EVLÂT ISTEME DUASI

Rabbim okuyan butun kullarindan razi olsun. Sagolun kardeslerim Rabbim cumlemizin muratlarini versin. Mumkünse aksam ezaninda büşra kardeşimize dua edelim.

Siradaki kardesimizin adi Asu onun duasini sonra yapalim bi cagrida bulunalim oncelikle helalligini alalim ve oyle baslatalim

(Monalisa09) Asucum eger canim sadakami verdim duami baslatin dersen aksam ezanindan sonra duana baslayacağiz bi bilgi gecersen sevinirim.
Önce sadakani ver ve niyetini yap sonra baslayin de.
Şayet arkadaslar Asu giremezse nete
ASU KARDEŞİMIZIN HACETINE ALDIM DIYE BASLARSANIZ SEVINIRIM HELALLIK BEKLIYORUM CÜNKÜ ONA GORE VEBALE GIRMEK ISTEMEM. SIZDE HAKKINIZI HELAL EDIN EKSIGIM OLABILIR BAGIŞLAYIN

EVLAT İSTEME DUASI İÇİN LISTEMIZ

@cibilicibilisaksak06 (GAMZE)

@Ssy8491 (SEHER)

@hediye-i rahmet(RUKİYE)

@HemDeliHemAsik(HATICE KIZI HANİFE) MAZERETLİ

@ikraberraol(ÖZLEM)

@Umutvar123 ( BETÜL )

@bezginblog (EMINE KIZI ESRA)

@annesinineseri(ESER)

@Gullbahcemm(TÜLAY VE EŞİ İSMAİL)

@Mirac46 (DUYGU)

@Hayalimdi gercek oldu (HATİCE)

@cansu_tr(CANSU)

@glmserser (SEÇİL)MAZERETLI

@zeynoc17( BÜŞRA CAN)

@Monalisa09 (ASU)

@Zehra_gns (ZELIHA KIZI ZEHRA)

@Lokumcukk ( ÇİĞDEM)

@sonbaharyagmuru( SERİFE)

Kızlar liste bu sekilde 4774 toplam okunacak sayimiz herkes okuduğu kadarını sayıdan düşsün lütfen….

@Ssy8491 (SEHER)

@hediye-i rahmet(RUKİYE)

@ikraberraol(ÖZLEM)

@Umutvar123 ( BETÜL )

@annesinineseri(ESER)

@Mirac46 (DUYGU)

@cansu_tr(CANSU)

@zeynoc17( BÜŞRA CAN)

@Monalisa09 (ASU)

@Lokumcukk ( ÇİĞDEM)

Kızlar liste bu sekilde 4774 toplam okunacak sayimiz herkes okuduğu kadarını sayıdan düşsün lütfen….
774 aldım sadakasını verince okumaya baslicam mazaretli yazısını silebilirsin gül yüzlüm ❤

774 aldım sadakasını verince okumaya baslicam mazaretli yazısını silebilirsin gül yüzlüm ❤
Tamm canim Allah kabul etsin.ben şimdi direk 4000 yazayim bilgi geceyim ki baslanmasin helaligi olsun istiyom Asunun.eger aksam ezanindan sonra cvp gelmezse ben onun adina sadaka vercem oyle baslayalim. Allah razi olsun tekrar

@Ssy8491 (SEHER)

@hediye-i rahmet(RUKİYE)

@ikraberraol(ÖZLEM)

@Umutvar123 ( BETÜL )

@annesinineseri(ESER)

@Mirac46 (DUYGU)

@cansu_tr(CANSU)

@zeynoc17( BÜŞRA CAN)

@Monalisa09 (ASU)

@Lokumcukk ( ÇİĞDEM)

Duasini paylasacagimiz kisi monolisa
09 Asu.
Kardeşimizden onay bekliyorum aksam ezanina kadar gelirse duamiza baslariz gelmezse izni olursa ben helallik alirim Asudan onun yerine sadakasini verir sizleride bekletmemis olurum.

Bu arada çok degerli bi kardeşimiz hanife, Asu kardesimizin onay verirse baslayin diye 774 u aldim dedi bu bilgiyide geceyim biz duamiza baslayinca 4000 den baslayacagiz insallah

@Ssy8491 (SEHER)

@hediye-i rahmet(RUKİYE)

@HemDeliHemAsik(HATICE KIZI HANİFE)

@ikraberraol(ÖZLEM)

@Umutvar123 ( BETÜL )

@annesinineseri(ESER)

@Mirac46 (DUYGU)

@cansu_tr(CANSU)

@zeynoc17( BÜŞRA CAN)

@Monalisa09 (ASU)

@Lokumcukk ( ÇİĞDEM)

Kızlar liste bu sekilde kalan 4000 den itibaren dağıtim yapilacak bilginize insallah.herkes okuduğu kadarını sayıdan düşsün lütfen….
KALAN 4000

@Ssy8491 (SEHER)

@hediye-i rahmet(RUKİYE)

@ikraberraol(ÖZLEM)

@Umutvar123 ( BETÜL )

@annesinineseri(ESER)

@Mirac46 (DUYGU)

@cansu_tr(CANSU)

@zeynoc17( BÜŞRA CAN)

@Monalisa09 (ASU)

@Lokumcukk ( ÇİĞDEM)

Duasini paylasacagimiz kisi monolisa
09 Asu.
Kardeşimizden onay bekliyorum aksam ezanina kadar gelirse duamiza baslariz gelmezse izni olursa ben helallik alirim Asudan onun yerine sadakasini verir sizleride bekletmemis olurum.

Bu arada çok degerli bi kardeşimiz hanife, Asu kardesimizin onay verirse baslayin diye 774 u aldim dedi bu bilgiyide geceyim biz duamiza baslayinca 4000 den baslayacagiz insallah
İlahi Tülay nasil güldüm :KK70: :KK70: :KK70: estagfirullah ya sen benden daha değerlisin sen bizim gozbebegimizsin:KK68::KK60:

O
İlahi Tülay nasil güldüm :KK70: :KK70: :KK70: estagfirullah ya sen benden daha değerlisin sen bizim gozbebegimizsin:KK68::KK60:
Senin guzel kalbin canimin ici ben haticenin sayfasini yeni gordum inan kusurum varsa affedin inan bu aralar bi oraya bi buraya kosturmaktan gorememisim misafirler gitsin gerekirse sabaha kadar okurum. Daha kuran acip okuyamadim evler batik yemek yapilacak camasir falan dunya isi bitmiyo ki

O

Senin guzel kalbin canimin ici ben haticenin sayfasini yeni gordum inan kusurum varsa affedin inan bu aralar bi oraya bi buraya kosturmaktan gorememisim misafirler gitsin gerekirse sabaha kadar okurum. Daha kuran acip okuyamadim evler batik yemek yapilacak camasir falan dunya isi bitmiyo ki
Sen evinin işini hallet sonra okursun Rabbim zaman içinde zaman yaratsin senin için ❤Haticeye de okursun insallah

Rabbim okuyan butun kullarindan razi olsun. Sagolun kardeslerim Rabbim cumlemizin muratlarini versin. Mumkünse aksam ezaninda büşra kardeşimize dua edelim.

Siradaki kardesimizin adi Asu onun duasini sonra yapalim bi cagrida bulunalim oncelikle helalligini alalim ve oyle baslatalim
CAnım sen 1800 aldın doğru mu ilk sayfada bi yanlışlık oldu galiba

X