Evlat sahibi olabilmek için okuyoruz

bende daha dualara katilamiyorum adet uzun sürüyor benim. bu hafta biterde pazartesiden itibaren devam ederim insallah.
hergün en az bir defa girip bakmaya calisiyorum. sadece fatiha okuyabiliyorum bu durumdayken.

Canım sen mazeretlisin olabilir kimi bayanın 3 gün kimi bayanın çok daha uzun sürebiliyor adeti böyle bir durumda bile vicdanın rahat etmeyip bir Fatiha okuyabiliyorsan zaten ne mutlu bize ama hem mazeret bildirmeden hem sırası geçip yada sıram var daha deyip takip etmemek hoş değil. Lütfen arkadaşlar kimseyi sayı konusunda zorlamadık hep fazla fazla almaya çalıştık yeterki herkesin nefesi değsin diye kiminin o anda dua kapısı açıktır Rabbim ol der ve oluverir dedik.

evet canim haklisin bende ara ara okuyabilecegim kadar almaya calisiyorum

Hz.İbrahimin duası olabilir Rabbi hebli mines salihin tabi başka fikri olanda sunabilir @Mirac440 netleştirir.
bunun anlamini arastirayim daha öncede okumustum sanki ama ne icindi hatirlamiyorum. meryem suresi cok fazla olur herhalde hergün 1 kisi 1 defa okusa bir kisi icin bitmesi baya uzun sürer

bunun anlamini arastirayim daha öncede okumustum sanki ama ne icindi hatirlamiyorum. meryem suresi cok fazla olur herhalde hergün 1 kisi 1 defa okusa bir kisi icin bitmesi baya uzun sürer

Biz daha kısa bir ayeti okuyamıyoruz surelere girmeyelim

<< رَبِّ لَا تَذَرْنِي فَرْدًا وَأَنتَ خَيْرُ الْوَارِثِينَ >>

Okunuşu: "Rabbi lâ tezarnî ferden ve ente hayrul-vârisîn."

Anlamı: “Rabbim! Beni yalnız başıma bırakma (bana bir çocuk ver), Sen varislerin en hayırlısısın.”(Enbiya Suresi, 21/89)

İlk Ayet-i kerimemiz bu. Zekeriyya (as) duası. 4774 kere Okumaya başlamadan ve bitince sadakamızı verip niyet ederek ve abdestli okuyalım inşallah.

- @1meyraa (emel) — okundu
- @Yavrusunubekleyen (aycan) okundu
- C cansu_tr (?) —okundu
- bebekedi (melisa) — okundu
- @Kurkmantolumdnn (şerife) — okundu
- nursevdi (nurseven) —okundu
- @memurhanim (yonca) —okundu
- M Meryem0661 (?) —okundu
- @Saadetim33 (hazal) --okundu —mazeretli
- @Hurma99 (eda) —okundu
- @Pofuduk786 (mine) —okundu
- @vuslatahastret (burcu) —okundu mazeretli
- @Deniz1661 (esma)
- pawlover (?) —mazeretli
- @HuzunluMedusa (Kübra) —mazeretli
- @umuut19 (pınar)
- M Mirac440

@Deniz1661 (esma) için başlıyoruz. 300 daha aldım. kalan:1300

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…