Evim nasıl?

byzaahuseyin

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2018
536
209
Hanımlar hayırlı bayramlar yeni evleniyoruz butcemiz yuksek evlere yetmiyordu bu evden 1 tık iyi evlerde 1200 den başlıyor. Bu 800 ve aidatımiz da yok. Ev 3+1 150m2 alt kat ve konumu cok guzel bi yerde. Bir tek kartonpiyerlerim yok nasil bi çözüm bulabilirim? Birde dolaplarim biraz eski ama cokda takmadim açıkçası. Evi dün tuttuk suan evde oturanlarin esyalari var icinde

Eklentiler

• Screenshot_2018-06-13-21-12-49.png
    153,3 KB · Görüntüleme: 1.075
  • Screenshot_2018-06-13-21-12-45.png
    153,4 KB · Görüntüleme: 1.077
  • Screenshot_2018-06-13-21-12-41.png
    168,9 KB · Görüntüleme: 1.039
  • Screenshot_2018-06-13-21-12-37.png
    161,6 KB · Görüntüleme: 1.063
  • Screenshot_2018-06-13-21-12-26.png
    175,6 KB · Görüntüleme: 1.048
  • Screenshot_2018-06-13-21-12-18.png
    220,6 KB · Görüntüleme: 1.041
  • Screenshot_2018-06-13-21-12-11.png
    169,7 KB · Görüntüleme: 1.059
Hayırlı olsun öncelikle müstakilmiş bahçeside varmış,oturan kişilere sordun mu evde böcek,sinek sorunu oluyormuymuş,ev sahibi ile beraber mi oturacaksın,su saati vs ayrı değil mi bazı müstakillerde ortak oluyor.

Kartonpiyer istiyorsanız mobilyadan yaptırabilirsiniz eğer bütçeniz yetiyorsa eskiden öyleydi ev sahibi ile konuşup kiradan düşmesini isteyebilirsiniz yok kabul etmezse taşınacağınız zaman sökersiniz.

Mutfak dolapları içinde çok güzel yapışkanlı su geçirmeyen mutfak dolap folyoları var onlardan alıp yapabilirsiniz çok güzel olur,lavabonun olduğu yerde olan fayans kısmına yine taş görünümlü folyolar var ondan yapıştırabilirsiniz.

O folyolar dolaplara zarar veriyormu ev sahibi bisey dermi sizce? Kartonpiyerde köpük kartonpiyerler varya koctasta satılıyor slikonla yapisiyormus ondan dusunuyorum biliyormusunz? Evet ev sahibiyle bir oturucam ama o kadaaar tatli o kadar iyiki ev sahibim anlatamam :)) bu arada 2013de bi konunuzu gordum mustakil evleri baya seviyomussunz galiba siteden cok onu tercih ederim yazmissiniz :)

Evet severim :) 7-8 yıl önce ev aldık,bahçeli müstakil villa evler o zaman aldığımız evle aşağı yukarı aynı paraydı ama olmadı eski evimizde hırsızlık yaşadık o yüzden 1. kattı, şimdi sitede oturuyorum son katta son katıda annem istememişti ilk başta ama orta yol bulundu burasıda müstakil sayılır :)

Folyolar zarar vermez çok güzel folyolar var koçtaşta vardır mutlaka,köpük kartonpiyeri bilmiyorum

Ev sahibinin tatli diline bakmayın şimdiden taşınınca belli olur :) mesafeli ol derim,kontratta imzalayın mutlaka sizin iyiliğiniz için.

Önceki kiracilarla gorusme imkanimz oldu 2 kisi otrmus yeni evli 2side ev alıp çıkmış ev sahiplerini baya övüyorlar :) insallah boyle devam.eder. evde eski mustakillerden degil sirin cok hosuma gitti :) o dediginiz mutfak folyosu nasil yapistiriliyor dolabin boyutuna gore? Belli olmuyo mu yapistirma oldugu icli dışlı mi yapistiriliyo bide çıkmıyor mu hiç

Ben yapıştırmadım,ama internette videosu var çok güzeller dışına yeter,içine gerek yok sökünce izi kalmaz istersen videoya bak ölçü ile alırsınız.Yepyeni mutfak olur.

merhaba benim size önerim olabilir
ben uzun araştırmalar sonucu söküncede sorun yaşamadığım bir folyo ürün buldum

yotube videolar var ve instagramdan detaylı inceleyebilirsiniz
ben mutfak masamı kapladım 1yılı geçti solma sararma erhangi bir sorun olmadı sadece sert bıçak darbesi olmasın ürünün naylon bazlı olduğunu unutmayın
bulaşık makinası ürünleri filan çok şeker
tavsiye ederim karşınızda ki bi bayan iletişim kurmak çok rahat ve kolay oluyo

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…