Evladım için dua edin :(

Nobet 5 dakikadan uzun surmediyse korkmaniza gerek yok canim. Arada gidip gelen ates varsa virus olabilir. Salgin diye dusunuyorum. Sifalar diliyorum.

Son düzenleme:
Sabah 8 de ilk nöbetini geçirdi kızım ömrümden ömür gitti öldü sandık gözleri döndü nefesi gitti apartopar en yakın hastaneye gittik ilk müdahalenin ardından kızımı araştırma hastanesine sevkettiler burada 2 defa daha nöbet geçirdi şimdi ilaçlarla sakinleştirip beyin mr ı cekilecekmis Allah rızası için kizima dua edin yavruma offf Allahım sabır ver dayanma gücü ver bize bizim için dua edin inşaAllah tektik leri temiz çıkar Rabbim kimseyi evladiyla sınamasın :KK43: :KK43:

Allah şifa versin inşallah birşeyi çıkmaz

Sabah 8 de ilk nöbetini geçirdi kızım ömrümden ömür gitti öldü sandık gözleri döndü nefesi gitti apartopar en yakın hastaneye gittik ilk müdahalenin ardından kızımı araştırma hastanesine sevkettiler burada 2 defa daha nöbet geçirdi şimdi ilaçlarla sakinleştirip beyin mr ı cekilecekmis Allah rızası için kizima dua edin yavruma offf Allahım sabır ver dayanma gücü ver bize bizim için dua edin inşaAllah tektik leri temiz çıkar Rabbim kimseyi evladiyla sınamasın :KK43: :KK43:

öncelikle çok geçmiş olsun rabbim tez zamanda şifa versin.
evladınız kaç yaşında? doktorların tahmini nedir? biraz bilgi verirseniz belki burda bir benzerini yaşayandan tavsiye alabilirsiniz.

Cokkk geçmiş olsun rabbim şifa versin. Canım nöbet gecirdi yazmissin kusuruma bakmayin bilen biri aydinlatabilirmi ne nobeti bu. Bilmiyorum o yüzden soruyorum

Mr ı çekemediler kızım huzursuz nöbet geçirdiği için :KK43: havale değil beyninde başka bir problem var şu an mr çekilmiyoruz kızım gece uykusunda hafif ilaçla uytmaya çalışacaklar şu an hastaneye yatisimiz yapıldı bir sürü test tektik mr egg çekilecek kaç gün buradayız bilmiyoruz 20 dk önce tekrar nöbet geçirdi şu an uyutuluyor sebebi belli değil elim kolum bağlı dualarınızı eksik etmeyin :KK43:

Mr ı çekemediler kızım huzursuz nöbet geçirdiği için :KK43: havale değil beyninde başka bir problem var şu an mr çekilmiyoruz kızım gece uykusunda hafif ilaçla uytmaya çalışacaklar şu an hastaneye yatisimiz yapıldı bir sürü test tektik mr egg çekilecek kaç gün buradayız bilmiyoruz 20 dk önce tekrar nöbet geçirdi şu an uyutuluyor sebebi belli değil elim kolum bağlı dualarınızı eksik etmeyin :KK43:
tatlım cidden çok üzüldüm :KK43: inşallah hemen toparlar iyleşir :KK43:

Allah acil, kalıcı şifalar versin inşallah, onu size sizleri ona bağışlasın. inşallah en kısa zamanda iyileşir.:dua:

Rabbim şifa versin insallah sonuclari temiz cikar allah sabir ve guc versin insallah birsey olmaz

cok gecmis olsun.

Rabbim acil şifalar versin inanın çok uzuldum:KK43::KK43: bir anda mi oldu bi rahatsızlığı falan mı vardı?

Rabbim yardımcınız olsun,evladına sağlık versin,sana bağışlasın inşallah.Inşallah temiz çıkar tahlilleri,hayırlı haberlerini alırız inşallah.Aminnnnn...

X