Evde spor yapmak

Cileklivanilinn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2018
6.728
17.593
27
Merhaba hanımlar evimin konumundan dolayı spor salonuna yazılamıyorum arabam da yok sizce evde yapılan sporla (eliptik bisiklet) ve bacak hareketleri işte pilates videolarıyla falan zayıflayıp sıkılaşmak kalkık bir popo elde etmek falan mümkün mü?

Kesinlikle mümkün.
Bir de yürüyebiliyorsan acik hava tempolu yürüyüse cik. Tas olursun tas.
Ben bedavaya elde ettim sadece azim gerekli.

Siz yürüyüş dışında başka neler yaptınız?

Ilk dogumumdan sonra platese basladim, yaklasik 30 dakika yapiyordum, bacaklarim sekle girmisti, kilom zaten kalmamisti.
Plates ve yürüyüs yeterli geldi bana, hem de az da sayilmaz bunlar.
Ha kendi imkanlarimla yaptim ama inandim, para vermeden de basarabildim ama maksimum dikkatle yapilmali ve vucudumu asla zorlamadim, mesela squat yapmam ben zorlamadim kendimi hic.
Bir de sgalikli beslenme, sekeri minumuma indirdim. Bol su ictim. Bu sekilde..

Kesinlikle evet,sonbahar ve kişlari evde spor yapiyorum ben de.inanilmaz etkisini gördüm squat in,bel ,basen hareketlerinin.yalniz yapmadan önce mutlaka 15 dk ısının.Yaşadığım bölge yazlari aşırı sicak oldugu icin yapamiyorum yazlari.Instagramda da kendi sporunu kendin yap basligi altinda bi süru sayfa var.onlardan da yararlaniyorum.tavsiye ederim.

Peki akşamları ne yiyordunuz? Kahvaltıda yumurta peynir idare ediyorum ama akşamları ne yiyeceğimi bilemiyorum

Peki akşamları ne yiyordunuz? Kahvaltıda yumurta peynir idare ediyorum ama akşamları ne yiyeceğimi bilemiyorum
Ben spor yaptigim icin özellikle bir beslenme plani uygulamadim.Yediklerime dikkat zaten ediyorum.O bahsettigim hareketleri genel olarak ,sabahlari kahvaltidan önce istikrarli bir sekilde yapıyorum..Setlerime önce 10 _15 araliginda başlayip hepsinde 60 şar hatta 80 er e bile cikiyorum.haftada 3_4 gün yapıyorum mutlaka.üşenmiyorum çünkü muhtesem geri dönüşler yasaniyor.ayna karsisinda yapiyorum evde ben.Sıkı bi tayt giyip önce fotolarinizi cekin ,sonra bakin 1 ay sonraki halinize ,fark müthiş oluyor.

Hamile kalmadan once evde baya hareketler yapıyordum çocuk olduktan sonra malum kosturmacadan bisey yapamadim yaz boyunca kışın yine baslıycam ve tabiki tempolu yürüyüş özellikle bacaklarindan sikayet edenler için çok ise yarıyor..ben 2 saat aralıksız 5,5 6 da yürüyorum koşu bandında..insan zayıfliyor

Düzenli yaparsanız beslenmeye de dikkat ederek neden olmasın. Evimde dikey bisiklet var ama açık konuşayım doğru düzgün yapmıyorum bile. Evde disiplin olmuyor. Eşim ikide bir satalım diyor hatta

Eliptik bisikletlerin sonu çoğunlukla toz bezi kurutma yeri oluyor.
Az da değil fiyatları. Pilates malzemeleri alın, daha ucuza gelir. Videosunu da açarsınız youtubedan.

İnternette bir sürü video kanalı var. Ben uzun süredir evde yapıyorum sporumu. Spor salonuna giderken yolda kaybedeceğim vakit benim motivasyonumu da kırıyor.
Antrenörlerin videolarını izleyerek evde yapabileceğinizi düşünüyorum

Hangi hareketler bunlar?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…