Evin Huzuru icin Okunacak Dua Yada Esma Var mi?

Donusunboylemiolacakti

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2016
4.513
4.201
Selamun aleykum arkadaslar anne babamin huzursuz evliliginden kaynakli sikintılar var

Ozelliklede babam cok problemli biri her konuda her durumda sikintı cikarak sinirli biri son zamanlarda herseye hepimize cok catiyor ama annem icin cok uzuluyorum
Konu cok uzunda

Allah rızasi icin evin hizuru icin anne babamin birbirine ısınip kavgalarinin azalmasi icin dua yada okunacak esmaul husnalar varsa paylasirsaniz cok sevinirim inanin bazen evden bir iki gunlugune bile ayrilsam aklim onlarda kaliyor

bu arada ya cebbar y afettah çok etkilidri.

annen babana konuşacağı zaman yüzüne ya cebbar okuyup üflesin öyle konuşsun.

Tatlım ettiğin niyete göre bütün dualar Allah katında makbuldür.
Dilinden ve gönlünden duayı eksik etme sen, spesifik birşey olmasa da olur ki
Allahtan can-ı gönülden iste, huzur iste mutluluk iste
İste korkma

Zaten dilim dondukce dua ediyorum ama bazen bazi dualarin ve esmalarin sırkarinin olduguna belli bir ilacin belli bir hastaliga iyi geldigi gibi bazi dualarin ve esmalaronda bazi sıkıntilara iyi geldigine inanıyorum

Cok sıkıntidayim ama elimden birsey fwlmiyor evde degilim kafa finleme imkanina sahipken suan an ev ne dueunda annem nasil diye aklimdan bi turlu cikmiyor

Zatwn babamin yasatrigi sıkintilarda bir hayli fazla belki birilerininde ornek verip tavsiye edecegi dualar vardir diye umut ettim cunku sabrim git gide tukeniyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…