Evden home office güvenli mi

Prim usulünden uzak durun, part timeler de genellikle prim usulü oluyor. Vc ye gitmek icin bile moladan kullaniyorsunuz home officelerde, müşteri temsilciliği yine iyi de , satış temsilcisi olmak çok ama çok zor. Küfür bile yiyorsunuz malesef.

Çocuklarla evden çalışacaksan çağrı merkezi tavsiye etmem çünkü sürekli hatta kalman gerekecek ve pat pat çağrı düşecek eğer aramaları senin yapacağın bir sistem değilse. Öbür türlü zor olur çünkü pc başından istediğin zaman kalkamayacaksın.

Home office çalışmak arka planda çocukla zor ve arkadasların dediği gibi mesaiye benzer muhtemel.

Uzaktan teknik hizmet satın almıştım. Takıldığım yerlerde online destek sağlıyorlar. Dün bağlanmam lazımdı saat 21:00 henüz (7/24 hizmet veriyorlar) Bir genç çıktı telefona ve o an uykudan uyandığı bariz belliydi.

Type C ile laptopa bağlıyım diyorum. Type C girişi var mı? Diyor. Evet bağlıyım diyorum yine anlamıyor ve bir sürü zırvaladı sinirden kudurdum yani.

Ben, hizmet satın aldıysam bunu sağlıklı şekilde sağlamak zorunda. Şikayet etsem ve konuşma dinlense her şey ortada zaten.

Yani demem o ki, çağrı merkezi falan düşünüyorsanız, kafanız müşteride olmalı ve arka plandan sesler gelmemeli.
Ben de bi kere desteği aradım, bilgisayarı kapatıp açtım düzelmedi dedim. Şey dedi, "Tamam şimdi bilgisayarı kapatıp açalım"... O da uykuluydu belli yani.

Homeoffice çalışmak çok rahat, özellikle çocuklu anne için( tabi yanında yardım edebilecek birisi var ise) ama önemli olan sektör. Bildiğim bir kaç şirket kariyerden alım yapıyor, kurumsallarda şirkete bağlı olmak kaydıyla çocuklarının olduğunu söylediğinde biraz tolere edebiliyor, 8-5 9-6 düzeninde iş bulunmuş olursa çok rahat bir şekilde çalışabilirsiniz.
Bulabılsemmmmm😄

Bu tarz işlerde performans puanı da çok önemli. Görüşme sonrası anketlerde verilen puanlar çok önemli. Zaten arkadan çocuk sesi ya da internet kaynaklı sorunlar olursa kesin yazan olur ve sıkıntı yaşanır.
Zaten şikayet etmemek için kendimi zor tuttum. Hayır yani bir de o hizmete para ödemişim 3 yıllık. Telefon zaten bayağı uzun çaldı mesai saatinde, çağrı merkezinde uyunmazki.

Ben de bi kere desteği aradım, bilgisayarı kapatıp açtım düzelmedi dedim. Şey dedi, "Tamam şimdi bilgisayarı kapatıp açalım"... O da uykuluydu belli yani.
😅 tekno hizmet paketi mi sizinki? 1 kere işini düzgün yaptılar, Bunun dışında hiç memnun değilim.

😅 tekno hizmet paketi mi sizinki? 1 kere işini düzgün yaptılar, Bunun dışında hiç memnun değilim.
Türk Telekom maalesef. İşimden dolayı 2002 senesinden beri aktif bilgisayar kullanıyorum, artık bilmediğim yeri yok (mac) İnternet ayarlarını yapamamışsınızdır diyor. Ekran göndereyim dedim ayarlara bakın madem çok biliyorsunuz. Gönderdim ben bu sistemi bilmiyorum diyor. İşte ben biliyorum dedim. Sonra başka birine bağlandık oradan sadece reset yapılması gerekiyormuş yaptılar düzeldi.

Eşimde 2 yıl homeofis calıstı hala da bazı günler evden çalışıyor. Sabah çalışma odasına girer ancak akşam kalkar. Arada molalar sadece , çocuk ya da evle ilgilenwcek zaman olmaz homeofiste olsa.

İşte ona göre görüşme sağlayacağım başvurduğum yerle kimi yer esnek bırakıyo dıye duydum o yüzden.

siz "esnek çalışma"yı çocuklardan ve hayattan arta kalan zamanda hobi düzeyinde çalışmak olarak yorumladınız anladığım kadarıyla. keike ben de hobi düzeyinde çalışıp maaş alabilsem.

senin esnek anlayışınla kurumsal şirketlerin esnek anlayışı bir değil işte
Anladım bende bılemedım işte valla her yer güvenilir mi degılmı daha o var. Bugün bı yerle görüştüm almancan ıyı derecede olacak ana dil seviyesi... Haftalık 5 gün 9 saat günlük. Aylık 32.000 maaş dedı . Ama bır kere saat günlük o kadar ıstemedım zaten almanca okudum ben okulda ama biraz pratık ihtiyacım var. Maası çok ıyı geldi bana

İşte ona göre görüşme sağlayacağım başvurduğum yerle kimi yer esnek bırakıyo dıye duydum o yüzden.
Bu esneklik öyle bir şey değil yalnız. Çocuklarla yürütmeniz mümkün görünmüyor. Onlara bakacak biri lazım yine.

X