Evlat sahibi olmak için gunluk bir ark 41 meryem suresi okuyalım

kizlar masllah ne guzel haberler almisiz hamislerimiz var rbbim saglicakla kucaginiza almayi nasib etsin inslh darisi bizlere olsun inslh en kisa zamnda demetcim inslh bnde yarin katilcam okumaya ufak ufak koyu lekelrm var yarin aksama bende bi el atrim dualrmiza
Amin canim el.at san iyi olur cunku eksimiz cok

Gunlukbirark meryem suresi okumak icin listemizhazir
Iki gun bir arkadaşımıza okuyoruz
Okuyacagimiz arkadaşımıza bir meryem suresi okuyor sonra abdestli bir sekilde kibleye yonelerek tilavet secdesi yapiyoruz
( Bilmiyenler icin ) Kıble yonelerek niyet ettim allah rizasiicin tilavetsecdesini yapmaya diyerek elleri kaldirmadan tekbir alarak direk secdeye kapaniyoruz burda 3 kere subhane rabbiyel alâ diyoruz terar tekbir alarak dogruluyoruz burda elleri baglamadan dua eder gibi "semigne ateyne gufraneke ve rabbene ileykel mesiyrr " ve bakara suresinin 128. Ayetini okuyoruz. "Rabbenee veb as fiihim rasulen min hümyetlüaleyhim ee yeetike ve yuallimühümül kitebe vel hikmete ve yuzekkihim.inneke entel azizil hakiim SALI VE CARSAMBA Angel 25 Angel 25 ( gonca)=arkadaşımıza okuyoruz
1. S sevim ---2okudu
2. tiryak2147 tiryak2147 ( sumeyye )------mazaretli
3. hasbeee hasbeee (hasibe) ------2okudu*:anneadayı::nazar:
4. betul8516 betul8516 (betulsule)-:anneadayı::nazar:2okudu
5. @vkt ( nalan)--------------2okudu
6. dnzderya dnzderya -------mazaretli
7. @aysemzumram (halime)---2okudu
8. sultan1356 sultan1356 ---------------mazaretli
9. M mrym99 ( meryem)--:anneadayı::nazar:2okudu
10. @tuba----------mazaretli
11. @ozlem--------2okudu
12. K KZLCHMM06 (leyla)--:anneadayı::nazar:2okudu
13. twins scorpion twins scorpion (cagla)----
14. esengul esengul --------------2okudu
15. Forever07 Forever07 (aysegul ) -----:anneadayı::nazar:2okudu
16. @hatice--------2okudu :anneadayı::nazar:
17. G guzbahar -----------2okudu
18. Neslihan Neslihan --------2okudu--
19. Angel 25 Angel 25 --------mazaretli
20. Hasretim bebiko Hasretim bebiko (demet )----2okudu*
21. H hicret --------mazaretli
Listemiz kisi alimina kapalidir okuyan ark bildirim yapmak zorundadir

Okuyacagimiz arkadaşımıza bir meryem suresi okuyor sonra abdestli bir sekilde kibleye yonelerek tilavet secdesi yapiyoruz
( Bilmiyenler icin ) Kıble yonelerek niyet ettim allah rizasiicin tilavetsecdesini yapmaya diyerek elleri kaldirmadan tekbir alarak direk secdeye kapaniyoruz burda 3 kere subhane rabbiyel alâ diyoruz terar tekbir alarak dogruluyoruz burda elleri baglamadan dua eder gibi "semigne ateyne gufraneke ve rabbene ileykel mesiyrr " ve bakara suresinin 128. Ayetini okuyoruz. "Rabbenee veb as fiihim rasulen min hümyetlüaleyhim ee yeetike ve yuallimühümül kitebe vel hikmete ve yuzekkihim.inneke entel azizil hakiim SALI VE CARSAMBA Angel 25 Angel 25 ( gonca)=arkadaşımıza okuyoruz
1. S sevim ---2okudu
4. betul8516 betul8516 (betulsule)-:anneadayı::nazar:2okudu
5. @vkt ( nalan)--------------2okudu
7. @aysemzumram (halime)---2okudu
8. sultan1356 sultan1356 ---------------mazaretli
9. M mrym99 ( meryem)--:anneadayı::nazar:5okudu
11. @ozlem--------2okudu
14. esengul esengul --------------2okudu
15. Forever07 Forever07 (aysegul ) -----:anneadayı::nazar:2okudu
16. @hatice--------2okudu :anneadayı::nazar:
17. G guzbahar -----------2okudu
18. Neslihan Neslihan --------2okudu--
19. Angel 25 Angel 25 --------10 okudu

Canim tamam landi "Elhamdu lillahi rabbil alemin vessalutu vesselemu ale seyyidine muhammedin ve âlihi ve sahbihi ecmain. Yeri gogu yaratan rabbim sen herseye kadirsin senin gucun herseye yeter. Sen ol dersen olur Peygamberimiz ( s.a.v ) hurmetine gelmis gecmis butun peygamberler hurmetine guzel esmalarin yuzu suyu hurmetine okumus oldugumuz 41 meryem suresi hurmetine sana acilan eller hürmetine okunan bu dualar hurmetine kapina geldik sana sigindik sana el actik ne olur gericevirme bizi duamizi kabul ettigin dualar arasina kat suan duasini yaptigimiz Angel Angel (gonca )ark tez zamanda hayirli saglikli bol rizikli evlat lar nasip eyle yuvasini cocuk sesleriyle senlendir ciktigi bu yolda onu bos cevirme onun yar ve yardimcisi ol Amin velhamdü lillahi rabbil alemin ( amin diyen kullarinada tez zamanda hayirli saglikli bol rizikli evlat lar nasip eyle. Amin

( Bilmiyenler icin ) Kıble yonelerek niyet ettim allah rizasiicin tilavetsecdesini yapmaya diyerek elleri kaldirmadan tekbir alarak direk secdeye kapaniyoruz burda 3 kere subhane rabbiyel alâ diyoruz terar tekbir alarak dogruluyoruz burda elleri baglamadan dua eder gibi "semigne ateyne gufraneke ve rabbene ileykel mesiyrr " ve bakara suresinin 128. Ayetini okuyoruz. "Rabbenee veb as fiihim rasulen min hümyetlüaleyhim ee yeetike ve yuallimühümül kitebe vel hikmete ve yuzekkihim.inneke entel azizil hakiim CUMA ve CUMARTESI hasretim bebiko ( demet yani bana)okuyoruz
1. S sevim ---
4. betul8516 betul8516 (betulsule)-:anneadayı::nazar:
5. @vkt ( nalan)--------------
7. @aysemzumram (halime)---
8. sultan1356 sultan1356 ---------------
9. M mrym99 ( meryem)--:anneadayı::nazar:
11. @ozlem-------
14. esengul esengul --------------
15. Forever07 Forever07 (aysegul ) -----:anneadayı::nazar:
16. @hatice------:anneadayı::nazar:
17. G guzbahar -----------
18. Neslihan Neslihan ---------
19. Angel 25 Angel 25 --------

Canim tamam landi "Elhamdu lillahi rabbil alemin vessalutu vesselemu ale seyyidine muhammedin ve âlihi ve sahbihi ecmain. Yeri gogu yaratan rabbim sen herseye kadirsin senin gucun herseye yeter. Sen ol dersen olur Peygamberimiz ( s.a.v ) hurmetine gelmis gecmis butun peygamberler hurmetine guzel esmalarin yuzu suyu hurmetine okumus oldugumuz 41 meryem suresi hurmetine sana acilan eller hürmetine okunan bu dualar hurmetine kapina geldik sana sigindik sana el actik ne olur gericevirme bizi duamizi kabul ettigin dualar arasina kat suan duasini yaptigimiz Angel Angel (gonca )ark tez zamanda hayirli saglikli bol rizikli evlat lar nasip eyle yuvasini cocuk sesleriyle senlendir ciktigi bu yolda onu bos cevirme onun yar ve yardimcisi ol Amin velhamdü lillahi rabbil alemin ( amin diyen kullarinada tez zamanda hayirli saglikli bol rizikli evlat lar nasip eyle. Amin
Amin kuzum Rabbim hepimize eli ayagi duzgun saglikli sihatli peygamber efendimizin ummetinden guzel ahlakindan evlatlar nasip etsin..Allah hepinizden razi olsun :KK200::KK200:

Amin canim bu arada bir kisi kaldi odan sonra yeni listeye basliycam ama ufak bir degisikle eger katilan olursa sizde cevrenizdekilere soyleyin 41 kisi olak ve herkes birtane okusun olmazmi sizlerde yeni listede varmisiniz

( Bilmiyenler icin ) Kıble yonelerek niyet ettim allah rizasiicin tilavetsecdesini yapmaya diyerek elleri kaldirmadan tekbir alarak direk secdeye kapaniyoruz burda 3 kere subhane rabbiyel alâ diyoruz terar tekbir alarak dogruluyoruz burda elleri baglamadan dua eder gibi "semigne ateyne gufraneke ve rabbene ileykel mesiyrr " ve bakara suresinin 128. Ayetini okuyoruz. "Rabbenee veb as fiihim rasulen min hümyetlüaleyhim ee yeetike ve yuallimühümül kitebe vel hikmete ve yuzekkihim.inneke entel azizil hakiim CUMA ve CUMARTESI hasretim bebiko ( demet yani bana)okuyoruz
1. S sevim ---
4. betul8516 betul8516 (betulsule)-:anneadayı::nazar:
5. @vkt ( nalan)--------------
7. @aysemzumram (halime)---
8. sultan1356 sultan1356 ---------------
9. M mrym99 ( meryem)--:anneadayı::nazar:
11. @ozlem-------