Evladım için dua edin :(

Off yaa ne zor küçük bi çocuğa bunları anlatamamak Allah kolaylık versin inşallah önemli bişe yoktur .

Rabbim hiç kimseyi evladıyla sınamasın .

Rabbim Şafi ismiyle muamele etsin..

Allahim sifa eda etsin insallah (

Allah ım tez zaman da kızınızı sağlığına kavuştursun

Canim cok uzuldum yaa yaa nasil testlerden bisey bulamayip cocuk hala duzelemez Allah'im Safi adiyla sifa versin insallah

Allah sifa versin insallah sagligi bozulunca evladin insanin omrunden ömür gidiyo Allah kimseyi evladiyla sinamasin insallah Rabbim onlari bizlere bağışlasin sizin yavrunuzda tez zamanda sagligina kavussun insallah..

Bugünün yüzü suyu hurmetine rabbim şifalar versin inşallah ciddi bir şey yoktur olmasın allahım ne olur inşallah

Allah yardımcınız olsun Rabbim kızınızı size bağışlasın kalıcı şifasını versin inşallah

Amin inşaAllah canlarım Rabbim şu cuma gününün yüzü suyu hürmetine sizin ve bizim dualarımızı kabul etsin

Allahım safi ismi şerifi ile acil ve kalıcı şifalar versin Yavrunuzu size bağışlasin dayanılmaz acılar vermesin Rabbim hiçbirimize

Allah şifa versin. Bir daha böyle birşey göstermesin.

Allah razı olsun hepinizden dualarınızı eksik etmediniz Rabbime şükürler olsun kızım çıktı hastaneden dün evimize geldik biraz huzursuzluk vardı kızım tuvaletini yapamiyordu lavman yaptırdık çok şükür rahatız şimdi tek tek hepinize teşekkür ediyorum Rabbim kimseye dermansız dert vermesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…