EVLÂT ISTEME DUASI

duayı anlatır mısınız? yeni katıldım ne yapmam gerekiyor?

beni de ekler misiniz (Meliha) diye

duayı anlatır mısınız? yeni katıldım ne yapmam gerekiyor?

Eklerim tabiki. Duanın tam ve net anlatımı birinci sayfada var. Ben biraz anlatayım ama siz yine de o kısmı da okuyun.
Enbiya Suresinin bir ayeti var "RABBİ LA TEZERNİ FERDEN VE ENTE HAYRUL VARİSİN".
Anlamı “Rabbim! Beni tek başıma bırakma. Sen varislerin en hayırlısısın”. Bu duayı listedeki her bir arkadaşımız için toplamda 4774 defa okuyoruz.
Listede kaç kişi varsa toplam dua sayısını (4774) o sayıya bölüyoruz. Her kişi ne kadar okuyacaksa onu belirliyoruz.
Ama bu dua kimin için yapılacaksa öncesinde ve duanın bitişinde bir sadaka veriyor ya da ayırıp sonradan da verebilir.

anladım seve seve okurum Rabbim hepimizin duasını kabul etsin insallah

Canım Allah razı olsun emeğine sağlık.
Benim için sayı fark etmiyor yeterki bir birimize dua etmeye devam edelim.
İnşallah katılımımız çoğalır ne kadar cok olursak okadar dua edenemizi fazla olur.
Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah.

Son durum nedir bilmiyorum ama ben Sadakami ayirdim arkadaşlar. Olurda arkadaşımız gelirse öncelik onun olsun tabi. Benim için farketmez. Önemli okan dua kardeşliği. ❤

Evet canım transfer işlemim vardı o yüzden yazamadım kusura bakmayın.. nursevdi için okuyalım döneriz sonra bana:)

Son durum nedir bilmiyorum ama ben Sadakami ayirdim arkadaşlar. Olurda arkadaşımız gelirse öncelik onun olsun tabi. Benim için farketmez. Önemli okan dua kardeşliği. ❤

Evet canım transfer işlemim vardı o yüzden yazamadım kusura bakmayın.. nursevdi için okuyalım döneriz sonra bana:)
Yarın sabah o zaman başlayalım nursevdi arkadaşımız için. Ben sayıları hazırlarım. annesinineseri sizin de inşaallah hayırlı güzel haberlerinizi alırız.

Canım eline sağlık.
Nursevdi arkadaşımızın gercek isminide yanına yazsan daha iyi olur.
kendi acımdan söylim böyle nicklerlen dua edince eksik varmış gibi geliyo,gercek ismini bilerek dua okusak daha iyi olmazmı.

evet ben de katılıyorum gerçek isimlerle daha iyi oluyor bende ismimi yazmanızı rica edecektim Meliha ismim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…