EVLÂT ISTEME DUASI

EVLAT İSTEME DUASI İÇİN LISTEMIZ

@cibilicibilisaksak06 (GAMZE)

@Ssy8491 (SEHER)

@hediye-i rahmet(RUKİYE)

@HemDeliHemAsik(HATICE KIZI HANİFE) MAZERETLİ

@ikraberraol(ÖZLEM)

@Umutvar123 ( BETÜL )

@bezginblog (EMINE KIZI ESRA)

@annesinineseri(ESER)

@Gullbahcemm(TÜLAY VE EŞİ İSMAİL)

@Mirac46 (DUYGU)

@Hayalimdi gercek oldu (HATİCE)

@cansu_tr(CANSU)

@glmserser (SEÇİL)MAZERETLI

@zeynoc17( BÜŞRA CAN)

@Monalisa09 (ASU)

@Zehra_gns (ZELIHA KIZI ZEHRA)

Reengarenk Reengarenk ( ÇİĞDEM)

@sonbaharyagmuru( SERİFE)

Kızlar liste bu sekilde 4774 toplam okunacak sayimiz herkes okuduğu kadarını sayıdan düşsün lütfen….

Sıradaki kardesimiz glmserser SEÇIL kardesimizin haceti icin dua paylasalim insallah. Seçilcim burada önemli olan sadaka verilirken niyetini icinden gecirmen oyle duaya başlamak onayin olmadan baslatmak istemiyom eger onayin varsa paylasalim duani kardeşim

Eger kardesimiz mazeretinden dolayi nete giremezse duasini paylasalim arkadaslar yalniz sizden isteğim SEÇİL KARDEŞIMIZIN HACETI DIYE ALDIM ÖYLE BAŞLADIM ALINAN BU
KALAN BU
DIYELIM OLUR MU ÇÜNKÜ SADAKASINI VERDIGINI BILMIYOM VEBALE GIRMEK ISTEMIYOM.biraz bekliyelim onay gelmezse baslayalim insallah

Eger kardesimiz mazeretinden dolayi nete giremezse duasini paylasalim arkadaslar yalniz sizden isteğim SEÇİL KARDEŞIMIZIN HACETI DIYE ALDIM ÖYLE BAŞLADIM ALINAN BU
KALAN BU
DIYELIM OLUR MU ÇÜNKÜ SADAKASINI VERDIGINI BILMIYOM VEBALE GIRMEK ISTEMIYOM.biraz bekliyelim onay gelmezse baslayalim insallah
Ben bugün sıra geleceğini düşünmemiştim canım vermedim sadaka :KK43: başlasak yarın versem olmaz mi ki acaba ay çok kötü oldum şimdi :KK43:

Bu arada kusura bakma canım yemeğe giriştim ondan giremedim olmadı kimsenin vaktinden almayalım biz başlayalım canım ben yarın sadaka veririm inşallah Rabbim niyetimi içimi biliyor kabul eder insallah

Vallaha karar senin canim ben sadakani verip vermedigini bilemedim baslatmak istemedim. Kizlarada yazdim senin hacetin diye alim yapalim dedim. Mecbur kaldigim icin senin sayfana yazdim

Varsa etrafinda kedi kopek onlara bi parca ekmek ver istersen o senin sadakan olsun yada bi kardeşine tebessum et tebessum etmekte sadakadir.

Kizlar nete girenler icin yazmak istedim duasi olan kardesimizin adi seçil bugun duasini paylasiyoz insallah.
Duaya baslarken secil kardesimizin hacetine diye aldim die baslarsaniz sevinirim Rabbim kardesimize hacetini versin ben simdi yemek yapacagim yemekten sonra insallah dualaimiza baslicam hakkinizi helal edin.

Kizlar nete girenler icin yazmak istedim duasi olan kardesimizin adi seçil bugun duasini paylasiyoz insallah.
Duaya baslarken secil kardesimizin hacetine diye aldim die baslarsaniz sevinirim Rabbim kardesimize hacetini versin ben simdi yemek yapacagim yemekten sonra insallah dualaimiza baslicam hakkinizi helal edin.
Tamam canım çok teşekkür ederim ben öyle yaparım Allah kabul eder inşallah herkesin ağzına sağlık simdiden

Kardeşlerim bi arkadaşimiz bebegini kaybetti az once onun haberini aldik sizden ricam kardeşimize Rabbimizden sabir diler misiniz nolursunuzda

X