Evlat sahibi olmak için Hz.Zekeriyanın Duası

bebek gelsin için okudum

kızlaar kimseden ses çıkmıyo bugünki dualar kime benim az kaldı az sonra biter
allah kabul etsin inş

melek181 icin

16-17 ocak

1.başak2569kudu
2.tulay_20kudu
3.demet05kudu
4.teacherofkudu
5.blowhole25:
6.melek181kudu
7.nekadarzor:

mavimenekse

RABBİ HEBLİ MİN LEDÜNKE ZÜRRİYETEN TAYYİBETEN İNNEKE SEMİUDDUA iki günde bir, bir kişiye 1000 tane okuyoruz

1.kuzey28 =okudu
2.mavimenekşe =okudu
3.ecrin23=okudu
4.şimşek675=okudu
5.bebekgelsin =okuyor
6.zeynpe =okudu
7.nurme=okudu

ecrin23 10-11 ocak

بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم

RABBİ HEBLİ MİN LEDÜNKE ZÜRRİYETEN TAYYİBETEN İNNEKE SEMİUDDUA iki günde bir, bir kişiye 1000 tane okuyoruz

1.kuzey28 =okudu
2.mavimenekşe =okudu
3.ecrin23=okudu
4.şimşek675=okudu
5.bebekgelsin =
6.zeynpe =okudu
7.nurme =okudu

şimşek675 12-13 ocak

1.kuzey28 =okudu
2.mavimenekşe =okudu
3.ecrin23=
4.şimşek675=okudu
5.bebekgelsin =
6.zeynpe =okudu
7.nurme=okudu

bebekgelsin 15-16 ocak

1.kuzey28 =
2.mavimenekşe =okudu
3.ecrin23=
4.şimşek675=okudu
5.bebekgelsin =
6.zeynpe =okudu
7.nurme=okudu

zeynpe 17-18 ocak

1.kuzey28 =
2.mavimenekşe =okudu
3.ecrin23=
4.şimşek675=
5.bebekgelsin =
6.zeynpe =okudu
7.nurme=okudu

nurme 19-20 ocak

1.kuzey28 =okudu
2.mavimenekşe =
3.ecrin23=
4.şimşek675=
5.bebekgelsin =
6.zeynpe =
7.nurme-=okudu

canım ben sonuna kadar herkes için okudum Allah kabul etsin bi sonraki duaya katılamayacağım tatlım

selam kızlar
Allah kabul etsin dualarınızı.
ben de dualarınıza katılmak istiyorum.bizim de olmuyor .((((
Rabbim dileyen herkese hayırlısı ile versin.nasıl olacak bir de bana özet geçseniz lütfen .2 günde 1000 tane okurum.
selamlar.....

gamzear okuyamayacakmış ya kızlar onun yerine okuyabilirim .sizden haber bekliyorum.
ha bir de adet döneminde ayet okuyan var okumayan var siz bu konuda topluca ne karar aldınız???ona uyalım.şu an adetliyim de(

melek181 icin

16-17 ocak

1.başak2569kudu
2.tulay_20kudu
3.demet05kudu
4.teacherofkudu
5.blowhole25:
6.melek181kudu
7.nekadarzor:

melek181 için okudum.Rabbim en kısa zamanda hayırlısıyla evladını nasip etsin ve kalbindeki tüm duaları kabul olsun...(amin)

şimşek ve zynp arkadaslarımız ıcın okudum allah kabul etsınn

selamun aleykum arkadaslar

bılıyorsunuz kı rebiül evvel ayına gırıyoruz..
arkadasımın hocası haftaya çarsamba gunune kadar salavat topluyor duasını hocası yapacakmıs bellı bı sayı yok.hem sıfa nıyetıne...
katılmak ıstersenız bana cekebileceğiniz sayıyı verın ben ileteyım ıns dualarda sızlerde olun ıns

melek181 icin

16-17 ocak

1.başak2569kudu
2.tulay_20kudu
3.demet05kudu
4.teacherofkudu
5.blowhole25kudu
6.melek181kudu
7.nekadarzorkudu

YARABBI YARABBİ YARABBİ... Çekmiş oldugumuz tesbihatların hasıl olan sevaplarını Evvela Peygamber Efendimiz S.a.v mın ruhuna onun al ve asabı kiramına ehli beytine ilk peygamberimiz hz. Adem as. ve son peygamberimiz muhammed mustafa s.a.v min Ruhlarına ve bu ikisi arasında her ne kadar peygamber gelip geçmişse onlarında ruhlarına hediye eyledik sen hasıl eyle alimlerimizin,abitlerimizin,şehitlerimizin,şuhedalarımızın,evliyalarımızın,embiyalarımızın ve bir Cümle Allah dostlarının ruhlarına hediye eyledik sen şuan için haberdar eyle...
ve kardeşimiz her ne sıkıntı ve dilegi için okuttuysa onun dilegni kabul sıkıntısını affeyle.ve yeryüzünde ne kadar sıkıntısi olan mümin ve mümine kardeşimizz varsa onlarında dileklerini kabul sıkıntısını affeyle...amin amin amin

nekadarzor icin

18-19 ocak

1.başak2569:
2.tulay_20:
3.demet05:
4.teacherof:
5.blowhole25:
6.melek181:
7.nekadarzor:

nekadarzor icin

18-19 ocak

1.başak2569:
2.tulay_20:
3.demet05:
4.teacherof:
5.blowhole25:
6.melek181:
7.nekadarzor:

canim ben kendim icinde okudum Allahim insallah hayirli saglikli evlatlar versin,bu tedavimin sonunda evlatla sevindirsin cumlemizi insallah

gamzear okuyamayacakmış ya kızlar onun yerine okuyabilirim .sizden haber bekliyorum.
Ha bir de adet döneminde ayet okuyan var okumayan var siz bu konuda topluca ne karar aldınız???ona uyalım.şu an adetliyim de(

canımm ben yeni listeyi yapacağımm ama biçok arkadaş devam etmeyebilir
biraz vakit alır eğer beklersen senide ekliyeyimm

6. ANTİKDENİZ İÇİN.....
19 OCAK CUMARTESİ SAAT 21:00 A KADAR

1.gamzear =1000-------------- * OKUDU
2.EFIRES =1000-----------------*
3.mirror1981=1000 -------------*
4.esma=1000 ------------------*
5.umut99=1000------------------*
6.antikdeniz=1000----------------*
7.petek11= 1000------------------*

RABBİ HEBLİ MİN LEDÜNKE ZÜRRİYETEN TAYYİBETEN İNNEKE SEMİUDDUA

selam kizlar insallah nasip olursa benim tahminen 2 haftadan tup bebek transferim var....bunun icin 41 meryem suresine niyet ettim bene yardim edermisin Allah razi olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…