EVLADIMA DUALARINIZI BEKLİYORUM

nazliyarim

kalpağrımdanayırmayarabbb
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2013
737
752
34
Hayırlı sabahlar hanımlar ben şu anda otuz haftalık hamileyim ve bebeğime hidrosefali teşhisi konuldu oğlumla şifa bulması için dualarınızı bekliyoruz hepinizden Rabbim razı olsun

Rabbim sifalar versin,cok uzuldum.
yavrunuz dualarimda olacak,Allahim acil sifalar versin,bol bol Ya-Safi esmasini zikredin.
hatta soyle bir yazi buldum.
  • 45 gün süreyle her gün 1 FATİHA süresi,arkasından (422) kere “Ya Şafi” İsmi Şerifi okunur.Ve şöyle dua edilir.” Ya Rabbi! Sen şifa vericisin.Bu hastaya(bana) şifa ver.Onu (Beni) iyi edecek,ancak Senin şifandır.Ey Allah’ım ! Öyle bir şifa ver ki bir daha acı ve üzüntü görmesin(görmeyeyim).
  • Bir miktar suya (yağmur suyu olursa daha iyi) (100) kere “Ya Rahman” 41 kere“Ya Şekur“, 21 kere “Ya Selam” ve 786 defa “Bismillahirrahmanirrahim”okunur.Sonra “Ya Rabbi Hazret-i Muhammed salla ‘llahu aleyhi ve sellem ve ehli beyti Muhammed rıdvanallahi Teala aleyhim ve ecmain’in hürmetine beni(şu hastayı)bütün dertlerinden halas eyle” diye dua edilir ve su içilir.
  • Cuma günü Cum’a namazından önce 200 defa ” Ya Allah” denilip dua edilir.

cok tesekkurler canim Rabbim razi olsun bu mubarek gun hurmetine sizlerinde gonul muradinizi versin

Insallah saglikli bir sekilde kucaginiza alirsiniz bebeginizi, sonrada cok guzel mutlu bir hayati olur. ne kadar okunmasi gerekir bilmiyorum ama 100 Ya Safi okuyacagim bebeginiz icin

Insallah saglikli bir sekilde kucaginiza alirsiniz bebeginizi, sonrada cok guzel mutlu bir hayati olur. ne kadar okunmasi gerekir bilmiyorum ama 100 Ya Safi okuyacagim bebeginiz icin
Rabbim razi olsun sizlerinde hayir dualarnizi kabul buyursun akliniza geldikce aiga ver ya Rabb deseni yeter Allah karsiliksiz yapilan dualari kabul edecwgini vaadesiyor sizlerin karsiliksiz menfaatsiz dualariniz hurmetine bende saglikla kavusacagim evladima insaallah

Sağlıkla evladına kavuşmanı dilerim.
Allah gönlündeki ve dilindeki tüm duaları kabul etsin.

Hayırlısıyla ALLAH şifa verir evladına canım ben de evlat isteyen biriyim onun için hep sağlıklı hayırlı evlat deriz inşaallah da öyle olur canım

Sağlıkla al kucağına bebeğini inşaallah kardeşim.
Amin siz din kardeslerimin dualari hurmetine Rabbim kabusturacak insaallah mucizeme
Hayırlısıyla ALLAH şifa verir evladına canım ben de evlat isteyen biriyim onun için hep sağlıklı hayırlı evlat deriz inşaallah da öyle olur canım
insaallah Ranbim isteyen herkese saglikli hayirli evlay nasip etsin bizlerede hayirli ana baba olmayi nasip etsin

Amin siz din kardeslerimin dualari hurmetine Rabbim kabusturacak insaallah mucizeme
insaallah Ranbim isteyen herkese saglikli hayirli evlay nasip etsin bizlerede hayirli ana baba olmayi nasip etsin
Ramazan da yaklaştı 3 ayların içindeyiz kesinlikle bol bol dua edin ALLAH merhametini esirgemeyecektir.

Ey kudreti sonsuz merhameti sinirsiz lutfu genis Mevlam kudretine merhametine lutfuna sigindim kapina geldim ya Rabb su kucucuk et parcasina bunca merhameti veren sensin o sonsuz merhametinden beni mahrun etme.Su mubarek cuma gunu receb ayi hurmetine isminle yazdigin isim hurmetine evladima sifa ver oglumu saglikla sihhatle kucagima almayi onu rizana uygun salih bir musluman olarak yetistirmeyi bana nasip ey. Kudretine kurban olsugum ol dedin alemler oldu ey bir ol emri ile yoktan var eden HALİKİMMM ol de olsun ya Halik ol de olsun Rabbim.Aminn (aminlerinizi bekliyorum)

Hayırlı sabahlar hanımlar ben şu anda otuz haftalık hamileyim ve bebeğime hidrosefali teşhisi konuldu oğlumla şifa bulması için dualarınızı bekliyoruz hepinizden Rabbim razı olsun
Allahım yar ve yardımcın olsun. yüreğinin yangınını buradan hissettim. inşallah bebeğin hayırla sağlıkla sana kavuşur. dualarımdasın...

Allahım yar ve yardımcın olsun. yüreğinin yangınını buradan hissettim. inşallah bebeğin hayırla sağlıkla sana kavuşur. dualarımdasın...
Rabbim razi olsun ne mutlu bana ki sizin gibi bir cok din kardesimin dualarini aliyorum cok inaniyorum ve hep soyluyorum Rabbim menfaatsiz din kardrsine yapilan dualari kabul edermis belki cok sıkıcı oluyodur soyledilerim ama inanin cigerim oule yaniuo ki dualarinizla ferahliyo gonlum

hiç de sıkıcı gelmiyor söylediklerin. Rabbim gönlünün muradını versin. ben de evlat hasreti ile yüreği yanan bir kulum nasıl anlamam ki seni. Rabbim yar ve yardımcın olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…