Evlat sahibi olabilmek için okuyoruz

insallah canim insallah olsun artik.

Merhaba arkadaşlar; yazılarınızı okuyamadım fakat başlıktan dolayı belki sizin de dualarınıza katkıda bulunurum diye yazmak istedim. Ben bu ay hamile kaldığımı öğrendim uzun ve yorucu süreçler sonucunda Rabbim sevenlerimin dualarını kabul etti ve 2 aşılama 1 tüp bebek denemesi 1 perde 1 hidrosalpenks ve yapışıklık ameliyatı sonrasında rahim filmi çekildiğim ay kendiliğimden gebe kaldım. Arkadaslar ben her gün Meryem suresi okudum. Evime Hilye-i şerif aldım ve yaklaşık iki ay her gün HİLYE-İ ŞERİF' i(Peygamber Efendimizin(s.a.v) suretini kelimelerle tasvir) okudum. MERYEM SURESİ' ni aç karnıma okudum ACVE HURMASI'na (Peygamber efendimizin(s.a.v) mübarek ellleriyle diktiği hurma-aktardan aldım)üfledim. Allah'ın "Ya Mücip Ya Şafi Ya Halik Ya Bari Ya Musavvir Ya Vekil" (Oruç tuttuğunuzda bu isimleri 7 defa acve hurmasına da okuyabilirsiniz.) isimlerini 7 defa da okuyarak aç karnına acve hurmasını yedim şifa niyetine ve şükürler olsun o ay gelişmiş 3 yumurtam vardı. Rabbim nasibi ne zaman verecekse o günü bekliyoruz. Rabbimize en çok ne zaman teslim olursak o bize verecektir. Buna inanın ve içinizi ferahlatın. Sorularınız olursa seve seve yardımcı olurum çünkü çok zor ve sıkıntılı süreçlerden geçtim.

Çok sevindim canim hamilemisin

kizlar ben adet oldum okumalara katilamayacagim bitene kadar
bittiginde haber ederim ondan sonra bana okunursa insallah cok sevinirim

yarinda kandil ibadet edemeyecegim onada cok üzüldüm. siz beni dualarinizda hatirlarmisiniz ? benim icinde dua edermisiniz ?

M Mirac440 şuanda toplamda 18 kişiyiz eğer katılan olursada maksimum 20 kişi ile sınırlama olsun bu dua komple bitince sıraya dahil edelim yine günlük okuma olsun sabahtan paylaşılsın gece 24:00 te bitsin kişi de duasını yapar namazını kılar tamamlar, çalışanlar sayımız fazla işten gelince akşam sadece 30 dk okuma yapacaksınız sizi yoracak bir işlem değil. Yani burada sizi düşünerek sayıyı kişi başı paylaştırmadık ama suistimal edilmesin bu durum lütfen hepimizin amacı aynı.

Aynen canım ben de katılıyorum

Son almış olduğum duayı da okudum Rabbim kabul etsin İnşaAllah
Biliyorum Allah razı olsun senden ama daha bitmedi 400 kaldı niye böyle yavaş ilerledi inan anlamadim benden önceki bayan yonca onunki hemen bitmişti nerdeyse 2 gün olacak anlamadim gitti içinden gelenlerden Allah razı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…