Evde yüz dudak burun dolgusu

Ya kendi ürünlerine baktım onlarınkide aynı hyamax belgeside var zaten salonlara veren toptancı medikalden aldım daha az kazanacaz diye yapmıyorlar ah keşke ama Ankaradayım
Medikal firmasina sorun ben urunu aldim ama yapabilcek hekim ariyorum simdi benim buldugum kisi artik yok falan de belki medikal firmasi birilerini bulur size insallah. Onlar cok yerle calisiyor ya biraz ricada bulunum ya da bir mumessil falan bulun hastane çevresinde onlarin tanidiklari olur mutlaka

İnsanlar değişik değişik, algıları da değişik. Kendi memnunsa, erkekler de beğeniyorsa bir şey diyemeyiz. Doğal durmuyor kesinlikle, ama yapaylığı seven de var sonuçta.

İnsanlar değişik değişik, algıları da değişik. Kendi memnunsa, erkekler de beğeniyorsa bir şey diyemeyiz. Doğal durmuyor kesinlikle, ama yapaylığı seven de var sonuçta.
Bence bunu hic bir erkek begenmez dudaktan baska herseye benzemis asimetrisi var orantisiz şiş neyse bakalim ilerleyen sudecte nasil olcak yoksa bende seviyorum dudak dolgusunu ama guzel yapani bi tanede begendigim birinin atc aradaki farka bakin

Eklentiler

• IMG_20220522_233200.jpg
    49,3 KB · Görüntüleme: 150
  • Screenshot_2022-05-22-23-31-29-74_a23b203fd3aafc6dcb84e438dda678b6.jpg
    129,1 KB · Görüntüleme: 157
merhaba nereden aldınız acaba ben de ankaradayım

Kesinlikle troll ya bu kadar cehalet gerçek olamaz, okurken gerçekten kendisine yaptı mı diye korkarak okudum
Bu başlığı gören genç kardeşlerimiz olur da böyle bir şeye yapmaya kalkar aman diyim yüzünüzden olursunuz. Bir arkadaşın da dediği gibi, gerçekten doktorlar boşuna mı okudu bunca yılı? Dönülmez yollara girip de sağlığınızdan olmayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…