Evde Şırınga yöntemi ile gebelik

yakamozz12

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2024
31
-25
27
Merhaba arkadaşlar geçmişte bir çok arkadaşın evde kendi kendine şırınga yöntemi ile hamile kaldığını Bir çok sitede okudum eşimin geçirmiş olduğu bir kazadan dolayı çok özür dileyerek durumu çok açık bir şekilde yazmak istiyorum eşimin geçirdiği kazadan sebep penisinde his kaybı ve haz azalması yaşıyor bunun bir tedavisi yok Cinsel ilişki sırasında eşim vajinama boşalamıyor ilişki başarılı bir şekilde gerçekleştiriyoruz ama kendisi vajinadan çıktıktan sonra eliyle sert ve hızlı bir şekilde ancak hissede bildiğini belirterek o şekilde boşlaabiliyor ve bu çok uzun sürüyor işimiz spermini şırınga ile vajina mı enjekte edersem ya da bu yöntemi denemiş olan arkadaşlar lütfen yardımcı olabilir misiniz internette self insenasyon diye geçiyor birkaç doktor bunun sağlık açısından hiçbir problem olmadığını zaten sağlıksız spermin yumurtayı delemeyeceğini bu yüzden Sağlıklı bireylerin normal yolla gebe kalma şansı neyse evde şirin yönetimiyle de aynı olduğunu söylüyor aranızda bunu deneyen var mı lütfen lütfen yardımcı olabilir mi

Böyle bir yöntem kullanmadım ama izlediğim bir belgeselde bir adam sperm donörüydü ve spermlerini enjektöre toplayıp kadınlara veriyordu bir çok kadın bu şekilde hamile kalmıştı

Yani anlık yapmanız lazım direk çekecek atacaksınız içeri bi 10dk uzansanız yeter. Zaten geri çekerken boşalan erkekler var eşleri hamile kalıyor mantık bu şekil.

E doktora gidip aşılama yaptırın böyle enfeksiyon kapacağınıza ve ilkel yöntemlerle zaman kaybedene kadar?

Evet bende hayretler içinde izlemiştim ve kadınların kocası falan da var biliyorlar herşeyi 😳

Çaresizlik demek isterdim ama malasef kendi kendilerine ürettikleri bir sorun.
Avrupada rahatlikla sperm bankasindan aliniyor.
Yasak bir işlem değil.

Öyle merdiven alti, el alemin adaminin spermini araba içlerinde enjekte etmeye gerek yok yani.
Tüp bebek merkezine gidip insan gibi yaptirabilirlerdi.
hollandada en az 1000 tane çocuğu varmış. Bunlar 10 sene sonra tanışıp aşık olsalar al sana nur topu gibi ensest

Bununla boşa uğraşır boşa vakit kaybedersiniz. Zaten spermlerin yapısı bozulmaya çok çok müsait. Steril bir ortam dahi hazırlasanız sert bir kaba boşalmasıyla kadın vajina iç yapısı bir değil. Aşılama yaptırın direkt. Kaza filan gibi durumlar varmış mantıkla konuşuyorum. Başkası yapsa dalga geçerdim.

Şunuda söyleyim spermleri şırıngaya çekmek su çekmeye benzemez yapısı bozulursa zaten döllemez yada döller düşer. Ben kalan bi kaç hasta gördüm ama ilerlemedi onların erken dönemde düştü, bence eşiniz boşalmasına yakın tekrar girsin girişe bile olsa yeterli zaten ona göre pozisyon alın

X