Evlat sahibi olabilmek için okuyoruz

Niye Bi kaç kişi dışında kimse yazmıyor ben anlayamadım ama en iyisi artık başlayalım napalm diğer duaya kadar ses çıkmayan kişileri de listeden çıkarırız takip etmiyorlar diye düşünerek. Ama bunu okuyalım bence artık başlasın çok uzun sürmez diye düşünüyorum zaten Allah ın izniyle
uzun sürmüyor canim hemen bitiyor. ben ilkinde ezberleyene kadar bakiyorum sonra kendiliginden oluyor zaten ezbere. 20 kisiye 50 ser tane okuyunca 1000 tane ediyo hemen bitiyor böyle kisa dualar cok güzel ve kolay. ben simdiden birdahaki duayi beklemeye basladim 😊 böyle kisa dua olursa birdahakine 2-3 tane ayni anda baslayabiliriz belki ? süre biraz daha uzun olur erken bitiren devam eder öbür duayla bitiremeyenlerde adeti bitince hemen yapar

uzun sürmüyor canim hemen bitiyor. ben ilkinde ezberleyene kadar bakiyorum sonra kendiliginden oluyor zaten ezbere. 20 kisiye 50 ser tane okuyunca 1000 tane ediyo hemen bitiyor böyle kisa dualar cok güzel ve kolay. ben simdiden birdahaki duayi beklemeye basladim 😊 böyle kisa dua olursa birdahakine 2-3 tane ayni anda baslayabiliriz belki ? süre biraz daha uzun olur erken bitiren devam eder öbür duayla bitiremeyenlerde adeti bitince hemen yapar
Aynen canım doğru söylüyorsun dediğin gibi de yapabiliriz evet

:KK200: إِنَّ رَبَّكَ هُوَ الْخَلاَّقُ الْعَلِيمُ :KK200:

(İnne rabbeke huvel hallâkul alîm(alîmu).)
(Muhakkak ki; senin Rabbin, O; yaratan ve bilendir.) HİCR-86

Abdestli ve tüm listeye 50’şer okuyalım arkadaşlar.

— @cansu_tr (cansu)
-- @Cekirdekaileoluyoruz (aycan) :anneadayı::nazar:
-- @1meyraa (emel)
-- @bebekedi (melisa)
-- KurkmantoluS KurkmantoluS (şerife)
-- @nursevdi (nurseven)
-- @memurhanim (yonca)
@Saadetim33 (hazal)
-- @Hurma99 (eda)
-- @vuslatahastret (burcu)
-- @Deniz1661(esma)
-- @HuzunluMedusa (kübra)
— @sera44 (sevda)
—@Bademmm388 (Fatoş) :anneadayı::nazar:
— @Gulll098 (gül)
— @Pofuduk786 (mine)
@Nara87 (?)
@kapalikutu42 (?)
@Okuryazmaz
-- @Mirac440 (duygu)

20 kişiyiz. Başka katılmak isteyen ya da çıkmak isteyen varsa bildirin ona göre başlayalım
bitirdim kızlar, Allah kabul eylesin..

canim senin nickin farkli degilmiydi ? baska bir nick mi aldin yoksa var olanimi degistirdin ? nasil degisiyor ? ben bunu acarken yanlis yazmisim öyle kaldi :))
Evet yavrusunu bekleyendi nickim 🤣🤣🤣🤣ekranın sol tarafındaki menü çizgisi varya oraya basıcaksın nickinin olduğu kutucuğa basıyosun hesap detaylarının hemen altında üye adı yazıyo yanında değiştir var ordan değiştirebiliyosun 10 hakkın var 🤣🤣

:KK200: إِنَّ رَبَّكَ هُوَ الْخَلاَّقُ الْعَلِيمُ :KK200:

(İnne rabbeke huvel hallâkul alîm(alîmu).)
(Muhakkak ki; senin Rabbin, O; yaratan ve bilendir.) HİCR-86

Abdestli ve tüm listeye 50’şer okuyalım arkadaşlar.

— @cansu_tr (cansu)
-- @Cekirdekaileoluyoruz (aycan) :anneadayı::nazar:
-- @1meyraa (emel)
-- @bebekedi (melisa)
-- KurkmantoluS KurkmantoluS (şerife)
-- @nursevdi (nurseven)
-- @memurhanim (yonca)
@Saadetim33 (hazal)
-- @Hurma99 (eda)
-- @vuslatahastret (burcu)
-- @Deniz1661(esma)
-- @HuzunluMedusa (kübra)
— @sera44 (sevda)
—@Bademmm388 (Fatoş) :anneadayı::nazar:
— @Gulll098 (gül)
— @Pofuduk786 (mine)
@Nara87 (?)
@kapalikutu42 (?)
@Okuryazmaz
-- @Mirac440 (duygu)

20 kişiyiz. Başka katılmak isteyen ya da çıkmak isteyen varsa bildirin ona göre başlayalım
okudum rabbim kabul etsin.Yeni listede olmayacağım

Yeni listeye beni de alın okuruz inşallah yeni katılıyorum aranıza nasıl okunacak ne kadar okucaz belirtin ama 😊

Evet yavrusunu bekleyendi nickim 🤣🤣🤣🤣ekranın sol tarafındaki menü çizgisi varya oraya basıcaksın nickinin olduğu kutucuğa basıyosun hesap detaylarının hemen altında üye adı yazıyo yanında değiştir var ordan değiştirebiliyosun 10 hakkın var 🤣🤣
nicki yeni actigim dogru yazilmis hali bostu ama baska nick acmak istemedigim icin bunuda degistiremedigim icin kaldi simdi dolmus baskasi kullaniyormus birazcik farkli oldu :) en azindan dogru yaziyor 😂 ya nicki acarken bi soruda gelmedi eminmisin filan diye basinca hemen olmustu hizli yazinca yanlis yazmisim :))

arkadaslar az önce internette bakarken buna rastladim ramazanda kisa dualar okuyoruz ya cabuk biter nasil sizce siradaki icin?

Çoçuğu olmayan kimse 707 kere “Ya Varis” okursa Allahın izniyle hayırlı evlat sahibi olur.

arkadaslar az önce internette bakarken buna rastladim ramazanda kisa dualar okuyoruz ya cabuk biter nasil sizce siradaki icin?

Çoçuğu olmayan kimse 707 kere “Ya Varis” okursa Allahın izniyle hayırlı evlat sahibi olur.
Ben bunu okudum çok şükür oldu yer gök dua üstüne isteyenler için okuruz bence bunu. Çünkü çok yerde gördüm çocuk için okunması gerekir diye

Ben bunu okudum çok şükür oldu yer gök dua üstüne isteyenler için okuruz bence bunu. Çünkü çok yerde gördüm çocuk için okunması gerekir diye
Bende 41 gün boyunca günde 101 defa okudum bu Zikri. Gerçi son 4 günüm 🤗🤗

X