 =
2.mavimenekşe =okudu
3.ecrin23=okudu
4.şimşek675=okudu
5.zeynpe =okudu
6.nurme=okudu
7.

nurme 19-20 ocak

1.kuzey28 =okudu
2.mavimenekşe =okudu
3.ecrin23=
4.şimşek675=
5.zeynpe =nurme
6.nurme-=okudu

bebekgelsinden haber yok mesajlarıma dönmedi kime okudu okumadı bilmiyorum çıkardım listeden

katılmak isteyen olursa hemen alayım
bizde tamamlayabiliriz yazın arladaşlar cumaya ildışına çıkacağım cumaya kadar tamamlayalım

Ben 3 senedir burdayim canim...evet valla yazik bazen aciyorum bizim bu heriflere onalarda sasiriyorlar ne yapacaklariniz

6. ANTİKDENİZ İÇİN.....
19 OCAK CUMARTESİ SAAT 21:00 A KADAR

1.gamzear =1000-------------- * OKUDU
2.EFIRES =1000-----------------*OKUDU
3.mirror1981=1000 -------------*
4.esma=1000 ------------------*
5.umut99=1000------------------*
6.antikdeniz=1000----------------*
7.petek11= 1000------------------*

RABBİ HEBLİ MİN LEDÜNKE ZÜRRİYETEN TAYYİBETEN İNNEKE SEMİUDDUA

yeni listemiz böyle okumak istemeyen var mı ??
cevaplarınızı bekliyorum ??

1.umut99=1000------------------*
2.antikdeniz=1000----------------*
3.petek11= 1000------------------*
4.canan456=1000-----------------*
5.esma=1000 ------------------*

5. UMUT99 İÇİN.....
12 OCAK PAZAR SAAT 21:00 A KADAR

1.gamzear =1000-------------- *
2.EFIRES =1000-----------------*OKUDU
4.esma=1000 ------------------*OKUDU
6.antikdeniz=1000----------------*OKUDU
7.petek11= 1000------------------*OKUDU

7. PETEK11 İÇİN.....
23 OCAK ÇARŞAMBA SAAT 21:00 A KADAR

1.gamzear =1000-------------- * OKUDU
2.EFIRES =1000-----------------*
4.esma=1000 ------------------*
6.antikdeniz=1000----------------*
7.petek11= 1000------------------*

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…