Everyday Minerals

OLACAKLARDANSORUMLUOLMAM

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2008
5.968
4
40
arkadaşlar bu bahsettiğim markayı kullanan var mı?
mineralli makyaj malzemeleri var bende almak istiyorum :Saruboceq:ama paypal koşuluyla alışveriş yapılıyor bende bu işten hiç çakmadım açıkçası yardım istiyorummkafamçokkarıştı

tatlım ben alışveriş yapmıştım ama paypalla değil kredi kartı vardı ben alırken o yönden kolay oldu şimdi değişti heraldeÇok üzgünüm çoook
ben kullanıyorum farlarını seviyorum özellikle, fondötenleride iyi bi tek concealerından bişey anlamadım onu kullanamıyorum kabuki fırçasından almıştım çok harika bişey yumuşacıkŞeniz

ben kullanıyorum..
ve en son siparişimi 10 gün önce verdiğimde paypall ve kredi kartı ödeme seçenekleri vardı:sm_confused:
kredi kartı ödeme seçeneğini görmemiş olabilir misinfisfisfis

şimdi siteyi yeniden kontrol ettim ,
kredi kartı ödeme seçeneği hala mevcut ,
orada paypall yazan yerin sağ tarafında check out yazan kısımdan alışverişine devam eder isen , en son aşamada senden kredi kartı numeronu isteyecekgamyoncuiremsu

yaşasın çok teşekkür ederim kızlar paypal dan bişe anlamadım pilarcım uzun iş gibi geldi bana ayh çok mutlu oldum
bu arada sample dediklerinden aldınız mı gliba poşette onlar nasıl bişi azcık mı ? mini seçenekleri de var onuda merak ediyorum offf dıchandım :KK70:

Son düzenleme:
canım sample'lar poşette değil , mini boyu ile aynı ebattayerimseniben
ayrıca almayı düşünüyorsan elini çabuk tut derim,
çünkü yılbaşı nedeni ile kargo indirimi varyerimseniben

canım sample'lar poşette değil , mini boyu ile aynı ebattayerimseniben
ayrıca almayı düşünüyorsan elini çabuk tut derim,
çünkü yılbaşı nedeni ile kargo indirimi varyerimseniben

libracım merak ediyorum simple ve minilerden resim eklemen mümkünmü?
ne kadar ki kargo ücreti normalde ve yılbaşı indirimiyle ne oluyor?

hayatım buresimdeki sample ve mini olanların boyutu ;
yaklaşık 10-15 kullanım kadar gidiyor ,

Resim-021.jpg

bu da big size'lar kabuki fırçalarım ve yine sample'dan bir tane örnek ;

Resim-018.jpg

pic0132yb01zh3.jpg
pic0129qg7yj5.jpg

pic0122ol8ys0.jpg
fotoların boyutları biraz minik oldu tatlım kusura bakmaa.s..burdakilerin hepsi sample, fondotenler allık ve en sondakide far.siteyi incelediysen free sample kit var alışveriş yaparsan eğer ondanda isteyebilirsin ücretsiz gönderiyolar içine 3 fondoten 1concealer bide allık istediğini seçip koyuyosun hihoyyyt

pic0132yb01zh3.jpg
pic0129qg7yj5.jpg

pic0122ol8ys0.jpg
fotoların boyutları biraz minik oldu tatlım kusura bakmaa.s..burdakilerin hepsi sample, fondotenler allık ve en sondakide far.siteyi incelediysen free sample kit var alışveriş yaparsan eğer ondanda isteyebilirsin ücretsiz gönderiyolar içine 3 fondoten 1concealer bide allık istediğini seçip koyuyosun hihoyyyt
sampe ve miniler fena değil iş görürler :)
bu akşam işlerimi bitirip geçicem sitenin başına sipariş vermeyi düşünüyorum kargo ücreti hakkındada fikir verirsen sevinirim canım çok soru sordum biliyorum:eek:
hım bu bedava dediklerin boş kutu değilmi ?

sampe ve miniler fena değil iş görürler :)
bu akşam işlerimi bitirip geçicem sitenin başına sipariş vermeyi düşünüyorum kargo ücreti hakkındada fikir verirsen sevinirim canım çok soru sordum biliyorum:eek:
hım bu bedava dediklerin boş kutu değilmi ?

tatlım resimlerini koyduklarım far hariç diğerleri free sample set içinde gelmişlerdi.hihoyyyt
kargo ücretide sanırım 5-7 dolar arasında bişey olur

ben sample setini almıştım.
4-5 dolar arası birşey ödemiştim kargoya, aldığın ürün miktarına göre değişiyor kargo fiyatı.
küçücükler, ama zaten öyle dağılıyor ki uzun süre yetebilir bence, şahsen allığından fırçaya az gelsin diye yırtınıyordum ben, azcığı bile öyle renk veriyor ki :lepi:
bide fondoten ve allık alcaksan kabuki fırça da lazım, gerçi sen önceden de mineral kullanıyordun vardır sende herhalde. hihoyyyt :1hug:

ben sample setini almıştım.
4-5 dolar arası birşey ödemiştim kargoya, aldığın ürün miktarına göre değişiyor kargo fiyatı.
küçücükler, ama zaten öyle dağılıyor ki uzun süre yetebilir bence, şahsen allığından fırçaya az gelsin diye yırtınıyordum ben, azcığı bile öyle renk veriyor ki :lepi:
bide fondoten ve allık alcaksan kabuki fırça da lazım, gerçi sen önceden de mineral kullanıyordun vardır sende herhalde. hihoyyyt :1hug:

güle güle kullan cici kız
evet kabukim var 70 yeteleye almıştım burda okadar ucuz ki bitanecikte burdan alayım demi:)
şimdi sipariş vermeye çalışıcam haydi bana başarılarkaydirigubbakcemile5

X