Evlat sahibi olabilmek için okuyoruz

رَبِّ هَبْ لِي مِنَ الصَّالِحِينَ

(“Rabbi! Heblî mines-sâlihîn.”)

“Ey Rabbim! Bana sâlihlerden (bir oğul) ihsan et!”(Sâffât,37/100)

50’şer adet ve abdestli okuyalım arkadaşlar. 17 kişiyiz. En geç 3güne bitirelim inşallah

C cansu_tr (cansu) okudu
G Gonlumcicekolsun (emel)
-- bebekedi bebekedi (melisa)
-- KurkmantoluS KurkmantoluS (şerife) okudu
-- nursevdi nursevdi (nurseven) okudu
M M_atruska (hazal) okudu
Balanne26 Balanne26 (eda) okudu
-- vuslatahasretim vuslatahasretim (burcu)
-- Deniz1661 Deniz1661 (esma) okudu
-- DantelKiz DantelKiz (kübra) okudu
— @sera44(sevda)okudu[
B Bademmm388 (fatoş) :anneadayı::nazar:
Pofuduk786 Pofuduk786 (mine) okudu
M Minikbirmucizemeselesi (gül) okudu
@Nara87 (?)
O Ozlem1817 okudu
-- M Mirac440 (duygu) okudu
Canim.benide alirmisin

وَيُمْدِدْكُمْ بِاَمْوَالٍ وَبَن۪ينَ وَيَجْعَلْ لَكُمْ جَنَّاتٍ وَيَجْعَلْ لَكُمْ اَنْهَارًاۜ

(Ve yumdidkum bi-emvâlin ve benîne ve yec’al lekum cennâtin ve yec’al lekum enhârâ(n)) NUH/12

(Mallar ve oğullar vererek sizin imdadınıza koşsun. Sizin için bahçeler yapsın, ırmaklar yapsın)

30’ar adet ve abdestli okuyalım arkadaşlar. 17 kişiyiz. En geç cuma akşama bitirelim inşallah

C cansu_tr (cansu)
-- KurkmantoluS KurkmantoluS (şerife)
-- nursevdi nursevdi (nurseven)
M M_atruska (hazal)
Balanne26 Balanne26 (eda)
-- Deniz1661 Deniz1661 (esma)
-- DantelKiz DantelKiz ] (kübra)
sera44 sera44 (sevda)
Pofuduk786 Pofuduk786 (mine)
M Minikbirmucizemeselesi (gül)
B Beto2012
O Ozlem1817
-- M Mirac440 (duygu)

O benim gözümden kaçmış. Katılmıyosa ona göre başlayalım cevap gelmiyor ama
En son geçtiğimiz Çarşamba ne okuycaz diye yazmış ondan sonra bildirim yapmamış.canım bence bu listeden çıkar daha öteki listeyi okumamış. Tekrar girmek isterse bi daha ki listeye alırsın.bugunde siteye girmiş ama cevap yazmamış

pek yazmıyor kızlar o arkadaş..

bu arada rabbi hebli mines salihin yarın başlarım , peşine yeni duayı okurum kızlar
cuma günüde kadir gecesi çok çok güzel bir gece oruçlu olamıcam diye üzülüyordum çok şükür yarın oruca devam ediyorum

pek yazmıyor kızlar o arkadaş..

bu arada rabbi hebli mines salihin yarın başlarım , peşine yeni duayı okurum kızlar
cuma günüde kadir gecesi çok çok güzel bir gece oruçlu olamıcam diye üzülüyordum çok şükür yarın oruca devam ediyorum
Ne güzel canım bende oruç tutmayı çok istedim ama o zamana kadar biter mi bilmiyorum inşallah öyle birgünden nasipleniriz

Kizlar 23 gundur adet olmuyordum testler pozotif cikiyor kanda birsey cikmiyordu gectigimiz hafta kanamam basladi fakat hala sanki tukenmek bilmiyormus gibi geliyor o nedenle okuyamadim surekli hastanedeyim.. kimyasal gebelik yasanmıs bu ay 7 oldu yani nolur kusura bakmayın isterseniz cikarabilirsiniz ama 2 3 güne bitecektir dedi doktor

Kizlar 23 gundur adet olmuyordum testler pozotif cikiyor kanda birsey cikmiyordu gectigimiz hafta kanamam basladi fakat hala sanki tukenmek bilmiyormus gibi geliyor o nedenle okuyamadim surekli hastanedeyim.. kimyasal gebelik yasanmıs bu ay 7 oldu yani nolur kusura bakmayın isterseniz cikarabilirsiniz ama 2 3 güne bitecektir dedi doktor
Çok geçmiş olsun canım.

وَيُمْدِدْكُمْ بِاَمْوَالٍ وَبَن۪ينَ وَيَجْعَلْ لَكُمْ جَنَّاتٍ وَيَجْعَلْ لَكُمْ اَنْهَارًاۜ

(Ve yumdidkum bi-emvâlin ve benîne ve yec’al lekum cennâtin ve yec’al lekum enhârâ(n)) NUH/12

(Mallar ve oğullar vererek sizin imdadınıza koşsun. Sizin için bahçeler yapsın, ırmaklar yapsın)

30’ar adet ve abdestli okuyalım arkadaşlar. 18 kişiyiz. En geç cuma akşama bitirelim inşallah

C cansu_tr (cansu)
-- KurkmantoluS KurkmantoluS (şerife)
-- nursevdi nursevdi (nurseven)
M M_atruska (hazal)
Balanne26 Balanne26 (eda)
-- Deniz1661 Deniz1661 (esma)
-- DantelKiz DantelKiz (kübra)
sera44 sera44 (sevda)
Pofuduk786 Pofuduk786 (mine)
M Minikbirmucizemeselesi (gül)
B Beto2012
O Ozlem1817
pawlover pawlover
-- M Mirac440 (duygu)

Masal17 katıldı tekrar arkadaşlar. 18 kişiyiz

Bİtince okursun o zaman dediğin gibi çıkarmayalım. Çok çok geçmiş olsun

Çok geçmiş olsun rabbim yardımcın olsun

X