Evde lazer cihazı önerisi olan var mı?

Kızlar merhaba. Evde lazer cihazı almayı düşünüyorum. Aklımdaki marka Philips lumea. Ama çok fazla modeli var bu yüzden çok kararsız kaldım youtuptan çok video izledim ama yine karar veremedim. Gerçekten belli bir süre kullanmış olupta memnun kalan varsa marka model yazabilir mi? Şimdiden teşekkür ederim.
BRİ953/00 hala satılıyor mu bilmiyorum ama kablolu olanını kesinlikle al çünkü daha hızlı atış yapmaya hazırlanıyor. Ben zamanında aldığımda bu indirimdeydi üst mödellerini değilde bunu almıştım memnunum. Sabırlı biri isen al yoksa parana değmez 10dakikada bacak bitiyor diye bir şey yok. Ve atış yaptığı yere bakarak hiç bir noktayı atlamaman gerekiyor. Atışları bitse bir gün yine alırım.

BRİ953/00 hala satılıyor mu bilmiyorum ama kablolu olanını kesinlikle al çünkü daha hızlı atış yapmaya hazırlanıyor. Ben zamanında aldığımda bu indirimdeydi üst mödellerini değilde bunu almıştım memnunum. Sabırlı biri isen al yoksa parana değmez 10dakikada bacak bitiyor diye bir şey yok. Ve atış yaptığı yere bakarak hiç bir noktayı atlamaman gerekiyor. Atışları bitse bir gün yine alırım.
Merhaba BRI950 aldım. Daha kullanmadım. Umarım memnun kalırım. Hem kablolu hem kablosuz kullanılıyor.

kablolu kulan daha hizli atis yapip bitirirsin ve hic bir yeri atlama ve zamaninda yapinca sonuc alicaksin.

X