Evlat sahibi olmak için Hz.Zekeriyanın Duası

Gece bakindimda bisey bulamadim ama bundada vardir bi hayir insallah en yakin zamanda gercekten hamile oldugunu ogreniriz boyle velveleye veririz ortaligi aman sen ozaman gor bizi neler yapiyoruz neler allah o gunleride gosterecek insallah

Insallah canim allah gonlune gore versin kaliteli kaliteli yumoslar sonrada gobeciginde bebis olsunlar insallah
Tamam canim ben eve gittigimde seni listede sona yazarim insallah dualarla gonderirz seni transfere o dualarin hurmetine bebisini alir gelirsin allahin izniyle

1.deniz1717......................
2.gunslinger..............
3.blk10..............
4zebebek...............
5.E_M_A..................
6.surpriz06...............
7.kays_...........

arkadaşlar bizim liste tamamlandı. allah kabul etsin

ben dualara devam edemeyeceğim

kuzey28 6-7 ocak

بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم

RABBİ HEBLİ MİN LEDÜNKE ZÜRRİYETEN TAYYİBETEN İNNEKE SEMİUDDUA iki günde bir, bir kişiye 1000 tane okuyoruz

1.kuzey28 =okudu
2.mavimenekşe =okudu
3.nurme =
4.ecrin23 =okudu
5.şimşek675 =okudu
6.bebekgelsin =
7.zeynpe =okudu

mavimenekşe 8-9 ocak

RABBİ HEBLİ MİN LEDÜNKE ZÜRRİYETEN TAYYİBETEN İNNEKE SEMİUDDUA iki günde bir, bir kişiye 1000 tane okuyoruz

1.kuzey28 =
2.mavimenekşe =
3.nurme =
4.ecrin23 =
5.şimşek675 =
6.bebekgelsin =
7.zeynpe =

basak2569(fatos) icin

1.başak2569kudu
2.tulay_20kudu
3.demet05:
4.teacherof:
5.blowholekudu
6.melek181:
7.nekadarzorkudu

canım kuzey 28ıcın yenı gordum mesajı bu gun son gunmus ben sımdı okuyayım ama 1000 tane okuyamam galıba bu gece yarın senınkıne başlarım ınş . ok

Gece bakindimda bisey bulamadim ama bundada vardir bi hayir insallah en yakin zamanda gercekten hamile oldugunu ogreniriz boyle velveleye veririz ortaligi aman sen ozaman gor bizi neler yapiyoruz neler allah o gunleride gosterecek insallah

inşallah canımm benimmmm..
hepimiz inş yaşarız o günlerii.
sırayla hamiş oluruz.2013 'te.

ne kadar zor
cnm belkide sen hamiş olucaksınnnnnnnn.en kısa zamanda tedavin hayırlı olsunn..

merhaba arkadaşlar, bende tedaviye başladım çok şükür dondurulmuşlar ile başlıycaz yarın randevum var bakalım. benim içinde dua edin lütfen bu 4. denememiz olucak inşlhh son olur..2013 yılı bize hayırlı olur

kuzey28 6-7 ocak

1.kuzey28 =okudu
2.mavimenekşe =okudu
3.nurme =
4.ecrin23 =okudu
5.şimşek675 =okudu
6.bebekgelsin =
7.zeynpe =okudu

mavimenekşe 8-9 ocak

1.kuzey28 =
2.mavimenekşe =
3.nurme =
4.ecrin23 =
5.şimşek675 =okudu
6.bebekgelsin =
7.zeynpe =

mavimenekşe senin için okudum...Allah kabul etsin canım...

kızlar yarın benim nöbetim var perşembe günü tülay_20 için okuduğumu söylerim tamam Allah hepimizin herkesin dualrını hayırlısıyla kabul etsin inşallah...

hadi hayirlisi canim allah yardimciniz olsun yilin ilk guzel haberlerini senle nekadar zordan ve tabiki butun tedavideki arkadaslardan alalim bizde devamini getirelim insallah bu sene bizim senemiz olsun allahin izniyle cocuksuz ev kalmasin

Kampanya reklami gibi olduu hadi elinizi cabuk tutun bu yil cocuksuz ev kalmasinnn

basak2569(fatos) icin

1.başak2569kudu
2.tulay_20kudu
3.demet05kudu
4.teacherofkudu
5.blowholekudu
6.melek181kudu
7.nekadarzorkudu

YARABBI YARABBİ YARABBİ... Çekmiş oldugumuz tesbihatların hasıl olan sevaplarını Evvela Peygamber Efendimiz S.a.v mın ruhuna onun al ve asabı kiramına ehli beytine ilk peygamberimiz hz. Adem as. ve son peygamberimiz muhammed mustafa s.a.v min Ruhlarına ve bu ikisi arasında her ne kadar peygamber gelip geçmişse onlarında ruhlarına hediye eyledik sen hasıl eyle alimlerimizin,abitlerimizin,şehitlerimizin,şuhedalarımızın,evliyalarımızın,embiyalarımızın ve bir Cümle Allah dostlarının ruhlarına hediye eyledik sen şuan için haberdar eyle...
ve kardeşimiz her ne sıkıntı ve dilegi için okuttuysa onun dilegni kabul sıkıntısını affeyle.ve yeryüzünde ne kadar sıkıntısi olan mümin ve mümine kardeşimizz varsa onlarında dileklerini kabul sıkıntısını affeyle...amin amin amin

tulay_20 icin

8-9 ocak

1.başak2569kudu
2.tulay_20kudu
3.demet05:
4.teacherof:
5.blowhole:
6.melek181:
7.nekadarzorkudu

Kızlarrr bizim grup dağıldı galiba eksik grup varsa ben varım aklınızda bulunsun Allah kabul etsin dualarınızı inşallah

senin için 1000 tane okudum canım ALLAH KABUL ETSİN

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…