Evlat sahibi olabilmek için okuyoruz

Pazartesi ben devam edeyim kızlar okumaya devam edermsnz
Bayram dıe yorgundum, baska topikte de okuyordum meger hemen bitmesi lazımmış gereksiz laf konusmasına gıcık oldugum ıcın ayrıldım, devam etmek isteyen varsa burayı devam ettirelim

Pazartesi ben devam edeyim kızlar okumaya devam edermsnz
Bayram dıe yorgundum, baska topikte de okuyordum meger hemen bitmesi lazımmış gereksiz laf konusmasına gıcık oldugum ıcın ayrıldım, devam etmek isteyen varsa burayı devam ettirelim
Canım o grupta bende varım da gereksiz konuşanda olmadı açıkcası 😉 eğer devam ettirirsen ben varım

Allah katında makbul olan dualardan birisi de şahmeran duası denilen duadır. İçinde Allah’ın azâmetli isimleri mevcut olduğundan her dilek için okunabilir ve çabuk etkisini gösterir.

Abdestli okunması ve okuma işlemine hamdele, besmele ve salvele ile başlanılması niyetin daha çabuk gerçenleşmesine yardımcı olur.

• Sevgi, muhabbet için 3 gün 61 defa okunur,
  • Her niyet için 41 defa okunur,
  • Rahat uyku için 3 defa okunur,
  • Cin ve şeytandan, kötülüklerden korunmak, gönül rahatlığı ve günahların affı için her gün sabah ve akşam birer defa okunur.
  • Nazara karşı 7 defa okunur.
ŞAHMERAN DUASI

• Allah’u la ilahe illa Hüvel Hayyu’l-Kayyum
  • Allah’u la ilalhe illa Hüve’l-Aliyyu’l-hakim
    Allah’u la ilahe illa Hüve’s-Semiu’l-Alim
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’r-Rahmanü’r-Rahim
    Allah’u la ilahe illa hüve’l-Vahidu’l-Ehad
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Ferdü’l-Varid
    Allah’u la ilahe illa hüve Raufu’r-Rahim
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Aziz’u’r-Rahim
    Allah’u la ilahe illa hüve’z-Zahiru’l-Batın
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Ahadu’s-Samed
    Allah’u la ilahe illa hüve’l-Fettahu’l-Alim
  • Allah’u la ilahe illa Huve’l-Azizu’l-Alim
    Allah’u la ilahe illa Huve’l-Hannanu’l-Mennanu’Deyyan
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Kadiru’l-Kâhir.
    Allah’u la ilahe illa Hüve’Rafiu’l-Alim
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’r-Rabbü’l-Arş’il -Azim
    Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Meliku’l-Kudüs
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Hakku’l-Mübin
    Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Baisü’l-Varis
  • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Esmau’l-Hüsna
    Hüve’l-Hayy’u la ilahe illa Hu.Fed’uhü Muhlisine Lehü’d-diyn
  • Subhane Birahmetike ya Erhame’r-rahimin.
  • Ve’l-Hamdu-lillahi Rabbi’l-Alemin

Arkadaşlar şahmeran duasını okuyalım mı?herkes 7günde toplamda 41 defa okusun tüm listeye isimleriyle dua etsin. Bir hafta da bitirelim ne dersiniz
41 i kişi sayısına bölüp çıkan rakamı 7 gün okuyacağız değil mi canım. Yanlış anlamadıysam. Bana uyar. Kimler kaldı listede bilmiyorum

Okuyalım mı 41tane zaten hepimizin niyeti belli toplam sayı verilince daha çabuk bitiyor hemde herkes mazeret olacağı günü ayarlayıp önceden bitiriyor çok güzel oluyor
Bana her türlü uyar kzuum ben okurum. Kimlerin tam katılacağı belli olsun liste yapalım

Okuyalım mı 41tane zaten hepimizin niyeti belli toplam sayı verilince daha çabuk bitiyor hemde herkes mazeret olacağı günü ayarlayıp önceden bitiriyor çok güzel oluyor
Yada istersen yeni bi konu açalım ordan katılmak isteyen katılsın. Belki bu topikte olmayanlar da katılmak isterler

X