Evlat Hasreti Çekenler Birleşiyoruz.

canım benim allah hepimizin yardımcısı olsun.sabırlar versin allah gayretlerimizi boş çıkarmasın 3.denemeni yapacagını yazmışsın inşallah rabbim gönlündeki muradını versin hic ara vermeden tekrar deniyosunuz ne güzel bu arada sormuşsun benim dondurulmuşlarım yok herşeye sil baştan başlamam gerekiyor ssen nerde hangi şehirdesin arkadaşım nerde yaptırıyosun inşallah bu sefer olacak moralini yüksek tut bu arada ben halen ağdet olmadım yarın tekrar yapayım diyorum ama gerek de yok diyorum biliyorumki hamiş deilim canım

Günaydın. Bende 5 yıllık evli 3,5 yıldır bebek için uğraşanlardanım. 1 negatif aşılama,2 negatif tüp bebek tedavim var. İnşallah regl olunca 3 . denememi donmuş bebişlerimle yapacağım. Allahım evlat özlemi çeeken herkesin kucağını bebişle doldursun.

kızlar merhaba nasılsınız
benim pc bozuldu dün hiç giremedim.. mutlu haftalarr
canım yaa duygusal olman çok normal ama bu tedavi süreci hepimizi çok yıprattı.. bende son tedviden sonra topatlamış değilim eski neşeme hiç kavuşamadımmama geçicek bebeğimize kavuşunca hepsi. sende üzem kendini toparlan yeni tedvai için

merhaba canım. yeni tedavin hayırlı olsun diğerleri için geçmiş olsun cnım. umarım bu sefer olur. sizin sorun ne hangi merkezde deniyorsunuz ? bendedonmuşlarla yaptırıcam kısmetse bu sefer ama tedirginim açıkcası donmuşlarla nasıl ıolcak diye :18::18:

Bende endometriyozis ve çikolata kisti var.Bunlara bağlı olarak yumurta rezervlerinde azalma ve kalitesizlikte var.
Ben Bahçeci Tüp Bebek Merkezinde tedavi görüyorum. Bu merkezde ilk denemem olacak ama çok memnunum. İnşallah bu defa ipi göğüsleriz hep birlikte.

Canim ben isvicredeyim ve doktorumun dedigine göre ilk transfer haric ilaclardan dolayi ara veriliyor ama dondurulmuslarla olan transferlerde ara
verilmemesi sansi artiyormus ben o yüzden ara vermeden tekrarliyorum olana kadar ve dondurulmusum kalmayana kadar böyle devam hayirlisi artik
bebis gelene kadar ara vermek istemiyorum...
Dondurulmuslarinin olmamasina uzulme sonucta tek bir tane embriyoya ihtiyacin var
kisa protokol iste hem kisa sürüyor hemde cabuk transfer oluyor...
Canim lekelenme falandami yok hic?
Icin rahat edecekse sen en iyisi kan testi yaptir yeniden en kesin sonuc o.
Belki lab hatasi vardir...

canım merhaba... bende sırada dondurulmuşlarla devam edicem.. doktorum iki ay ara ver dinlensin rahmin dedi neden acaba seninki öyle demiş

pişşşşşttt anne aday adayları nerelerdesiniz ben yokum topicc sahipsiz kalmışşşşş

canım ben kan testi yaptırmadım evde idrar testi yaptım iki kez negatif çıktı öylede olunca kan testi yaptırmadım yarında doktoruma gideceğim bakalım o ne diyecek hayırlısı bakalım hamiş olmaktan gaçtim inşallah sorun çıkmaz diyorum benim denememde 8 yumurtam oluştu 2 si döllendi biri 1. kalite diyeri 2. kalitedeydi 2.gün transferiydi senden ricam uzun protokolde nasıl bir tedavi uygulanıyor söylermisin ben sanki ilkimde kısa dan olunca apar topar gibi geldi bana aralarında nasıl bi fark oluyo ikinci için ramazanda yaptırayım diyorum çalıştığım için benim için en uygun zaman ozaman oluyor bide bişey daha soracağım sen ilk zamandan bu zamana kadar aynı doktorlamı tedavini sürdürüyorsun değiştirdinmi biraz ben ondada kararsızım bakalım allahtan herkezin adına kolaylıklar diliyorum allah kimseyi evlat sevgisiyle sınamasın tedavin hayırlı olsun canım

canım kısa protokol yumartalık rezervi zayıf olan kişilere uygulanıyor ve adetinin 2. veya 3. günü başlanıyor iğnelere yüksek dozda ilaç vererek yumurtaların büyümesi sağlanıyor ve ortalama bir hafta yada 10 gün sürüyor...
uzun protokolde yumurtalık rezervi iyi durumdaki kişilere uygulanıyor ve adetin 21, günü lucrin dediğimiz yumurtalıklarını baskılayıcı iğne ile başlanıyor ve adet olana kadar kullanıyorsun ve adetinin 3. günü diğer iğnelere başlıyorsun yumurtaların istenilen büyüklüğüne gelene kadar bu da ortalama 3 ila 5 hafta sürüyor.
Ama sana kisa protokol uygulanmasina ragmen 8 yumurta elde edilmis bence cok guzel bir sonuc bildigim kadariyla bence uzun protokolde daha fazla yumurta elde edilebilir buda senin sansini artirir.

Canim zaten isvicrede toplam 4tane tüp bebek yapan kilinik var ben biraz arastirdiktan sonra karar verdim tedevi olacagimiz yere iki yildir ayni klinige gidiyorum toplam 6 doktor var ve hemen hemen hepsine kontrol oldum A dan Z ye sorunlarimi billiyorlar ve okadar ilgililerki piskolojik yardim bile veriliyorki bu tedavinin icinde o yüzde bir cok kez negatif görmeme ragmen onalara güveniyorum ve olacagina okadar inandirdilarki dondurulmuslarimm bitene kadar burda kalacagim.

Ramazana ne kaldiki seninde simdiden tedavin hayirlis olsun canim Allah gönlüne göre versin...

Canim sen sadece idrar testi yaparak hatta yapmissin bana kalirsa cünkü benim bir arkadasim kanda pozitif cikmasina ragmen tam 3 hafta sonra idrarda gördü yarin beni mutlaka haberdar et sonucundan.
Canim cok sagol guzel dileklerin icin. Umarim yüce rabbim hepimizi bebislerimize kavusturur.

Son düzenleme:

canım çooook teşekkür ederim bilgilerin için ben ilk tüp bebek tedavime apar topar başladım hiç bi bilgiye sahip deildim bilmedigim içinde doktorum nederse tamam deyip bişey soramadım benim yumurta rezervimi az bulmuştu demekki onun için bana kısa protokol uyguladı ben bursada yaşıyorum tedavimide acı badem hastanesinde yaptırdım burada önemli hastanelerden biridir lakin senin söylediğin gibi malesef öyle ilgili doktorlar yok türkiyede herşey neyazıkki ticarete dökülmüş sadece olmadı deyip kestirip atıyolar kimse senin psikolojine önem vemiyor galiba tekrar aynı yerde tekrarlıycam ikinci tedavimi şu anda bütün bilgilerim o doktorda canım haklısın senede bir böyle uzamalarım oluyodu benim galiba aynı oldu diye birde idrarda çıkmayınca hiç düşünmedim kanda baktırmayı zaten yarın gittiğimde zannediyorum doktorum ister kan tahlilimi herşeyin hayırlısı inşşallah canım benim yarına haber veririm tabii güzel allahım senide tez vakitte evladına kavuştursun inşallah sağlıklı sığatli hayırlı evlat nasip etsin bütün bu uğraşlarının sıkıntılarının mükafatını görürsün inşallah yeterki canabı mevlam ol desin olmayacak bişey yok öpüyorum seni canım

arkadaşlar ben iki kez yumurta toplattım yumurta rezervimde iyidir.ilki uzun protokoldu 17 yumurta elde ettiler ikinci kısa prookoldu 16 yumurta elde ettiler şimdiki de kısa protokol bakalım ne olcak.

arkadaşlar ben iki kez yumurta toplattım yumurta rezervimde iyidir.ilki uzun protokoldu 17 yumurta elde ettiler ikinci kısa prookoldu 16 yumurta elde ettiler şimdiki de kısa protokol bakalım ne olcak.

Dilhusar cnm bu sabrının sonunda allah yüzüne gülecek tatlım yorucu ve yıpratıcı tedavinin ardından minişini kucağına alacaksın inşş

merhaba kızlar nasılsınızz

umarım bu sefer son olur canım.. hayırlı olsun tedavin

inşallah arkadaşlar rabbim tüm isteyen herkese ve banada evlat sahibi olmayı nasip etsin.bizimde soyumuzdan hayırlı nesiller devam etsin inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…