Evinizin duvarini temizleme...

silagul

yorgun savaşçı
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2007
1.735
32
selam kizlar evin duvarlari alci ve kaloriferden is oldu,aranizda silen varmi?ne kullaniyorsunuz dalga dalda olmamasi icin?
arkadaslar neyi ne kadar kullandiginizi ve durulayip durulamadiginizi yazarmisiniz aciklacici bir sekilde simdiden tesekkurler

Bir kovanın içine ılık su koyuyorum buna arap sabunu ilave ediyorum.
1 kovada temiz su yapıyorum.
Arap sabunlu su ile siliyorum, sonra temiz su ile duruluyorum. gerçekten temiz oluyor.

bende loc kullanıyorum çok uzun zamandır sadece duvarlara değil evinim tüm temizliğinde oldukça da memnunum tavsiye ederim...

KIZLAR LOC NE ?
BENDE GENEL TEMİZLİK SIVISIYLA SiLiYORUM.
MiS GİBİDE KOKUYOR...

ben sıvı vim kullanıyorum sıvı vimi ıslatmış oldugum beze (bezde el havlusu olurya onlardan)sıkıyorum sonra baska ıslak bezle duruluyorum
en pahalı detejanlardanda güzel temizliyor.benim oğlum duvara yazı yazıyor çikolata lekes vs ...biraz vim beze döküyorum lekeyi ovalıyorum hepsini anında götürüyor :dance:

Ben amonyakla siliyorum...Biraz kokusu agir oluyor ama cok guzel temizliyor herseye uygulanabiliyor ve durulama gerekmiyor...

arkadaslar bilgilerinize tesekkurler,camasir suyuyla silen varmi?

duvardaki tükenmez kalem çizikleri nasıl çıkar benim ufaklık ressam olmaya niyetli de :)

bildiğin beyaz kalıp sabunla siliyorum sonra duruluyorum tabii mis gibi oluyor yeni boyanmış gibi

X