Evlat sahibi olabilmek için okuyoruz

Yaa kızlar okumalara girmeyeli çok karışmış ne güzel günlük okunuyordu sabahtan paylaşıp gece 24:00e kadar dualar bitiyordu şimdi günde 2 kişiye mi başlandı? Dua sabaha kalmıyordu ne güzel böyle kim kime okuduğunu karıştırmaz mı? Hem sürekli liste güncellenmezdi M Mirac440 güncel listeyi paylaşırmısın sırada kim var kime okunuyor bu arada sabah okumaya başlıyorum ona göre sayı alayım ama bu hiç olmamış😏

Doktor cocuk olmayacak dediginden beri duayi namazi biraktim cok buyuk gafletteyim farkindayim ama yapamiyorum hic bisey hicte huzurlu degilim 😑

Yaa kızlar okumalara girmeyeli çok karışmış ne güzel günlük okunuyordu sabahtan paylaşıp gece 24:00e kadar dualar bitiyordu şimdi günde 2 kişiye mi başlandı? Dua sabaha kalmıyordu ne güzel böyle kim kime okuduğunu karıştırmaz mı? Hem sürekli liste güncellenmezdi M Mirac440 güncel listeyi paylaşırmısın sırada kim var kime okunuyor bu arada sabah okumaya başlıyorum ona göre sayı alayım ama bu hiç olmamış😏
Yok abla bana okunuyor mirac440 benden başladı açıköğretim olduğu için bugun

Amin abla olmazı olduran Allahtir yeterki rabbimiz ol desin moralini yüksek tutmaya çalış seni çok iyi anlıyorum bendede hem pkovar hemde cikolata kisti ilk defa yumurtladigimi hissettim abla duaların gücü ile bizi iyi edecek olan Allahimiz abla doktor ne bilsin o sadece vesile damarlarimiza kadar bilen rabbim bizi anca o iyilestirir şifamızı verir yeterki sen umudunu tüketme şeytana sakin uyma isyan etme bol bol tovbe oku meryem suresi oku şûra suresinin 22.ci ayetini oku yumurtalık sifasi için ben okuyorum vakit ayirip buradaki kardeşlerimize de okuyorum bugunde bana okuyorlar Allah onlardan razı olsun yer gök dua ile abla
sagol canim benim. isyan etmiyorum bazen cok fazla düsününce üzülüyorum sonra dua ediyorum iyi geliyor. hic korunmadik biz simdiye kadar ama olmadi daha. insallah bu dualar vesile olur.

kizlar bi arkadastan bugün bi türbenin ismini duydum. oraya gitmeyi düsünüyorum yarin bi gidip bakacagim cok yakinimdaymis hic duymamistim daha önce ismi tezveren dede siz duydunuzmu daha önce bilmiyorum. cuma günüde kandil oldugu icin gideyim diyorum ve internette yazanlara göre cumartesi safak vakti edilen dualar kabul oluyormus. o saatte yollar issiz olur ama türbenin orasi kalabalik oluyormus. bir arkadasim araba ayarlayabilirse götürecek beni. gittigimde sizin hepiniz icinde dua edicem. insallah allahim bu dualarimizi vesile eder..

<< رَبِّ لَا تَذَرْنِي فَرْدًا وَأَنتَ خَيْرُ الْوَارِثِينَ >>

Okunuşu: "Rabbi lâ tezarnî ferden ve ente hayrul-vârisîn."

Anlamı: “Rabbim! Beni yalnız başıma bırakma (bana bir çocuk ver), Sen varislerin en hayırlısısın.”(Enbiya Suresi, 21/89)

İlk Ayet-i kerimemiz bu. Zekeriyya (as) duası. 4774 kere Okumaya başlamadan ve bitince sadakamızı verip niyet ederek ve abdestli okuyalım inşallah.

- 1meyra 1meyra ] (?) —okundu
- @Yavrusunubekleyen (aycan) —okundu
- C cansu_tr (?) —okundu
- bebekedi bebekedi (melisa) — okundu
- KurkmantoluS KurkmantoluS (Şerife) — okundu
- nursevdi nursevdi (nurseven) —okundu
- @memurhanim (yonca) —okundu
- M Meryem0661 (?)
- M M_atruska (?)
- @Hurma99 (eda)
- Pofuduk786 Pofuduk786 (mine)
- @vuslatahastret (burcu)
- pawlover pawlover (?)
- K kubragumus1042 (?)
- S Sibel1515uk (?)
- @elestmar (?)
- Deniz1661 Deniz1661
- M Mirac440

@Meryem0661 için okuyoruz kalan: 2700

<< رَبِّ لَا تَذَرْنِي فَرْدًا وَأَنتَ خَيْرُ الْوَارِثِينَ >>

Okunuşu: "Rabbi lâ tezarnî ferden ve ente hayrul-vârisîn."

Anlamı: “Rabbim! Beni yalnız başıma bırakma (bana bir çocuk ver), Sen varislerin en hayırlısısın.”(Enbiya Suresi, 21/89)

İlk Ayet-i kerimemiz bu. Zekeriyya (as) duası. 4774 kere Okumaya başlamadan ve bitince sadakamızı verip niyet ederek ve abdestli okuyalım inşallah.

- 1meyra 1meyra ] (?) —okundu
- @Yavrusunubekleyen (aycan) —okundu
- C cansu_tr (?) —okundu
- bebekedi bebekedi (melisa) — okundu
- KurkmantoluS KurkmantoluS (Şerife) — okundu
- nursevdi nursevdi (nurseven) —okundu
- @memurhanim (yonca) —okundu
- M Meryem0661 (?)
- M M_atruska (?)
- @Hurma99 (eda)
- Pofuduk786 Pofuduk786 (mine)
- @vuslatahastret (burcu)
- pawlover pawlover (?)
- K kubragumus1042 (?)
- S Sibel1515uk (?)
- @elestmar (?)
- Deniz1661 Deniz1661
- M Mirac440

@Meryem0661 için okuyoruz kalan: 2700
Ancak akşam okuyabilirim misafirim hala bende 🙁 300 aldım kalan 2400

32 yasindayim ilk 11 yil önce denemistik ara ara hep denedik sonra biraktik bir ara sonra en son 7 aydir yogun bir sekilde deniyoruz :KK43:(( en yasliniz benim galiba allahim size benim yasima gelene kadar insallah istediginiz kadar hayirli saglikli evlatlar verir
en yaşlınız benim sanırım yaş 38 hatta yeni yaş alıyorum birkaç aya kadar.2 yıllık evliyim ikinci iğneli aşılama oldum şu an 6. gün prosedür gereği deneyeyim dedim sebepsiz yani olmamaması..Rabbim o kadar büyük ki mutlaka olacak çocuğumuz kimse ümitsizliğe kapılmasın

X