EVLÂT ISTEME DUASI

Kizlar size bisey sormak istiyorum bir tek benmi boyleyim merak ediyorum.ben genelde ayda herzman kesin ama bebek goruyorum ruyamda.4 gun once bir cocugu iki gogsumdende emzirdim ve agzi sut doluydu.gecede bir erkek cocugunu lavaboda yıkadım.anlam veremiyorum. Bu ruyalara

Daha oncede bu tarz bisi yazmistin ve yorumlamistik canim, bilemioruz ki neden :KK19:
Ahh bi gelsede ruyalar gercek olsa:KK51:

Kizlar bu gece ruyamda salati münciye okudunmu kac tane okudun 1000 tanemi dediler. Uyandigimda baktim faziletlerine cahillerden saklanan bi duaymis herkesin karsisina cikmazmis ve gercekten 1000 tane okunmasi gerekiomus. Tuylerim diken diken oldu okudukca. Ben diorum ki hep birlikte okuyalim. Bu duayi bitirince ona gecelim. Ben tek basimada okurum ama belki benim okudugum sana kabul olucak, senin okudugun bana.. Herbirimize 1000er tane okumaya gerek yok. Hepimizin duasi ayni hayirlisiyla hamile kalmak sag salim salih saliha evlatlar kucagimiza almak. Ne dersiniz?

Bugün doktora gttm kizlar. Doktor bana iki tane ilac verdi sonra adetinin 3.gunu gel igne yapalim dedi. Ilaclari ilk defa kullancam daha once kullananiz oldumj. Birisi duphaston digeri monodoks
Duphastonu ben kullandim prolaktin icindi sanirim bittikten sonra adet oluyorsun diğerini bilmiyorum.igne ne icin yumurta icin mj

Kizlar bu gece ruyamda salati münciye okudunmu kac tane okudun 1000 tanemi dediler. Uyandigimda baktim faziletlerine cahillerden saklanan bi duaymis herkesin karsisina cikmazmis ve gercekten 1000 tane okunmasi gerekiomus. Tuylerim diken diken oldu okudukca. Ben diorum ki hep birlikte okuyalim. Bu duayi bitirince ona gecelim. Ben tek basimada okurum ama belki benim okudugum sana kabul olucak, senin okudugun bana.. Herbirimize 1000er tane okumaya gerek yok. Hepimizin duasi ayni hayirlisiyla hamile kalmak sag salim salih saliha evlatlar kucagimiza almak. Ne dersiniz?
Canim burda konuya uygun olarak sadece hz zekeriyya as duasini okuyoruz ama hamile kalmak icin dua zinciri topiginde salati mecule okuyoruz sen de varsin hatta listede katilmak isteyenleri bekleriz:) baska bir sayfada okuyabilirz ama 1000 tane

Canim burda konuya uygun olarak sadece hz zekeriyya as duasini okuyoruz ama hamile kalmak icin dua zinciri topiginde salati mecule okuyoruz sen de varsin hatta listede katilmak isteyenleri bekleriz:) baska bir sayfada okuyabilirz ama 1000 tane

Salati mecule baska canim. Bu munciye (tuncina) da deniliyo.
Konu acim dedim ama burda hazir grup var dedim :)

X