Anket Evinize aldığınız/evinizde kullandığınız içme suyu markanız nedir ?

Evinize aldığınız/evinizde kullandığınız içme suyu markası ne ?

• Ankete Katılan
    177
damla su.. opuyorumnanaktan cok guzel bır tadı var.. lıkır lıkır nasıl gectıgını anlamıyorsun.. zemuszemus :hooray:

ya diğerlerinide kullanıyorum arada amaa pınarın tadı daha bir başka geliyor bana!!!...

inci su kullanıyoruz ama bence en güzeli lido su pahalandı diye evdekiler inciye geçti

Ben disaridayken aldigim suya bile dikkat ediyorum cunku tadi tuhaf geliyor digerlerinin .. Fiyat olarak digerlerinden pahali sanirim ama biz ailecek pinar aliyoruz..

biz de uzun zamandır nestle su alıyoruz. damacanası 7.3 lira 10 litre pet şişesi 2,95 lira. damacana daha pahalıya geliyor o nedenle çoğunlukla 10 lt lik alıyoruz. ph ı 8.2 iydi herhalde.
hani ph ı yüksek su zayıflamada iyiymiş ya :)

biz birkaç kere pınar aldık ama böyle içerken tozlu gibiydi bi tuaftı tadı dedik bunlar damacana dodurup satıyorlar sanırım değiştirdik bi ara annem taktı damacanalar mikrop üretiyor yıkanmıyor diye 5 lt alıp surahilerle içtik olmadı 1.5 litrelik alıp alıp içtik sonra buzdolabında yer kalmadı tekrar damacanaya döndük fakay bir sorum olacak bizim sürekli damacana pompası yeşeriyor yosunlaşıyor adam güneşte duruyordur falan dedi ilk pompayı değiştirdiğimizde ama güneştede durmuyor anlamadım ben sizce neden yeşeriyor bu pomapanın hortumu

valla kızlar bence damacana su kullanmayın. plastikte bulunan su belli süre koku yapıyor farkındaysanız. ayrıca plastik hiçbir şey kullanmayın çok zararlı sağlık açısından.
biz philipsin musluk ucuna takılan su arıtma cihazını aldık. bakterileri de süzüyor. oldukça memnunuz. sağlık açısından kesinlikle damacanada su kullanmayın

Akdeniz bölgesinde yaşayıpta suya para vermek her nekadar saçma gelsede

Binadaki sular içilmediğinden dolayı bizde habire damacana-Litrelik su taşıyanlardanız.

Sinir oluyorum bu duruma.

Tüm markaları kullanıyorum şuanda İDEAL SU alıyoruz.

Tadı çok güzel fiyatıda çok ucuz 10 Lt 1,35 TL

[ı]pınar...............[/ı]

Son düzenleme:
erikli.. yıllardır kullandığım markayı değiştirmeyi hiç düşünmedim

damacana pompası neden yeşerir bilgisi olan var mı sürekli yeşeriyor pompanın borusu

Niksar yada Akdağ.damacanlar mikrop ürettiği için biz 5ltlik yada 10ltlik su kullanıyoruz

Son düzenleme:
damacana danone hayat
5 lt liklerle aldığımda erikli
ilk sayfada bi arkadaş sırmayı önermiş, bi deneyeceğim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…