Evlat sahibi olabilmek için okuyoruz

إِنَّ رَبَّكَ هُوَ الْخَلاَّقُ الْعَلِيمُ

(İnne rabbeke huvel hallâkul alîm(alîmu).)
(Muhakkak ki; senin Rabbin, O; yaratan ve bilendir.) HİCR-86

Abdestli ve tüm listeye 50’şer okuyalım arkadaşlar.

— @cansu_tr (cansu)
-- @Cekirdekaileoluyoruz (aycan)
-- @1meyraa (emel)
-- @bebekedi (melisa)
-- KurkmantoluS (şerife)
-- nursevdi (nurseven)
-- @memurhanim (yonca)
M M_atruska (hazal)
-- @Hurma99 (eda)
-- @vuslatahastret (burcu)
-- @Deniz1661(esma)
-- @HuzunluMedusa (kübra)
— @sera44 (sevda)
—@Bademmm388 (Fatoş)
— @Gulll098 (gül)
— @Pofuduk786 (mine)
Nara87 (?)
K kapalikutu42 (?)
O Okuryazmaz
-- @Mirac440 (duygu)

20 kişiyiz. Başka katılmak isteyen ya da çıkmak isteyen varsa bildirin ona göre başlayalım

Ne zamana kadar okuyacaz canım bu da kısaymış galiba hemen biter

Canım beni çıkarma şuan regl devam ediyor ama ben bitince de okurum olmaz mı öyle. Ne zaman biteceğini tam bilmiyorum ama yarın yada ertesi gün biter diye ümit ediyorum

ne zaman basliyoruz ? bende adetimi bekliyorum pazara kadar baslar diye tahmin ediyorum. baslamadan okuyup bitireyim bunu hatta bir sonraki duamiz belliyse adetim baslamadan onuda okuyayim sizden geri kalmayayim.

bütün listeye okudum ben bitti :) listeden daha cikmak isteyen varda helal olsun okudugum yeni eklenecekler varsa onlara ayriyetten okurum.

Ben listeyi tamamladım Allah kabul etsin Amin Duaların okunma süresi okunacak olan duanın adetine göre 3-5-7 gün olursa iyi olur. Diğer gruplarla sıkışmamak için.

Niye Bi kaç kişi dışında kimse yazmıyor ben anlayamadım ama en iyisi artık başlayalım napalm diğer duaya kadar ses çıkmayan kişileri de listeden çıkarırız takip etmiyorlar diye düşünerek. Ama bunu okuyalım bence artık başlasın çok uzun sürmez diye düşünüyorum zaten Allah ın izniyle

Kuzum başladık zaten ben bitirdim bile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…