Evlat sahibi olmak için gunluk bir ark 41 meryem suresi okuyalım

Kafana takma kuzum yaa ben 3bucuk yıldır istiyorum olmuyor.. Asilamayla gebe kaldim ama bebeğim gelismedi sonlandırıldı.. Benimki daha Minnacık bir dert.. Bak sende diyorsun seninkide olur hemen insaAllah..@hasretim bebiko yıllardır hasret çekiyor.. Rabbim tez zamanda dindirsin evlat hasretini herkesin insaAllah

Amin canim senin icin de uzuldum ozur dilerim bnmki sacmaydi insallah tez vakitte olur hayirlisiyla hepimizin

konu sahibinin hellaliğini istiyorum başta
Bir aksama olmaz ise çarşamba günü günahların affı,duaların kabulü için Hatm-i Tehlil e geçiyoruz.her arkadaşımız için toplamda 70.000 kelime-i tevhid okuyacağız.listede ki sayımıza göre bölüştürülecektir.aramıza katılmak isteyenleri bekleriz.Allah yar ve yardımcınız olsun...
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...be-estagfurullah.897339/page-63#post-45032536

Gunlukbirarkmeryemsuresi okumak icin listemiz hazir
Iki gun bir arkadaşımıza okuyoruz
Okuyacagimiz arkadaşımıza bir meryem suresi okuyor sonra abdestli bir sekilde kibleye yonelerek tilavet secdesi yapiyoruz
( Bilmiyenler icin ) Kıble yonelerek niyet ettim allah rizasi icin tilavet secdesini yapmaya diyerek elleri kaldirmadan tekbir alarak direk secdeye kapaniyoruz burda 3 kere subhane rabbiyel alâ diyoruz terar tekbir alarak dogruluyoruz burda elleri baglamadan dua eder gibi "semigne ateyne gufraneke ve rabbene ileykel mesiyrr " ve bakara suresinin 128. Ayetini okuyoruz. "Rabbenee veb as fiihim rasulen min hümyetlüaleyhim ee yeetike ve yuallimühümül kitebe vel hikmete ve yuzekkihim.inneke entel azizil hakiim " diyoruz ve kimin niyetineokuduysak ona dua ediyoruz CUMARTESI ve PAZAR vkt ( nalan ) arkadaşımıza okuyoruz
1. S sevim ---------
2. tiryak2147 ( sumeyye )----------
3. hasbeee (hasibe) --------------
4. betul8516 (betul sule)------
5. @vkt ( nalan)----------------------
6. dnzderya ---------------mazaretli
7. vesselam_ ---------------
8. sultan1356 --------------
9. acembuselik --------------(mazaretli
10. @meryemkursun---------------mazaretli
11. G guzbahar ----------------------(mazaretli )
12. @K1ZLCHMM06(leyla)---
13. twins scorpion -------------
14. Forever07 ---------
15. @hatice-----------
16. esengul ---------------
17. Neslihan -------------
18. H hasretim bebiko(demet )---------mazaretli
19. @tuba------------------mazaretli
20. Angel 25 ---------
21. @ozlem-------------
22. Nicolitaa -------------
Listemiz kisialiminakapalidirokuyanarkbildirim yapmakzorundadir * *

Son düzenleme:
Ay canim insallah oyledir bugun aglamaktan bi hal oldum valla meryem suresini bile aglayarak okudum insallah kabul olmustr okudugumuz arkadas hakkini helal etsin bna
kıyamam ben sana canımıniçi...
Rabbim tez vakitte doldursun kucağını göbişini inşallah..
bu duygusallık ve gelen çizgi kanama bana da bir şeyler hissettirdi bebeğimm
İNŞALLAH AMİNNN

kıyamam ben sana canımıniçi...
Rabbim tez vakitte doldursun kucağını göbişini inşallah..
bu duygusallık ve gelen çizgi kanama bana da bir şeyler hissettirdi bebeğimm
İNŞALLAH AMİNNN
Amin kuzum insallah da cok yok umidim ama tabi beklicem adet gunumu insallah olmam adet

canım ben 8. arkadaşımıza kadar 2 adet okudum her arkadaşımıza

Gunlukbirarkmeryemsuresi okumak icinlistemiz hazir
Okuyacagimiz arkadaşımıza bir meryem suresi okuyor sonra abdestli bir sekilde kibleye yonelerek tilavet secdesi yapiyoruz
( Bilmiyenler icin ) Kıble yonelerek niyet ettim allah rizasi icin tilavet secdesini yapmaya diyerek elleri kaldirmadan tekbir alarak direk secdeye kapaniyoruz burda 3 kere subhane rabbiyel alâ diyoruz terar tekbir alarak dogruluyoruz burda elleri baglamadan dua eder gibi "semigne ateyne gufraneke ve rabbene ileykel mesiyrr " ve bakara suresinin 128. Ayetini okuyoruz. "Rabbenee veb as fiihim rasulen min hümyetlüaleyhim ee yeetike ve yuallimühümül kitebe vel hikmete ve yuzekkihim.inneke entel azizil hakiim " diyoruz ve kimin niyetineokuduysak ona dua ediyoruz CUMARTESI ve PAZAR @vkt( nalan ) arkadaşımıza okuyoruz
1. S sevim ---------
3. hasbeee (hasibe) --------------2 okudu
5. @vkt ( nalan)----------------------2okudu
8. sultan1356 --------------
14. Forever07 ---------
15. @hatice-----------
20. Angel 25 ---------
21. @ozlem-------------

Gunlukbirarkmeryemsuresi okumak icinlistemiz hazir
( Bilmiyenler icin ) Kıble yonelerek niyet ettim allah rizasi icin tilavet secdesini yapmaya diyerek elleri kaldirmadan tekbir alarak direk secdeye kapaniyoruz burda 3 kere subhane rabbiyel alâ diyoruz terar tekbir alarak dogruluyoruz burda elleri baglamadan dua eder gibi "semigne ateyne gufraneke ve rabbene ileykel mesiyrr " ve bakara suresinin 128. Ayetini okuyoruz. "Rabbenee veb as fiihim rasulen min hümyetlüaleyhim ee yeetike ve yuallimühümül kitebe vel hikmete ve yuzekkihim.inneke entel azizil hakiim " diyoruz ve kimin niyetineokuduysak ona dua ediyoruz CUMARTESI ve PAZAR @vkt( nalan ) arkadaşımıza okuyoruz
1. S sevim ---------
3. hasbeee (hasibe) --------------2okudu
5. @vkt ( nalan)-----------------2okudu
8. @sultan1356(leyla)------------3okudu
14. Forever07 ---------
15. @hatice-----------
20. Angel 25 ---------
21. @ozlem-------------

kızlar allah hepinizden razı olsun
allah hiç birimizin kucağını boş bırakmasın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…