evet kızlar ben dogurdum ama...........

tebrik ederim canım yaradan herşeyi bir dengede götürüyo mutlaka bunda da bir hayır vardır mutlaka üzülecek asğlayacaksın ama inşallah mutluluğuna gülmene bu üzüntüler kefaret olur Allah şansını bahtını açık etsin sağlıkla sıhhatle büyüt inşallah

canım hikayeni yeni okudum.serkilaj dediğine göre rahim ağzı yetmezliğin vardı demekki hamilelikte farkedilmesi cok önemli bebeğini almışsın eline inşallah bir an önce iyileşir bebeğin.dualarımız sizinle..bende de rahim ağzı yetmezliği var ama ne yazıkki hamilelikte anlaşılamadı ve serkilaj uygulanamadı.ama inşallah bir dahaki hamileliğimde serkilajla alırım bebeğimi elime ve isteyen herkes.
meraklanma zaten karnında cok mücadele etmiş o öğrenmiş yani mücadeleyi dünyaya gelmeden .koklayacaksın inşalaah iyileşince doya doya.allah uzun ömürler versin

ayy cnm çok üzüldüm ya inşallah bebeğini sağlıkla kucağını alırsın inşallah bidaha böyle problemlerle karşılaşmazsın

arkadaslar ne kadar cok mesaj almısım hepınıze cok tesekkur edrım llah hepımızın bebeklerını bagıslasın

canım ilk önce allah analı babalı büyütsün en kısa zamanda bebeğine kavuşursun canım
aynı olay benim başımada geldi bebeğim mosmor olmuştu ama biz allahtan hastanedeydik hemşireler hemen kızımı aldılar oksijen falan verdiler sürekli kontrol ettiler tahlil falan kalbini temiz tut canım bak gör hiçbişey olmamış gibi yavrun kollarında olucak en kısa zamanda :1hug:

Allah analı babalı büyütsüz bende 4 ay önce doğum yaptım ve çok güzel bir duyguymuş ''anne olunca anlıyosun'' anca :)

gözün aydın canım inş. en yakın zmanda kavuşursun ebbişine saglıcakla...

bebeğin ömürlü olsun nasıl oldu çıktımı hastaneden sebebi neymiş acaba sağlıkla buyusun yavrun analı babalı

arkadaşlar bebegım cıktı hastaneden cok sukur bısey cıkmadı .kızımızı evımıze getırdık dunde mevludunu okuttuk allaha bınlerce şükürler olsn mis kokulum kollarımda .

geçmiş olsun canım,yaşadığınız en kötü zaman bu olur ve bir daha kötü şeyler yaşamazsınız inşallah güzel kızınla...allah sizi birbirinize bağışlasın inşallah sağlıkla,mutlulukla...

çok şükür gözünaydıncanım.... allah ayırmasın sizi inşallah.... sevgilerimle....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…