Evinizi seviyor musunuz?

Sakın evinizi sevdiğinizi söylemeyin. Aslında sizin için eviniz geceleri uyumaya gittiğiniz bir barınak. Ev işlerini yapmak size ağır geliyor.Belki çocukken de arkadaşlarınızla evcilik oyunu hiç oynamadınız.Ev işlerini yapmak için kendinizi zorluyorsunuz. Zaten yapan birileri mutlaka oluyordur. bende sewiyorum ewimi ama neden böle çıktı anlayamadımmbi yerde yanlışlık yaptım heraldekafamçokkarıştı

Sakın evinizi sevdiğinizi söylemeyin. Aslında sizin için eviniz geceleri uyumaya gittiğiniz bir barınak. Ev işlerini yapmak size ağır geliyor.Belki çocukken de arkadaşlarınızla evcilik oyunu hiç oynamadınız.Ev işlerini yapmak için kendinizi zorluyorsunuz. Zaten yapan birileri mutlaka oluyordur.
doğru çıktı valla şu anda oturduğum evi hiç sevmiyorum.çünkü kiracıyım ve evim çok sorunlu çıktı.insanın iş yapası gelmiyo ki :1no2:

bu arada kendi şahsi fikrimi söyleyeyim
evimi çok seviyorum
ama alt katımda kayınvalidem olmasa kesin daha çok severdim:roflol:

Toplam Puanınız: 45
40-50 arası

Siz evinizi gerçekten çok seviyorsunuz. Ev kadını olmasanız da bu, bir şeyi değiştirmez. Evinizi süslemek, içinde mutlu bir yaşam sürdürülecek bir yere dönüştürmek için her türlü fedakarlığı göze alabilirsiniz.Eviniz sizin küçük dünyanız sayılıyor. Mutluluğu burada bulduğunuz kesin. a.s.

Siz evinizi gerçekten çok seviyorsunuz. Ev kadını olmasanız da bu, bir şeyi değiştirmez. Evinizi süslemek, içinde mutlu bir yaşam sürdürülecek bir yere dönüştürmek için her türlü fedakarlığı göze alabilirsiniz.Eviniz sizin küçük dünyanız sayılıyor. Mutluluğu burada bulduğunuz kesin.
çok hoşuma gitti yaa.s.

Toplam Puanınız: 50

40-50 arası

Siz evinizi gerçekten çok seviyorsunuz. Ev kadını olmasanız da bu, bir şeyi değiştirmez. Evinizi süslemek, içinde mutlu bir yaşam sürdürülecek bir yere dönüştürmek için her türlü fedakarlığı göze alabilirsiniz.Eviniz sizin küçük dünyanız sayılıyor. Mutluluğu burada bulduğunuz kesin.
kesinlikle doğru evim benim kalemdir bayılıyorum evimle uğraşmaya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…