Evlat sahibi olabilmek için okuyoruz

Bazı arkadaşlar dua grubumuzu takip etmiyor neden acaba halbuki katılmayı kendileri istediler liste yapıldı günlük takip edilmesi gerektiğini biliyorlarlardı herkese günlük az yada çok okunacak denildi elbette zorla birşey yaptırılmaz ama bu durumda hiç hoş değil üzücü bir durum

Katılıyorum. Bu şekilde olmamalı. Sorumluluk alıyorsak bunu yerine getirmeliyiz. Herkes bir ümitle katıldı buraya. Böyle gitmez ki.. Gerçekten mütemadiyen devam edeceklerle oluşturalım tekrar listeyi.. Mazeret bildirmeden dualara katılmayanları da listeden çıkartalım.. Başka türlü olacak gibi değil. M Mirac440

Zaten bu listeyi öyle yada böyle bitiricez herşeyden önce Allah rızası için bitiricez. Sonra yeni duamızda yeni listemizle devam edeceğiz. Çünkü umut ettik bu güzel mübarek ayları dolu dolu geçirelim dedik. Katılanlar da sorumluluk sahibi olmalı, herkesin işi gücü var inanın normal hayatta nelerle uğraşıyorum ama buraya yansıtmıyorum. Dua Allah rızası için olduğu zaman makbuldür ama katılım olmayınca en basiti okuyacağımız kişi bile sesini çıkartmıyor katılmıyor üzülüyorum bu duruma.

Evet abla bi kaç kisi var dye grmemstm tesekkur ederm

Ben kendimede okuyabilirmym

Evet okuyabilirsin Deniz1661 ayrıca sadece kendi sıramızı takip etmiyoruz burda sırası kimse ona okuyoruz. Bunu sadece sana demiyorum tüm listeye söylüyorum sıranız geçti diye yada henüz bana sıra var diye okuma yapmamazlık yapmıyoruz çünkü bu hak suistimalliğine girer. Sadece mazeretliyken okuma yapmıyoruz.

Evet haklisiniz bi kac kere grp okumuştum vakit bulamadm son 2 gun

bende daha dualara katilamiyorum adet uzun sürüyor benim. bu hafta biterde pazartesiden itibaren devam ederim insallah.
hergün en az bir defa girip bakmaya calisiyorum. sadece fatiha okuyabiliyorum bu durumdayken.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…