EVLÂT ISTEME DUASI

Ve aleykum selam 4774 taneyi paylasip 2 3 gune kadar okuyup bitiriyoruz canim
Rabbim tedavinden hayirli pozitif sonuc almani nasip etsin

Amin inşallah
Allah razı olsun canım.
Bugün rahime cizik atıldı koyu akıntım var sorun olurmu okursam?Bildiğim kadarıylan bu dualarda mazeretli olmak sorun olmuyo.

Kızlar ben 3 gündür yatıyorum çok ağır grip geçiriyorum bugün biraz ayaklandim . Hiç siteye giremedim hakkınızı helal edin zaten mazeretlendim okuyamayacaktim yine ama haber veremedigim için kusura bakmayın nolur

Amin inşallah
Allah razı olsun canım.
Bugün rahime cizik atıldı koyu akıntım var sorun olurmu okursam?Bildiğim kadarıylan bu dualarda mazeretli olmak sorun olmuyo.

Kızlar dün sordum cevap veren olmamış mazeretliyim rahime cizik atıldığından dolayı.
Bildiğim kadarıylan bu şekil dualarada sorun olmuyormuş mazeretli olmak ama siz mazeretli olunca okuyormusunuz? Benim katıldığım diğer bi topikte Rabbi hebli minessalihin duasını mazeretliykende okuyoruz.

Kızlar dün sordum cevap veren olmamış mazeretliyim rahime cizik atıldığından dolayı.
Bildiğim kadarıylan bu şekil dualarada sorun olmuyormuş mazeretli olmak ama siz mazeretli olunca okuyormusunuz? Benim katıldığım diğer bi topikte Rabbi hebli minessalihin duasını mazeretliykende okuyoruz.
Canım ilk sayfada yazılmış abdestli okunuyor diye:KK15:

Kizlar size bisey sormak istiyorum bir tek benmi boyleyim merak ediyorum.ben genelde ayda herzman kesin ama bebek goruyorum ruyamda.4 gun once bir cocugu iki gogsumdende emzirdim ve agzi sut doluydu.gecede bir erkek cocugunu lavaboda yıkadım.anlam veremiyorum. Bu ruyalara

X