Evet hamileyimm

AMİNNNNNNNNNNNNNNNN...........rabbim herkese hayrlı zmnlarda hayrlı saglıklı evlatlar nasip etsin......
ben buaralar bel çektrmeye taktım hedefım o :)

Canim ben bel cekme olayini sacma vuluyom tehlikeli ola bilir birakin zmani gelince rabbim vericekdir insaallah sanada nasip etcek optum :63:

2ay ograddan sona hamileyim adetime 6 gun kala positive inanamadim 5 tane ayri marka test yaptim ve positiv cikdi hepsi oleyy allah tum isdeyenler nasip etsin ins darisi bbasiniza kizlar:81:

tebrik ederim cnm darısı bize tüm isteyenlere

canım tebrikler.
Allah hayırlısıyla sağlıklı şekilde kucağına almayı nasip etsin.adetine 5/6 gün kala idrar testinde çıkmış şaşırdım benim 1 gün geçtiği halde çıkmadı sonradan silik çıktı..bu önemli değil gerçi kolay sağlıklı bir hamilelikten sonra sağlıklıca kucağımıza alırız inşallah..
bu arada bel çektirmeyi düşünen arkadaşlar yapmayın lütfen tehlikeli bir iş bu dediğiniz hele de bir hata da Allah vermesin omurganıza sinirlere omiriliğinize zarar almanız riski var ..Allah korusun ..tedavi yöntemleri varken buna kalkışmak aşırı riskli bişey..

canım tebrikler.
Allah hayırlısıyla sağlıklı şekilde kucağına almayı nasip etsin.adetine 5/6 gün kala idrar testinde çıkmış şaşırdım benim 1 gün geçtiği halde çıkmadı sonradan silik çıktı..bu önemli değil gerçi kolay sağlıklı bir hamilelikten sonra sağlıklıca kucağımıza alırız inşallah..
bu arada bel çektirmeyi düşünen arkadaşlar yapmayın lütfen tehlikeli bir iş bu dediğiniz hele de bir hata da Allah vermesin omurganıza sinirlere omiriliğinize zarar almanız riski var ..Allah korusun ..tedavi yöntemleri varken buna kalkışmak aşırı riskli bişey..

ama bu bel çekme belini çekme gibi bişi degil...sadece obuyor çekme yok yani oyle duydum ben... :KK43:

canım bnde hamileyim ama nedense sevinmiorum yaa ne kötü.hazır diilim galiba daha.

Rabimygun gormus layik gormus niye canim bole dusunme bende ilk bebisimde bole dusundum simdi 10 yasinda cok mutluyuk Ilkin bole olr rahat ol zamanla kendini haziirr hisedersin

Eleele arkadasim tesk haklisin bel mele oynamayin birakin zamani gelince rabim verir allah korusun sakatlar sizi canim senin bebis de hayirli olsun

teşekkürler canım bir de kalp atışlarını görebilsek çok rahatlıyacağız...

Ben insallah haftYa duyacam canim 5 hafta da duyulur nu bilmiyom:KK43: cok isdiyorum:) duymayi:18:

mrb adile arkadaşım öncelikle tebrik ederim ben de bugün öğrendim hamile olduğumu acayip heyecanlıyım bu ilk bebeğim Rabbim herkese nasip etsin isteyenlere inş.:nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: biz şimdi beraber mi doğurcaz kısmetse tabii:) sen bilirsin bu aşamadan sonra ne yapcaz?:KK49::KK49::KK49:

mrb adile arkadaşım öncelikle tebrik ederim ben de bugün öğrendim hamile olduğumu acayip heyecanlıyım bu ilk bebeğim Rabbim herkese nasip etsin isteyenlere inş.:nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: biz şimdi beraber mi doğurcaz kısmetse tabii:) sen bilirsin bu aşamadan sonra ne yapcaz?:KK49::KK49::KK49:

Slm canim cok sevindim sanirim ikimizde ayni donem dogurcaz ins hayirlisiyla guzl saglikli bebisler diguruz ya bende cok sanci var sanki gaz gibi sende varmi sorun optmmnm:KK1::KK1:

Slm canim cok sevindim sanirim ikimizde ayni donem dogurcaz ins hayirlisiyla guzl saglikli bebisler diguruz ya bende cok sanci var sanki gaz gibi sende varmi sorun optmmnm:KK1::KK1:

evet malesef gaz gibi sancılar var bağırsaklarım fazla çalışıyo şu bi kaç gündür bide sıcak basması var..Daha neler olacak bakalım.. hayırlısı inş.kolay geçer:):nazar::nazar::nazar::nazar::KK4::KK4::KK54::KK54::KK54::KK54::KK49::KK49:

X