Evlat sahibi olmak için gunluk bir ark 41 meryem suresi okuyalım

Caninlarim boylelikce @ tiryak2147 ( sumeyye ) arkadaşımızin listesinide tamamladik "Elhamdu lillahi rabbil alemin vessalutu vesselemu ale seyyidine muhammedin ve âlihi ve sahbihi ecmain. Yeri gogu yaratan rabbim sen her seye kadirsin senin gucun herseye yeter. Sen ol dersen olur Peygamberimiz ( s.a.v ) yuzu suyu hurmetine gelmis gecmis butun peygamberlerin yuzu suyu hurmetine guzel esmalarin yuzu suyu hurmetine okumus oldugumuz 41 meryem suresi hurmetine sana acilan eller hürmetine tiryak2147 ( sumeyye ) arkadaşımıza tez zamanda hayirli saglikli bol rizikli evlat lar nasip eyle. Amin velhamdü lillahi rabbil alemin ( amin diyen kullarinada tez zamanda hayirli saglikli evlatlar nasip eyle)

Canım ben maalesef okuyamadım 2. Arkadaş sumeyye için regl oldum ve 8 gün sürer istersen kimsenın hakkına girmeden çıkar benı yerime birini bulanilirsen ya da bu şekilde idare edebilirseniz haftaya pazartesi okumaya başlaya bilirm yeniden?

Gunlukbir ark meryem suresi okumak icin listemiz hazir
Iki gun bir arkadaşımıza okuyoruz
Okuyacagimiz arkadaşımıza bir meryem suresi okuyor sonra abdestli bir sekilde kibleye yonelerek tilavet secdesi yapiyoruz
( Bilmiyenler icin ) Kıble yonelerek niyet ettim allah rizasi icin tilavet secdesini yapmaya diyerek elleri kaldirmadan tekbir alarak direk secdeye kapaniyoruz burda 3 kere subhane rabbiyel alâ diyoruz terar tekbir alarak dogruluyoruz burda elleri baglamadan dua eder gibi "semigne ateyne gufraneke ve rabbene ileykel mesiyrr" diyoruz ve kimin niyetine okuduysak ona dua ediyoruz PAZAR ve PAZARTESI @ tiryak2147 ( sumeyye ) arkadaşımıza okuyoruz
1. S sevim -----2okudu
2. tiryak2147 ( sumeyye )-----------2+1okudu
3. hasbeee -----------------2okudu
4. dnzderya ----------------(mazaretl
5. betul8516 ----------------2+3
6. vkt ( nalan)----------------------2okudu
7. vesselam_ ----------------2+1okudu
8. sultan1356 -----------------(mazaretli)
9. acembuselik --------------(mazaretli )
10. M mrym99 ----------------(2+1okudu
11. G guzbahar ----------------------(mazaretli )
12. K KZLCHMM06 -------------------2okudu
13. Nicolitaa -------------------
14. twins scorpion ----------------2okudu
15. Forever07 ---------------2 okudu
16. @hatice-------------2okudu
17. esengul ---------------- mazaretli
18. Neslihan ----------------2okudu
19. Hasretim bebiko ----------------2+3okudu
20. @tuba------------------2 okudu
21 Angel 25 ----------2okudu
22. @ozlem---------------2 okudu
Listemiz kisialiminakapalidirokuyanarkbildirimyapmakzorundadir * * *

Son düzenleme:
Okuyacagimiz arkadaşımıza bir meryem suresi okuyor sonra abdestli bir sekilde kibleye yonelerek tilavet secdesi yapiyoruz
( Bilmiyenler icin ) Kıble yonelerek niyet ettim allah rizasi icin tilavet secdesini yapmaya diyerek elleri kaldirmadan tekbir alarak direk secdeye kapaniyoruz burda 3 kere subhane rabbiyel alâ diyoruz terar tekbir alarak dogruluyoruz burda elleri baglamadan dua eder gibi "semigne ateyne gufraneke ve rabbene ileykel mesiyrr" diyoruz ve kimin niyetine okuduysak ona dua ediyoruz SALI ve CARSAMBA gunu hasbeee arkadaşımıza okuyoruz
1. S sevim ----------
2. tiryak2147 ( sumeyye )-----------
3. hasbeee -----------------
4. dnzderya ----------------(mazaretli)
5. betul8516 ------------------
6. vkt ( nalan)----------------------
7. vesselam_ ---------------
8. sultan1356 -----------------(mazaretli
9. acembuselik --------------(mazaretli
10. M mrym99 -------------------
12. K KZLCHMM06 -------------------
13. twins scorpion ----------------
14. Forever07 ---------------
15. @hatice-------------
16. esengul ---------------- mazaretli
17. Neslihan ----------------
18. Hasretim bebiko ----------------
19. @tuba------------------
20. Angel 25 ----------
21. @ozlem---------------
Listemiz kisi alimina kapalidir okuyan arkbildirim yapmak zorundadir * * * *

Amin inşallah allah razı olsun senden canım ne güzel dua ettin öyle Hasretim bebiko :) rabbim hepimize nasip eylesin inşallah tez zamanda. Allah seninde hayrını kabul etsin canım benim

Gunaydin kizlar bundann sonra onucak ark icin meryem suresi ni okuduktan sonra tilavet secdesi yaparken duadan once bakara suresinin 128. Ayetinide okuyalim
"Rabbenee veb as fiihim rasulen min hüm yetlü aleyhim ee yeetike ve yuallimühümül kitebe vel hikmete ve yuzekkihim.inneke entel azizil hakiim"(Ey bizim rabbimiz! Hem bizi yalnizca sana boyun egen iki musluman kil ve soylarimizdan sadece senin icin boyun egen musluman bir ummet varliga getir ve bizlere ibadetimizin yollarini goster ve tovbe ettikce uzerimize rahmetle bak. Tovbeleri oyle cokca kabul eden ve oyle rahim olan sensin ancak sen...) internette gordum bu sekilde daha iyi oluyormus sevim ve sumeyye ark kusura bakmasin yeni gordum onlara okuyamadik

( Bilmiyenler icin ) Kıble yonelerek niyet ettim allah rizasi icin tilavet secdesini yapmaya diyerek elleri kaldirmadan tekbir alarak direk secdeye kapaniyoruz burda 3 kere subhane rabbiyel alâ diyoruz terar tekbir alarak dogruluyoruz burda elleri baglamadan dua eder gibi " semigne ateyne gufraneke ve rabbene ileykel mesiyrr " ve bakara suresinin 128. Ayetini okuyoruz. "Rabbenee veb as fiihim rasulen min hüm yetlü aleyhim ee yeetike ve yuallimühümül kitebe vel hikmete ve yuzekkihim.inneke entel azizil hakiim " diyoruz ve kimin niyetine okuduysak ona dua ediyoruz SALI ve CARSAMBA gunu hasbeee (hasibe) arkadaşımıza okuyoruz
1. S sevim ----------
3. hasbeee (hasibe) -----------------2 okudu
5. betul8516 ------------------
6. vkt ( nalan)----------------------
15. @hatice-------------
18. Hasretim bebiko ----------------2okudu
20. Angel 25 ----------
Listemiz kisi alimina kapalidir okuyanarkbildirim yapmak zorundadir * * * *

Tatlım mazretlı arkadaslar oldugu için .
Hasbe için 4 okudum.
Okumayan olursa bıldır okurum ben

( Bilmiyenler icin ) Kıble yonelerek niyet ettim allah rizasi icin tilavet secdesini yapmaya diyerek elleri kaldirmadan tekbir alarak direk secdeye kapaniyoruz burda 3 kere subhane rabbiyel alâ diyoruz terar tekbir alarak dogruluyoruz burda elleri baglamadan dua eder gibi "semigne ateyne gufraneke ve rabbene ileykel mesiyrr " ve bakara suresinin 128. Ayetini okuyoruz. "Rabbenee veb as fiihim rasulen min hüm yetlü aleyhim ee yeetike ve yuallimühümül kitebe vel hikmete ve yuzekkihim.inneke entel azizil hakiim " diyoruz ve kimin niyetine okuduysak ona dua ediyoruz SALI ve CARSAMBA gunu hasbeee (hasibe) arkadaşımıza okuyoruz
1. S sevim ----------
3. hasbeee (hasibe) -----------------2 okudu
5. betul8516 ( nalan)----------------------2okudu
15. @hatice-------------
18. Hasretim bebiko ----------------2okudu
20. Angel 25 ----------
Listemiz kisi alimina kapalidir okuyanarkbildirim yapmak zorundadir * * * *[/USER]

hasibe arkadaşımız için 2 tane okudum rabbim kabul etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…