Evlat sahibi olabilmek için okuyoruz

Adı listede olup günlük okuduğumuz dualara mazeret bildirmeden katılmayan nursevdi ve memurhanim neden katılmıyorsunuz arkadaşlar? İsminiz listede mevcut istediğiniz sayıda abdestli olarak okuyabilirsiniz.

bana hiç etiket bildirimi gelmedi.Haberim olmadı listede ismim olduğundan.Yoksa okurdum canım

Tamam canım o halde halen katılabilirsin kalan hesabı yapıyoruz.

Kızlar bende okudum bitti Allahım kabul etsin. Yarın sıra kimde

Sıraya göre gi
Kızlar bende okudum bitti Allahım kabul etsin. Yarın sıra kimde

Üstteki sıraya göre sanirım yarın bende aciliyeti olan varsa yerimi alabilir kızlar ALLAH KABUL ETSIN

kizlar bende cansunun duasini okudum 1 saat kadar önxe bitti gelip haber veremedim bitti sükür

M Mirac440 en son düzenlediğin sıraya göre devam edelim madem Cansu içinde okundu yazabilirsin

Kızlar yarın benim adet günüm saat kaçta gelir bilmiyorumşimdiden kime okunacaksa paylaşalım ben gece yarısından sonra okumak istiyorum. En azından 1 günümü kurtarmış olurum.

<< رَبِّ لَا تَذَرْنِي فَرْدًا وَأَنتَ خَيْرُ الْوَارِثِينَ >>

Okunuşu: "Rabbi lâ tezarnî ferden ve ente hayrul-vârisîn."

Anlamı: “Rabbim! Beni yalnız başıma bırakma (bana bir çocuk ver), Sen varislerin en hayırlısısın.”(Enbiya Suresi, 21/89)

İlk Ayet-i kerimemiz bu. Zekeriyya (as) duası. 4774 kere Okumaya başlamadan ve bitince sadakamızı verip niyet ederek ve abdestli okuyalım inşallah.

- @1meyra (?) —okundu
- @Yavrusunubekleyen (aycan) —okundu
- @cansu_tr (?) —okundu
- @bebekedi (melisa)
- @Kurkmantolumdnn (?)
- @nursevdi (?)
- @vuslatahastret (burcu)
- @Pofuduk786 (mine)
- @Hurma99 (eda)
- @Saadetim33 (?)
- @Masal17 (?)
- @memurhanim (?)
- M Mirac440

Benim ismim şerife

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…